CNN Prima News benefit

benefit

Výpis příspěvků ke štítku „benefit“

Práce v kanceláři i s mazlíčkem? Nemusí jít o problém, ukážeme vám jak na to

Do práce se psem nebo s kočkou? Jde to už i v Česku. Tento benefit nabízí svým zaměstnancům stále více firem. Dobře si uvědomují, že spousta lidí doma mazlíčka má. A pokud ho smí přivést na pracoviště, mohou z toho pro vedení firmy plynout i výhody. Zaměstnanec například s klidem pracuje i přesčas, protože nespěchá domů, aby vyvenčil psa. Zvíře v kolektivu navíc umí navodit příjemnou atmosféru, která stmeluje. Ovšem majitelé mazlíčků musí dodržovat také pravidla a především brát ohledy na ostatní.

Otcovská dovolená – pro otce i celou rodinu to nejlepší

Společnost Procter & Gamble, výrobce značek Pampers, Ariel, Gillette, Pantene a mnoha dalších, před dvěma lety zavedla 8týdenní otcovskou dovolenou, kterou si můžou zaměstnanci – novopečení otcové od té doby vybírat. V průběhu dvou let od zavedení tohoto benefitu ho využili všichni novopečení otcové z řad zaměstnanců české pobočky Procter & Gamble.

Sloužili jste komunistickému režimu? Snížíme vám důchody, navrhují slovenští politici

Poslanci slovenské vládnoucí koalice brojí proti lidem, kteří před rokem 1989 sloužili komunistickému režimu. Zákonodárci přišli s návrhem zákona, podle kterého by se předlistopadovým komunistům snížily důchody a zrušila řada benefitů. Argumentují tím, že jsou jejich důchody stále velmi vysoké, ačkoliv pracovali pro totalitní režim porušující základní lidská práva.