reklama
CNN Prima News černoch

černoch

Výpis příspěvků ke štítku „černoch“

Příští Superman má být tmavé pleti, tvrdí insideři. Stejně jako režisér a scénárista

16. května 2021 14:33

Po představení Ta-Nehisi Coatese coby scénáristy nově připravovaného filmu o Supermanovi studio Warner Bros hledá režiséra a hlavního představitele nového filmu. Podle informátorů webu The Hollywood Reporter by stejně jako v případě scénáristy mohlo jít o umělce tmavé barvy pleti. Jako o představiteli hlavní role se spekuluje o herci Michaelu B. Jordanovi.

KOMENTÁŘ: Krev, emoce, rasismus, odporná Slavia… Už toho nechte, ubrečení Skotové

19. března 2021 12:20

Byla to jedna z těch vzácných chvil, kdy je celá rodina pohromadě a hezky spolu… se kouká na Slavii. Shaolin Football v podání Glasgow Rangers v osmifinále Evropské ligy totiž zaujal i moji drahou polovičku a dceru. To se nestává. Zakryté oči. Výkřiky. A nekonečné otázky: „Jak je tohle možný? Proč to dělají? Vždyť má úplně rozseknutou hlavu!“ A do tohoto krvavého brutálu přicházejí uplakaní Skotové s jakýmsi obviněním Ondřeje Kúdely z rasismu.

Jsem černý gay, napsal na Twitteru politik podporující Trumpa. Spletl si účet?

12. listopadu 2020 00:04

Dean Browning, politický aktivista a bývalý republikánský kandidát do Sněmovny reprezentantů, napsal na svém twitterovém účtu, že „je černý gay a může osobně říci, že pro něj Obama nic neudělal“. Je přitom běloch. Příspěvek sice po krátké době smazal a vše vysvětlil. Jiní uživatelé ale vypátrali jeho údajný falešný účet. Informoval o tom americký deník USA Today.

reklama