Mezi Darou a Nedvědem to jiskřilo už před lety, dokazují fotky. Kouzelně se jí dvořil

Jiskra mezi zpěvačkou Darou Rolins a bývalým fotbalistou Pavlem Nedvědem přeskočila už před 11 lety. Setkali se na společné kampani pro sportovní oblečení. Od té doby se prý Daře slavný sportovec dvořil. Co o osudovém setkání prozradila slovenská hvězda?

„Já si na to focení třeba vůbec nepamatuji. Je to ale vtipné. Pro Pavla je jedenáctka osudové číslo, měl ji na dresu. Ta se nám teď dost často objevuje v životě v různých souvislostech, takže něco na té jedenáctce asi bude, jak říká Pavel,“ uvedla zpěvačka.

Po dlouhých 11 letech pak ke společnému setkání opět pomohla móda. Zpěvaččin úspěšný průnik do světa módních návrhářů ji totiž zavedl do Itálie, kde tvořila kolekci džínového oblečení. A cesty s viceprezidentem Juventusu Turín a jedním z nejúspěšnějších fotbalistů Česka se opět protnuly.

„Myslím, že kdybych nebyla takzvaně za rohem v Itálii, ke společné schůzce by v Praze jen tak nedošlo. Přiznávám, trochu tomu pomohli naši společní kámoši a Pavel, který se mi velmi kouzelným způsobem dlouho dvořil. Roky mi od něho přistávaly kytky k narozeninám. A pak mě v Itálii pozval na kafe a bylo jasné, že se zachvěla zem,“ prozradila Rolins spolu s tím, jestli spolu budou trávit Vánoce.

Vztah mezi zpěvačkou a fotbalistou se „provalil“ minulý pátek. Láska mezi nimi už přitom trvá půl roku. V nedělním příspěvku na Instagramu Dara napsala, že svého muže miluje. „Těm, kteří se radují s námi a přejí nám to, děkujeme. I my jsme jen lidi, máme rodiny, děti, minulost a sny. Nejsme dokonalí, ale myslím, že máme oba srdce na správném místě. I proto svého nového ‚muže‘ miluji a stejně jako on při mně, tak i já stojím při něm. V dobrém i zlém,“ sdělila zpěvačka.

Fanoušci slovenské zpěvačky Dary Rolins si nemůžou jejího nového partnera vynachválit. Přejí zamilovanému páru hodně štěstí a shodují se na tom, že má Rolins „konečně po boku pořádného chlapa“. Někteří si pak vzpomněli i na jejího expřítele rappera Rytmuse. Tomu vzkázali pár ostrých slov. Více se dočtete zde.

Celý rozhovor s Darou Rolins:

Tagy: