reklama

Bobby von Sonnenschein –⁠ prase, které odmítlo přijmout svůj osud. Teď je z něj petfluencer

Zdroj: Instagram
Foto:

Tohle je Bobby von Sonnenschein. Své jméno nemá jen tak pro legraci. Pochází totiž ze šlechtické rodiny, někteří jeho předci byli dokonce pirátská prasata a našli bychom mezi nimi i profesionální fotbalisty. Bydlí na ekologické farmě Hof Sonnenscheinv v německém Aurichu.

reklama

Svůj příběh vypráví na instagramovém účtu bobby_von_sonnenschein. Příspěvek po příspěvku popisuje svůj život:

„Pssst… Dnes vám prozradím své životní motto: Na velikosti záleží. Moje matka, narozená Berta von und zu Angler, měla krátký milostný poměr s Wolframem von Pietrainem –⁠ baronem zlodějem, který ukradl nejen srdce mé matky. Vždycky jsem byl výjimečný a od mámy jsem dostával to nejlepší. Zatímco mých dvanáct sourozenců muselo často bojovat o mléko, já byl mezitím už nakrmený a mazlil se k mámě. Díky ní se ze mě stalo pěkné prase.

Když jsme byli dost velcí na to, abychom odešli od mámy, přestěhovali jsme se do nového domova. Tam jsme bydleli spolu s několika dalšími růžovými kamarády. Ti ale nebyli takoví statní chlapíci jako já. Nebyli stejné krve jako já a mí sourozenci. Zaměstnanci nám poskytovali krmivo a další dobroty. Jeden z nich rozpoznal můj potenciál a nosil mi lahodnou trávu a vajíčka. Rostl jsem rychleji než ostatní selata a zanedlouho byl o několik centimetrů větší.“

Brzo jsme se museli stěhovat znovu.Už to nebyl takový luxus… vypadalo to spíš ošuntěle. Ale byla tam obrovská zahrada s travičkou a květinami. Ta se však rychle proměnila v nevzhledné místo. Ale zažili jsme tu spoustu dobrodružství, jednou nás navštívila dokonce televize. Všechno bylo v pohodě a my mohli nerušeně růst. Až do onoho osudného večera.”

Asi je vám jasné, že prasata se na bio farmách nemají zle. Ale jejich osud je jasný - jsou chovaná na maso. Jak to bylo dál s Bobbym? Prostě se nedal chytit a zaměstnancům vždycky utekl. Pak rostl a rostl, až už byl tak velký, že by ho průmyslové stroje ani nedokázali pojmout. A tak zůstal.

Bobby žije na bio farmě společně s dalšími zvířátky, například husami, ale taky se spoustou včel a samozřejmě i dalších prasátek. Je učiněnou hvězdou farmy i pro své sportovní nadání (ikdyž do Bundesligy by ho asi nevzali), proto ji po něm i pojmenovali a stal se z něj petfluencer, který o svém životě z prasečí perspektivy referuje na Instagramu.

Navíc si při čtení trochu promrskáte němčinu. Ale i fotky a videa stačí pro pobavení. Zvířata mají prostě vůli žít a když je ta vůle dost silná, nepřemůže ji nic.

K tématu

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

reklama
D-manóza: účinná péče o močové cesty a prevence infekcí
reklama
reklama
Panelák v Bohumíně byl zřejmě zapálen úmyslně. 11 mrtvých, lidé vyskakovali z oken

Požáry

Domácí zpravodajství

Obrovská tragédie, neuvěřitelné neštěstí. Politici kondolují pozůstalým z Bohumína
Nechtěný dárek z dovolené: Nakažení Češi jsou velkým rizikem, míní Prymula
Hejtman Vondrák: Vše nasvědčuje tomu, že požár v Bohumíně byl žhářský útok
Oheň kompletně zničil byt, tvrdí hasič. Dům v Bohumíně bude během vyšetřování neobyvatelný
Další články
reklama
reklama