reklama
CNN Prima News demolice

demolice

Výpis příspěvků ke štítku „demolice“

Slavné trio se vrací zpět na obrazovky. Chybět nebudou ani narážky na koronavirus

17. července 2021 12:49

The Grand Tour včele s Jeremym Clarksonem, Richardem Hammondem a Jamesem Mayem se po delší pauze vrací zpět na obrazovky. Dvoudílný speciál „Lochdown“ byl, jak název napovídá, natáčen během lockdownu na území Skotska. Slavné moderátorské trio sem však zavítalo trochu nečekaně s americkými vozy ze 70. let. Již tradičně se pak dočkáme řady demolic, naschválů a tentokrát nebudou chybět ani časté narážky směrem k pandemii koronaviru.

Zřícenou budovu v Miami kvůli bouři odstřelili. Obětí je 24, pohřešovaných 121

5. července 2021 07:41

Za pomocí výbušnin demoliční četa v městečku Surfside ve floridském Miami zbourala zbylou část 12patrové budovy. Ta se v noci z 23. na 24. června částečně zřítila. Úřady k tomuto postupu přistoupily kvůli obavám o stabilitu poničené části komplexu, a to i v souvislosti s blížící se bouří Elsa. Po odklizení části nových trosek chtěli záchranáři okamžitě obnovit pátrání po pohřešovaných, kterých je stále 121.

V Mikulčicích jdou k zemi první domy poničené tornádem. Lidé je demolují svépomocí

29. června 2021 12:46

V Mikulčicích na Hodonínsku začaly první demolice domů zasažených tornádem. Potvrdila to starostka Marta Otáhalová. Podle ní demolice obstarávají sami obyvatelé. Ty řízené hasiči začnou podle Jihomoravského kraje až příští týden. Bouřky zasáhly Břeclavsko a Hodonínsko ve čtvrtek večer, poničily 1 200 domů a vyžádaly si šest životů.

Chladicí věže jdou k zemi, přerušte zápas. Velkolepá demolice elektrárny v Anglii

7. června 2021 22:11

Jedinečnou podívanou nabídlo o víkendu anglické hrabství Staffordshire. Čtyři chladicí věže elektrárny Ruguley nápadně připomínající český Temelín před lety dosloužily a nyní jejich čas vypršel úplně. Přišla na řadu kompletní demolice a všechny čtyři masivní 120 metrů vysoké objekty ze železobetonu byly v jednu chvíli odstřeleny.

Zřícení domu v Liberci se bude znovu vyšetřovat. Rodina má nové posudky statika

12. dubna 2021 09:29

Policie bude znovu vyšetřovat zřícení domu v Liberci. Rodina, která vloni v září přišla během chvíle o střechu nad hlavou, uspěla se svou stížností. Podle posudku statika, který si majitelé nechali vypracovat, se dům zbortil v důsledku neodborně prováděných stavebních prací. O případné odškodnění se ale rodina bude muset soudit.

reklama