CNN Prima News David Dvořák

David Dvořák

Výpis příspěvků ke štítku „David Dvořák“

Úspěchy v UFC udělaly z Procházky hvězdu. Kteří další Češi prorazili v MMA?

16. června 2022 15:07

Zápasník Jiří Procházka se po vítězství titulu UFC v polotěžké váze vrátil do Česka, aby svůj triumf pořádně oslavil. Mezitím přijímá chválu od tuzemských i zahraničních osobností. Procházkovi popřála například legenda MMA Conor McGregor či šéf UFC Dana White. Výhra českého samuraje rovněž těší společnost XTB, které dělá Procházka ambasadora. Kteří další čeští fighteři se dostali do UFC?

Kdo vyzve samuraje Procházku při obhajobě titulu? Fighter Dvořák nastínil možnosti

15. června 2022 07:22

Zápasník Jiří Procházka se po fenomenálním vítězství titulu UFC v polotěžké váze vrátil do Česka, aby svůj triumf oslavil a možná si i trochu odpočinul. Už nyní se však v médiích spekuluje o novém vyzyvateli. Známý český UFC fighter David Dvořák zmínil v rozhovoru pro CNN Prima NEWS tři reálné možnosti. Patří mezi ně i potenciální odveta s brazilským veteránem Gloverem Teixeirou či evropské derby s Polákem Janem Blachowiczem.

Hlavně ne na zem! Procházkova bitva o titul v UFC jako souboj Batmana se Supermanem

11. června 2022 06:28

Malá desetimilionová země toho ve sportovním světě dokázala už opravdu hodně. Obohatit seznam velkých úspěchů může v neděli ráno zápasník Jiří Procházka. I když už jen fakt, že má možnost v nejnablýskanější MMA organizaci světa UFC získat titul, je něco, na co by měla být Česká republika nesmírně pyšná. Přesně to pro CNN Prima NEWS zdůrazňuje fighter Michal Martínek.

Dvořáka čeká třetí řežba v UFC. Dát stejné K.O. jako Procházka by se mi líbilo, říká

20. května 2021 22:53

Na začátku května ohromil svět MMA zápasník Jiří Procházka, když loktem z otočky „vypnul“ matadora Dominicka Reyese. Způsobit podobný rozruch se pokusí David Dvořák, kterého v UFC čeká třetí zápas, dva předchozí český fighter muší váhové kategorie vyhrál. Přidá v neslavnější organizaci třetí skalp? Další překážkou je Brazilec Raulian Paiva. „Pokud pojedu to, co je třeba, a budu se maximálně soustředit, mám na to ho ukončit v postoji i na zemi,“ vzkazuje v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Procházku čeká druhá řežba v UFC. Je to divočák, budou lítat rány, predikuje Dvořák

27. dubna 2021 18:36

Podruhé v kariéře se představí v nejslavnější kleci světa. Českého fightera Jiřího Procházku čeká večer 1. května zápas v organizaci UFC s americkým ranařem Dominickem Reyesem, který je součástí MMA smetánky už od roku 2017. „Jak Jirku znám a co jsem viděl jeho zápasy, neočekávám, že by to pojal nějak takticky,“ říká pro CNN Prima NEWS jiný tuzemský zástupce v UFC David Dvořák.

Opatření? Poprava sportu, říká MMA fighter Dvořák. UFC baví jeho přezdívka „Hrobník“

13. října 2020 16:04

Do Ligy mistrů MMA s názvem UFC vstupoval 13 zápasů neporažen. A i po dvou duelech v nejslavnější organizaci světa zatím pokračuje ve stylu šampiona. David Dvořák naposledy uchvátil svým výkonem v Las Vegas, kde soupeře ničil především drtivými kopy. Ty byly tak intenzivní, že sám vítěz musel nakonec zamířit do nemocnice a vyfasoval na několik týdnů berle. Teď už se může opět připravovat, i když ne tak, jak by chtěl. „Kvůli koronavirovým opatřením je to dost náročné,“ říká 28letý bijec v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.