reklama

Bobby von Sonnenschein –⁠ prase, které odmítlo přijmout svůj osud. Teď je z něj petfluencer

Zdroj: Instagram
Foto:

Tohle je Bobby von Sonnenschein. Své jméno nemá jen tak pro legraci. Pochází totiž ze šlechtické rodiny, někteří jeho předci byli dokonce pirátská prasata a našli bychom mezi nimi i profesionální fotbalisty. Bydlí na ekologické farmě Hof Sonnenscheinv v německém Aurichu.

reklama

Svůj příběh vypráví na instagramovém účtu bobby_von_sonnenschein. Příspěvek po příspěvku popisuje svůj život:

„Pssst… Dnes vám prozradím své životní motto: Na velikosti záleží. Moje matka, narozená Berta von und zu Angler, měla krátký milostný poměr s Wolframem von Pietrainem –⁠ baronem zlodějem, který ukradl nejen srdce mé matky. Vždycky jsem byl výjimečný a od mámy jsem dostával to nejlepší. Zatímco mých dvanáct sourozenců muselo často bojovat o mléko, já byl mezitím už nakrmený a mazlil se k mámě. Díky ní se ze mě stalo pěkné prase.

Když jsme byli dost velcí na to, abychom odešli od mámy, přestěhovali jsme se do nového domova. Tam jsme bydleli spolu s několika dalšími růžovými kamarády. Ti ale nebyli takoví statní chlapíci jako já. Nebyli stejné krve jako já a mí sourozenci. Zaměstnanci nám poskytovali krmivo a další dobroty. Jeden z nich rozpoznal můj potenciál a nosil mi lahodnou trávu a vajíčka. Rostl jsem rychleji než ostatní selata a zanedlouho byl o několik centimetrů větší.“

Brzo jsme se museli stěhovat znovu.Už to nebyl takový luxus… vypadalo to spíš ošuntěle. Ale byla tam obrovská zahrada s travičkou a květinami. Ta se však rychle proměnila v nevzhledné místo. Ale zažili jsme tu spoustu dobrodružství, jednou nás navštívila dokonce televize. Všechno bylo v pohodě a my mohli nerušeně růst. Až do onoho osudného večera.”

Asi je vám jasné, že prasata se na bio farmách nemají zle. Ale jejich osud je jasný - jsou chovaná na maso. Jak to bylo dál s Bobbym? Prostě se nedal chytit a zaměstnancům vždycky utekl. Pak rostl a rostl, až už byl tak velký, že by ho průmyslové stroje ani nedokázali pojmout. A tak zůstal.

Bobby žije na bio farmě společně s dalšími zvířátky, například husami, ale taky se spoustou včel a samozřejmě i dalších prasátek. Je učiněnou hvězdou farmy i pro své sportovní nadání (ikdyž do Bundesligy by ho asi nevzali), proto ji po něm i pojmenovali a stal se z něj petfluencer, který o svém životě z prasečí perspektivy referuje na Instagramu.

Navíc si při čtení trochu promrskáte němčinu. Ale i fotky a videa stačí pro pobavení. Zvířata mají prostě vůli žít a když je ta vůle dost silná, nepřemůže ji nic.

K tématu

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Andrej Babiš

Babiš: Jasně jsme řekli, ať omezíte kontakty. Je to tak těžké pochopit?

Babiš: Jasně jsme řekli, ať omezíte kontakty. Je to tak těžké pochopit?

Čísla jsou katastrofální, vždyť jsme vám říkali, že je třeba omezit kontakty, podivuje se premiér Andrej Babiš a nechápe, proč to lidé nechápou, chodí ven a vládní nařízení nedodržují. Ve svém nedělním videu Čau lidi apeloval na to, aby Češi nařízení „proboha“ už začali respektovat. Zároveň během dne on i ministr Roman Prymula uvedli, že pokud se čísla do úterý nezlepší, přijde další fáze zpřísnění.

Politika

KOMENTÁŘ: Nerozčilujme se nad Prymulou. Žádná rovnost přece neexistuje

KOMENTÁŘ: Nerozčilujme se nad Prymulou. Žádná rovnost přece neexistuje

Kauza ministra zdravotnictví Romana Prymuly nachytaného v hospodě a bez roušky zdá se být jednou z nejvýbušnějších v naší politice za poslední léta. Na první pohled to opravdu vypadá děsivě. Ministr „prudí“ celé Česko se zákazem shlukování, zavírá školy (a hází nám děti na krk), zakazuje nám zajít si na pivo. A sám si užívá bezrouškových slastí života. Pojďme ale zkusit na chvíli zklidnit vášně.

reklama
Lidé dál ignorují vládní nařízení. V pražské Troji se jich sešly zástupy
Pokud do úterý čísla neklesnou, hrozí úplné uzavření, přiznal Prymula na odchodu
reklama
reklama
Hampl: Vláda mrtvých a dluhů. Je to epidemie papalášství, nešetřil Babiše ekonom

Partie

Domácí zpravodajství

Prymula: Dotace pro dceru přišla v době, kdy jsem ve vládě nebyl
Sedmiletá Češka je jediná na světě se vzácným svalovým onemocněním. Léčba neexistuje
ODS, lidovci a TOP 09 se dohodli na koalici proti Babišovi. V úterý podepíší memorandum
Do Česka dorazí 150 plicních ventilátorů z Maďarska. Brzy je můžeme nutně potřebovat
Další články
reklama
reklama