CNN Prima News chůva

chůva

Výpis příspěvků ke štítku „chůva“

Kutil Tim se přede mnou producíroval nahý, tvrdí Andersonová. Přiznala, že ji v dětství týrali

26. ledna 2023 17:51

Hvězda seriálu Pobřežní hlídka Pamela Andersonová učinila tento týden několik překvapivých odhalení. Ve své nové knize S láskou, Pamela obvinila svého hereckého kolegu Tima Allena z toho, že se před ní jednou producíroval kompletně nahý. Devětašedesátiletý herec ovšem veškerá obvinění popírá. V rozhovoru pro deník Mirror zas přiznala, že byla v dětství zneužívaná vlastní chůvou a dokonce prý pomýšlela na to, že ji sprovodí ze světa.

Děsivý zážitek vévodkyně Meghan: Můj syn málem uhořel, my museli pokračovat v oficialitách

25. srpna 2022 17:30

Meghan Markleová spustila svůj dlouho očekávaný podcast s názvem Archetypes (Archetypy). Do první epizody si pozvala svou dlouholetou přítelkyni a tenisovou šampionku Serenu Williamsovou. Posluchače pak šokovala svým příběhem z turné po Jižní Africe. Zatímco se ona s manželem účastnila oficiálního programu, její syn Archie málem uhořel v dětském pokoji.

Vyděláme si sotva na chůvu, smutní maminky. Situace s místy ve školkách je tristní

12. května 2022 05:11

Maminky v Česku se stále častěji snaží hledat cesty, jak skloubit pracovní život a péči o své děti. Ve chvíli, kdy si chtějí přivydělat a jejich děti jsou mladší tří let, musí si buď najmout chůvu, nebo dát dítě do dětské skupiny. Státní školky totiž tak malé děti nepřijímají. Matky se v takových případech dostávají do situací, že často jim výdělek nepokryje ani zmíněnou péči o dítě. Obě varianty jsou totiž velmi drahé, a to i přesto, že na chod dětských skupin přispívá stát. Ten nově slíbil, že uvolní právě na dětské skupiny další dotace.

Chůva v Chebu zabila vietnamské dítě, soud jí potvrdil vězení. Bylo problematické, říká

3. listopadu 2021 21:09

Pražský vrchní soud potvrdil pětileté vězení ženě, která způsobila devatenáctiměsíčnímu chlapci taková zranění, že na jejich následky zemřel. Devětašedesátiletá Hana Rettová z Chebu dělala malému vietnamskému chlapci chůvu. Podle verdiktu ho v březnu 2019 úmyslně napadla, protože ji neustále obtěžoval. Dítě na rozsáhlá zranění hlavy i přes vysoce odbornou lékařskou péči a operaci v motolské nemocnici za týden zemřelo. Žena vinu odmítá.

Záchrana nosorožců bílých severních se mění. Z nejstarší žijící samice má být chůva

23. října 2021 15:22

Role jednoho z posledních dvou žijících nosorožců bílých severních, 32leté samice Nájin, se změní. Už nebude poskytovat vajíčka k zamýšlené záchraně vymírajícího druhu. Experti tak rozhodli kvůli etickému riziku. Samice půjde do pomyslného reprodukčního důchodu. Počítá se s tím, že by v budoucnosti mohla mít roli chůvy pro potenciální mládě. Mezinárodní týmy vědců mezitím dál rozvíjejí metody, díky kterým by nové mládě mohlo přijít na svět.

Za záchranu dětí obětovala matka život. Po ztroskotání kojila potomky, sama pila moč

21. září 2021 12:42

Obrovské štěstí v neštěstí měly dvě malé děti z Venezuely. Loď, na které se plavily s rodinou totiž, ztroskotala. Po čtyřech dnech v záchranném člunu je objevili záchranáři živé. Přežily díky neskutečné obětavosti své matky, která svůj život vyměnila za ten jejich. Děti tak jsou spolu se svoji chůvou pravděpodobně jedinými přeživšími nehody, informuje web The Independent.

Muž kvůli roztrhanému polštáři zabil roční dítě. Můžu jen za vnitřní zranění, hájil se

26. dubna 2021 12:22

Čtyřiadvacetiletý rodák z Texasu, Marvin Rex Lake, čelí obvinění z vraždy ročního chlapce. Na malého Ahrena měl zaútočit wrestlingovými chvaty poté, co dítě roztrhalo polštář. Lake zprvu policistům řekl, že neměl tušení, že chlapce zranil. Později však svou výpověď změnil. „Nezranil jsem ho na hlavě, způsobil jsem mu jen vnitřní zranění,“ vypověděl muž u soudu.

Neoblomná policie. Chůva nesměla jet hlídat dítě zdravotnici, doklad měla

6. března 2021 19:16

Absurdní zkušenost mají za sebou porodní asistentka z Fakultní nemocnice Bulovka a chůva, kterou si najímá. Žena jela z Liberce za prací, tedy hlídáním dítěte, ovšem přes policejní hlídky, od 1. března střežící hranice okresů, se nedostala. Nic nezmohl ani doklad, který jí pár dní předtím sami policisté dali do rukou. Zdravotnice Alžběta Samková popsala kuriózní lockdownový zážitek webu Blesk.cz.