reklama

D-manóza: účinná péče o močové cesty a prevence infekcí

Druhou nejčastější lidskou infekcí jsou infekce močových cest. Trpí na ně častěji ženy než muži a kromě akutních infekcí se infekce i často vrací. „Běžné jsou proto, že je močový trakt pro bakterie relativně dostupný a jejich zdroj střevo se navíc nachází nedaleko,” vysvětluje lékař a jednatel společnosti Onapharm Jiří Emmer.

reklama

Lékař Emmer na léčbu a prevenci těchto obtíží doporučuje produkt své společnosti Blokurimu. Jeho součástí je totiž cukr D-manóza, jehož přínos je pro močové cesty nezpochybnitelný.

Zvláště při opakující se infekci nechtějí mnohdy lékaři ani pacienti přistupovat k antibiotické léčbě a čas proto přichází na účinnou prevenci a alternativní léčbu.

„D-manóza je látka endogenní. My sami si ji tedy umíme produkovat a není to žádná chemie. Kromě toho je to D-cukr a lidský organismus ho neumí zpracovat na energii. Naše tělo se k D-manóze bude chovat jako k odpadu,” vysvětluje Jiří Emmer.

„Když ji přijmeme, lehce se vstřebá do krevního oběhu a během jedné nebo dvou hodin se ledvinami vyloučí do moči. Umí blokovat i bakterie, které se dokážou zavrtat do stěny močového měchýře,” dodává s tím, že tyto bakterie právě opakovaně škodí.

„Mají totiž sadu jakýchsi chapadel se speciálními zakončeními, kterými se vážou na stěny močového měchýře. D-manóza se jim umí navázat na tato chapadla a vyblokovat je tak, že je nebudou moci už použít. Těm bakteriím s nadsázkou řečeno nasadí na drápy ponožky. Z této nebezpečné bakterie se stane obyčejná, která odejde s močí z těla ven,” vysvětluje dále Jiří Emmer.

Vhodné i pro těhotné

Výhodou je i to, že jej mohou používat těhotné ženy. Ani těm se totiž infekce močových cest a močového měchýře bohužel nevyhýbají. Brát doporučuje Jiří Emmer v akutních případech dva sáčky denně, v rámci prevence obtíží pouze jeden denně.

Blokurima, spolu se svou inovovanou verzí Blokurima URO+, je jen jedním z mnoha produktů společnosti Onapharm. Mezi další se řadí značka Gynimun pro léčbu bakteriální vaginózy, které předchází obnovou přirozeného pH. Obnovuje a udržuje zdravou vaginální flóru. Za zmínku stojí i novinka Atopona na zmírnění atopického ekzému.

Tagy: močový měchýř Blokurima Zánět močových cest Onapharm Komerční sdělení Jiří Emmer

Další hlavní zprávy

reklama
Co bude s Prymulovou pozicí vládního zmocněnce? Vláda prý bude hledat jeho nástupce
Děláme vše pro bezpečí voleb, uvedl Hamáček. Podle něj se nejhorší scénář zatím nenaplňuje
Navalného propustili z nemocnice. Zda bude mít trvalé následky, není jasné
reklama
reklama
Prymulu nechceme. Lidé odmítají nového ministra, petici podepsalo přes 10 tisíc lidí

Roman Prymula

Domácí zpravodajství

Na kurzarbeitu jsme se shodli, oznámila Maláčová. O platech politiků koalice nejednala
Není důvod pro plošná opatření, postrádám srozumitelnost, říká krizový manažer
Další články
reklama
reklama