CNN Prima News crossover

crossover

Výpis příspěvků ke štítku „crossover“

Nové Ferrari Purosangue: Čtyřdveřák, do kterého se nastupuje jako do skříně

14. září 2022 21:30

Dlouho očekávaná novinka z Maranella cílí na zájemce o SUV, svými vlastnostmi a konstrukcí však tuto škatulku dalece přesahuje. Porsche, Lamborghini, Maserati, Aston Martin... Ti všichni už robustní zvýšený vůz pro čtyři až pět lidí v nabídce dávno mají, Ferrari však dosud odolávalo. Jednoduše nemělo takovou šarádu zapotřebí. Pragmatické důvody však nakonec přece jen zvítězily. Velký vůz s atmosférickým V12 bude podle všeho velmi nedostatkovým zbožím.

Nová Kia Niro zůstává crossoverem, má však hezčí design nebo eukalyptová sedadla

26. listopadu 2021 21:52

Nové Niro navazuje na svého předchůdce, který přišel v roce 2016 s poněkud nemastným a neslaným designem. Šlo však o první model Kia v Evropě, který si zákazníci mohli koupit jako full hybrid, ale také ze sítě napájený plug-in hybrid a elektromobil pod označením e-Niro. Novinka má ambice prodeje předchůdce značně překonat.

Nový Ford Mondeo bude mít možná přece jenom klasickou podobu

13. listopadu 2021 23:58

Ford zastaví výrobu současného Mondea ve Valencii už v březnu příštího roku. Není se čemu divit, prodeje jsou nicotné. O modelu, který by ho zastoupil, však nejsou žádné spolehlivé informace. Nyní to vypadá, že se možná dočkáme překvapení v podobě klasicky tvarovaného modelu namísto uvažovaného SUV.