CNN Prima News celostátní semafor

celostátní semafor

Výpis příspěvků ke štítku „celostátní semafor“

Oranžovou barvu má šest okresů, na noc zavřou restaurace. Většina Česka zezelenala

11. září 2020 13:04
Aktualizováno

Na vládním pandemickém semaforu aktuálně svítí už šest oranžových regionů. Kromě Prahy do druhého stupně rizika přeřadili hygienici také Beroun, Kladno, Prahu-východ, Kolín a Uherské Hradiště. Informovalo o tom ministerstvo zdravotnictví na svém webu. Dalších 40 okresů má nově zelenou barvu, minulý týden jich bylo deset.

Vládní opatření jdou dobrým směrem, ale jsou nedotažená, říká Pirát Michálek

7. září 2020 18:50

V pozici premiéra nebo ministra zdravotnictví by předseda poslaneckého klubu Pirátů Jakub Michálek změnil zejména fungování krajských hygienických stanic. Řekl to v pondělním pořadu K věci na CNN Prima NEWS. Podle něj je největší problém zdlouhavé trasování lidí, u kterých se předpokládá, že přišli do styku s člověkem nakaženým koronavirem.

Praha bude na semaforu oranžová. Hrozí uzavření nočních barů

28. srpna 2020 11:40
Aktualizováno

Praha se na celostátním semaforu přesune do oranžové skupiny. Informaci CNN Prima NEWS v pátek odpoledne na tiskové konferenci potvrdil ministr zdravotnictví Adam Vojtěch. To, že jinou šanci nevidí, uvedl již dopoledne před jednáním na ministerstvu zdravotnictví. Hlavní město už se změnou počítá a o tom, jaké dopady to bude mít pro Pražany, bude jednat vedení města v pondělí.