CNN Prima News brokovnice

brokovnice

Výpis příspěvků ke štítku „brokovnice“

Drsný popis střelby na Domažlicku: Mířil mu brokovnicí z metru na hlavu, vylíčil svědek

16. listopadu 2021 12:44

Policisté pokročili s vyšetřováním střelby na oslavě narozenin na Domažlicku. Dva muže původem z Německa pobouřilo, že jim na soukromé akci nechtěli nalít alkohol. Proto se na místo vydali s nelegálně drženou brokovnicí a po gratulantech začal jeden z nich střílet. Policisté už mají střelnou zbraň a muže, který ji použil, začali trestně stíhat. Hrozí mu několik let ve vězení.

Nové detaily v případu střelby v Praze. Jiří D. měl v autě brokovnici, chtěl se mstít dál

30. června 2021 13:04
Aktualizováno

Z výslechu muže, který v úterý zastřelil ženu na úřadu práce v Praze, vyplývá, že chtěl v páchání zvlášť závažných zločinů pokračovat. Motivem byla msta za údajná příkoří. Na webu to ve středu uvedla pražská policie. Předpokládá, že muže obviní z několika trestných činů včetně vraždy, za kterou hrozí až výjimečný trest. Navrhne také jeho vzetí do vazby a požádá o vypracování posudku k jeho psychickému stavu.

Vlivný podnikatel střílel brokovnicí na mladou rodinu, prý ze strachu. Vyšetřování končí

20. dubna 2021 22:56

Policie ukončila vyšetřování střelby před domem vlivného podnikatele z Liberce. Jiří Vařil, který podle zasvěcených dlouhou dobu skrytě ovládal jednoho z největších autobusových dopravců v zemi, s největší pravděpodobností stane před soudem kvůli vydírání, poškození cizí věci a výtržnictví. A není to jediný jeho problém se zákonem. Už tři roky jeho jméno figuruje v policejním spisu rozsáhlé korupční kauzy ve veřejné dopravě.

Vystřelil z brokovnice na auto, kde seděly malé děti. Podnikateli hrozí osm let vězení

27. srpna 2020 19:35

Vystřelil z blízkosti z brokovnice na auto, ve kterém seděly malé děti. Podle znalců jim ublížit nemohl. Přesto kontroverznímu podnikateli z Liberce hrozí až osm let vězení. Vyšetřování případu z loňské zimy, který od počátku sledujeme, se už blíží ke konci. Na povrch přitom stále vyplouvají nové informace. Podle osloveného instruktora střelby Richarda Janka si podnikatel nemohl být jistý tím, že nikoho nezraní.