CNN Prima NEWS má dvě nové moderátorské dvojice. Perkausová a Suchoň úspěšně odstartovali

Na CNN Prima NEWS se představily dvě nové moderátorské dvojice. Úspěšný start mají za sebou Eva Perkausová s kolegou Petrem Suchoněm. A ranní ptáčata si už mohla všimnout Adély Jelínkové a Petra Vágnera, kteří uvádějí oblíbený NOVÝ DEN.

„Oběma novým dvojicím přeji hodně štěstí. Věřím, že se dokážou rychle sehrát a obohatí vysílání CNN Prima NEWS. Nejsou to jediné změny, které diváky v následujících dnech čekají. Chystáme mimo jiné nové záběrování v několika pořadech pro ještě lepší a dynamičtější divácký zážitek. Chceme jak vizuálně, tak zejména obsahově navázat na způsob, jakým jsme vysílali speciály k prezidentským volbám,“ říká šéfredaktor zpravodajství a publicistiky CNN Prima NEWS Pavel Štrunc.

Eva Perkausová se na obrazovky vrací po třech měsících.

„I když je aktuálně moje největší láska Killian, moje druhá láska – televize Prima – je v mém srdci pořád. Jsem hodně aktivní člověk a nedokážu bez našeho televizního adrenalinu být dlouho, takže se na vysílání už moc těším. Neříkám, že se mi po Romanovi nebude stýskat. Jsme nejen kolegové, ale i skvělí přátelé. Se Soňou jsou ale perfektní dvojka a Roman se teď podle mě i moderátorsky zlepšil. No a Petr je obrovský profesionál, takže se naší premiéry už nemůžu dočkat,“ říká moderátorka CNN Prima NEWS Eva Perkausová.

S Petrem to není jejich úplná premiéra. To, že jim to společně funguje, si už vyzkoušeli před nějakou dobou při zaskakování za kolegy. Navíc jsou oba čerstvými rodiči, a mají tak spoustu společných témat. „My jsme s Evou několikrát vysílali v rámci záskoků a sedlo si to hned, okamžitě, takže nečekám žádné komplikace, protože je to velký profík,“ říká moderátor CNN Prima NEWS Petr Suchoň.

Novinky se týkají i ranního vysílání. Středeční NOVÝ DEN spolu poprvé moderovala nová ranní dvojice – Adéla Jelínková a Petr Vágner. Adéla je zkušená dlouholetá reportérka i moderátorka a Petr Vágner se už řadí mezi televizní matadory a má bohaté zkušenosti z televize i z rádia.

„Já moc děkuju vedení i kolegyni Adéle Jelínkové, že do toho jde se mnou, že do mě vkládají takovou důvěru. Každopádně pro mě je to velikánská výzva, protože já jsem člověk, který si rád pospí. S Adélou se známe už hodně dlouho, hlavně přes její maminku, Evu Čížkovskou, se kterou jsem hrál v divadlech v několika hrách,“ říká moderátor Petr Vágner.

„Je to takový můj malý sen, i když myslím, že každý, kdo usedne u nás do moderátorského křesla, si tím plní své sny,“ dodává moderátorka Adéla Jelínková.

Tagy: