Chtěl hodně mladé holky a sex byl plný agrese. Kauza lídra skupiny Rammstein nabírá na síle

Kauza Tilla Lindemanna, frontmana skupiny Rammstein, který měl během koncertů sexuálně obtěžovat fanynky, se rozrůstá. Deníku Süddeutsche Zeitung a rádiu Norddeutscher Rundfunk několik žen pod zachováním anonymity popsalo nejen své zkušenosti, ale také systém, jak se dívky pro Lindemanna vybírají.

Ženy podle webu Focus podepsaly místopřísežné prohlášení a na kameru vypovídaly anonymně. Popsaly, jak byly speciálně „naverbovány“, aby poskytly zpěvákovi potěšení. Dvě z nich tvrdí, že navzdory tomu, že dávaly jasně najevo, že nechtějí sex, stejně k aktu došlo. Reportéři získali i další výpovědi svědků a záznamy z chatu, která tato obvinění podtrhují.

ČTĚTE TAKÉ: Zpěvák kapely Rammstein mě zfetoval a znásilnil, tvrdí fanynka. Mám tělo plné modřin, ukázala

V rozhovorech s reportéry více než tucet žen popsalo, že byly osloveny lidmi ze zpěvákova okolí. Často přes Instagram nebo přímo na koncertech. Než byly pozvány na večírek po koncertu, musely předem poslat své fotografie. Pokud dívky vybrali na koncertě, okamžitě je fotili nebo je natočili na video.

Současně s pozvánkou přišel i požadavek, aby se oblékly atraktivně nebo určitým způsobem. Výpovědi dokládají i četné snímky a také chaty z WhatsApp a Instagramu. Nikdy se nikdo neptal na jejich věk, píše Süddeutsche Zeitung.

Jedné bylo dokonce řečeno, že přístup na koncert a následný večírek je možný pouze v případě, že má zájem o sex s Lindemannem a že šedesátiletý zpěvák chce jen velmi mladé dívky.

Jedna z fanynek vypověděla, že v roce 2020, kdy jí bylo 22 let, měla s Lindemannem takzvanou rychlovku v šatně před koncertem. Popsala, že šlo o velmi násilný akt. Měla mít bolesti a křeče a také krvácela.

Další případ popsala 21letá žena. Příliš si toho nepamatuje, podle svých slov byla omámená. Vzpomíná si pouze, že během afterparty ležela na posteli v hotelovém pokoji a poté ztratila vědomí. Když se probrala, Lindemann na ní ležel a zeptal se jí, zda má přestat. Žena pak znovu ztratila vědomí. Když se probrala, ležela v jiném hotelovém pokoji.

Před pár dny obvinila kapelu Rammstein ze sexuálního násilí a zdrogování irská fanynka vystupující na sociálních sítích jako Shelby Linn. Tvrdí, že ji měli omámit po koncertu v litevském Vilniusu takzvanými K. O. kapkami, přičemž se počítalo s tím, že bude Lindemannovi povolná. Sex s frontmanem skupiny odmítla a potom si už nic nepamatuje. Druhý den se probrala se zimnicí, bolestí hlavy a nepravidelným tepem, tedy příznaky drogového opojení, a tělem plným modřin.

Kapela na to reagovala na sociálních sítích slovy: „Pokud jde o obvinění o Vilniusu, která kolují po internetu, můžeme vyloučit, že to, co se tvrdí, se stalo v našem prostředí.“ K nejnovějším obviněním se nevyjádřila.

MOHLO VÁM UNIKNOUT: Jan R. dostal za znásilnění sedmi dětí 13 let:

Tagy: