CNN Prima News Berounsko

Berounsko

Výpis příspěvků ke štítku „Berounsko“

Tragédie na Berounsku: Při havárii ultralightu zemřeli dva lidé, jeden byl starostou Zaječova

Aktualizováno

Pád ultralightu v Tlusticích na Berounsku nepřežili dva muži. Záchranáři se je pokoušeli 40 minut oživit. Stroj se zřítil na zahradu rodinného domu, na které nikdo nebyl, uvedla policejní mluvčí Michaela Richterová. Jednou z obětí neštěstí byl starosta Zaječova na Berounsku, uvedla večer středočeská hejtmanka Petra Pecková (STAN).

Další mrazivé záběry z nehody na D5: Utekli za svodidla, jejich auto smetl kamion

Na sociálních sítích se objevilo další video ze čtvrteční hromadné nehody na dálnici D5 u Žebráku na Berounsku. Kvůli špatnému počasí a nezodpovědnosti některých řidičů tam havarovalo 36 aut a šest lidí se zranilo. Provoz byl zastaven na 11 hodin. Poslední video názorně ukazuje, jak je důležité při havárii na dálnici ihned opustit vozidlo a dostat se od něj co nejdál.

Havarovalo 36 aut, šest lidí se zranilo. Při nehodě u Žebráku vznikla škoda 11 milionů

Při čtvrteční hromadné nehodě na dálnici D5 u Žebráku na Berounsku vznikla škoda téměř 11 milionů korun. Auta nepřizpůsobila rychlost stavu vozovky a povětrnostním podmínkám nebo nedodržovala bezpečnou vzdálenost, informovala v pátek policejní mluvčí Vlasta Suchánková. Na dálnici před polednem ve směru na Prahu havarovalo 36 aut, šest lidí se zranilo. Provoz byl zastaven na 11 hodin.