reklama

Brutální rvačka příbuzných v Mladé Boleslavi: Otci a synovi s přítelkyní hrozí vězení

Brutální rvačka v Mladé Boleslavi, při které se muži škrtili a ženy si rvaly chomáče vlasů, má dohru. Padla totiž obvinění a problém mají hned tři lidé, kterým teď hrozí pobyt ve vězení.

reklama

„Policisté v těchto dnech sdělili ve zkráceném řízení podezření třem osobám, dvěma mužům ve věku 39 a 68 let a 30leté ženě. Všem z trestného činu výtržnictví. Ženě ještě navíc pro ublížení na zdraví,“ řekla CNN Prima NEWS mluvčí středočeské policie Vlasta Suchánková.

Jeden z obviněných, Václav Ňorba, odmítá, že by bitku začal. „Já jsem nikoho tam nezmasakroval,“ řekl starší z mužů. Obvinění mladší muž a žena jsou jeho syn s přítelkyní.

I když rvačka vypadala dramaticky, zranění nebyla vážná. Starší muž si nechal ošetřit na místě odřenou ruku. Nejhůře dopadla napadená žena – kromě vyrvaných vlasů měla i zlomený prst.

Svou úlohu sehrál v napadení i alkohol, potvrdil CNN Prima NEWS ředitel mladoboleslavské policie Marek Jirouš: „Nejvyšší hodnota byla 2,81, nejnižší něco málo přes promile.“ Důvod rvačky se policistům zjistit nepodařil.

CNN Prima NEWS se snažila sehnat vyjádření i zbylých obviněných, opakovaně ale nezvedli mobil. „Oni si začali, už to bylo jakoby podruhý,“ řekla v minulosti jedna z žen s tím, že první rvačka proběhla zhruba dvě hodiny před tou na videu.

Nad obviněnými teď visí hrozba dvou let vězení, ovšem 39letý muž může za mřížemi pobýt ještě o rok déle, je totiž recidivista.

Tagy:

Hlavní zprávy

Spory uvnitř České lékařské komory gradují. O očkování dětí museli členové jednat ve sněhu

Spory uvnitř České lékařské komory (ČLK) nabírají na intenzitě. Menší část jejích členů chtěla v sobotu v Lékařském domě uspořádat odbornou diskusi o očkování dětí. Vedení ale konání akce zamítlo. Jako důvod uvedlo špatnou epidemickou situaci. Jednání se tak muselo uskutečnit venku ve sněhu. Organizátoři semináře, kteří si přezdívají Paralelní lékařská komora a jsou podepsaní pod Deklarací lékařů proti nátlaku na očkování, to považují za naschvál. Prezident komory Milan Kubek to odmítá.

reklama

Domácí zpravodajství

Hrůzné snímky plic neočkovaných s covidem: Lékař posílá lidem varovný vzkaz

Bez dalších závažných nemocí, 46 a 38 let, těžké plicní postižení. Další „sporťák 48 let“ na mimotělním oběhu. Lékař plzeňské letecké záchranné služby Jiří Chvojka zveřejňuje na sociálních sítích anonymní příběhy lidí, kterým zdraví zničil covid. Dá se předpokládat, že se jedná o lidi, kteří nejsou očkovaní, lékař totiž zároveň vyzývá k vakcinaci.

Strach o Rockyho: Covid Vémolově Lele zkomplikoval porod, s Karlosem teď spát nebude

Partnerka Karlose „Terminátora“ Vémoly Lela Ceterová ve středu porodila malého Rockyho. Jenže nic se neobešlo bez komplikací. Pár dní před nástupem maminky do nemocnice dostali novopečení rodiče covid. Ceterová v sobotu v živém vysílání na Instagramu popsala, že žila ve stresu a beznaději. Domů se vrací v neděli, se svým partnerem ale nemůže spát v jedné místnosti.

reklama