reklama
CNN Prima News černoch

černoch

Výpis příspěvků ke štítku „černoch“

KOMENTÁŘ: Krev, emoce, rasismus, odporná Slavia… Už toho nechte, ubrečení Skotové

Byla to jedna z těch vzácných chvil, kdy je celá rodina pohromadě a hezky spolu… se kouká na Slavii. Shaolin Football v podání Glasgow Rangers v osmifinále Evropské ligy totiž zaujal i moji drahou polovičku a dceru. To se nestává. Zakryté oči. Výkřiky. A nekonečné otázky: „Jak je tohle možný? Proč to dělají? Vždyť má úplně rozseknutou hlavu!“ A do tohoto krvavého brutálu přicházejí uplakaní Skotové s jakýmsi obviněním Ondřeje Kúdely z rasismu.

Jsem černý gay, napsal na Twitteru politik podporující Trumpa. Spletl si účet?

Dean Browning, politický aktivista a bývalý republikánský kandidát do Sněmovny reprezentantů, napsal na svém twitterovém účtu, že „je černý gay a může osobně říci, že pro něj Obama nic neudělal“. Je přitom běloch. Příspěvek sice po krátké době smazal a vše vysvětlil. Jiní uživatelé ale vypátrali jeho údajný falešný účet. Informoval o tom americký deník USA Today.

Manažer prodejny zavolal na černošské zloděje policii. Schytal to od aktivistky BLM

Nechtěnou hvězdou sociálních sítí se stal manažer amerického obchodu s farmaceutickými prostředky ve Washingtonu, D. C. Zavolal totiž na dva Afroameričany, kteří v obchodě evidentně kradli zboží, policii. Aktivistka hnutí Black Lives Matter (BLM) jej obvinila z nadřazování majetku nad člověka a dala incident do souvislosti s násilnou smrtí George Floyda. Na událost jako první upozornil server News.com.au.

reklama