Nechte se hýčkat na DERMACOL LOVE DAY v pražské Grébovce

Na Prvního máje se bude v pražské Grébovce konat třetí ročník akce DERMACOL LOVE DAY. A ten si i letos užijí především ženy. Přijďte se nechat rozmazlovat a užít si den plný hýčkání za doprovodu svých drahých poloviček i těch nejmenších. Těšit se můžete i na své oblíbené tváře z televize Prima, pořídit fotku si můžete s moderátory Evou Perkausovou a Petrem Vágnerem.

Komu se zatočí hlava z lásky na první pohled, bude v dobrých rukou herců z Modrého kódu a odborníků z Českého červeného kříže. V odpoledních hodinách si potom společně zazpíváte s kapelou Mandrage své oblíbené písně a chybět samozřejmě nebude ani přání k osmým narozeninám kanálu Prima LOVE.

DERMACOL LOVE DAY bude nejen oslavou svátku lásky, ale i oslavou osmých narozenin kanálu Prima LOVE, který vás tak zve k pohodově strávenému, a hlavně odpočinkovému dni uprostřed kouzelného parku Grébovka. Přijďte si vychutnat kosmetické procedury, jako je líčení neslíbatelnou rtěnkou Dermacol 16H Lip Colour, lakování nehtů dlouhotrvajícím lakem, ale také načerpat inspiraci hned třemi módními přehlídkami, užít si spoustu workshopů i ukázky nejrůznějších tanců. Pro ty z vás, které na akci dorazí samy, budou i letos k dispozici profesionální líbači, kteří vás na přání políbí na tvář pod rozkvetlou třešní.

Cvičení i kreativní tvoření

Nebude chybět Chill out zóna časopisu Glanc, kde si můžete dopřát třeba vlasový styling a vyfotit se ve fotokoutku GLANC. Pro malé i velké budou připraveny tradiční workshopy, společně s týmem Kreativ si budete moci poskládat origami, vymalovat jarní omalovánky a pro všechny tvořivé budou připraveny kreativní dárečky. S magazínem Kondice si zase protáhnete tělo a vyzkoušíte různé cvičení jógy.

Program pro pány i ty nejmenší

Pánové si budou moci užít chvilku pro sebe v odpočinkové zóně a využít třeba služeb Adams BarberShop, vyzkoušet speciální pečující olej na vousy nebo se nechat tetovat technikou Airbrush. Děti se při tom vyřádí v HARIBO dětské zóně. Malí návštěvníci se tak mohou těšit na skákací hrad, Bumper Balls, koloběžky, chůdy nebo třeba maxi kostky. To vše pod taktovkou Zlatého medvídka HARIBO. Zkrátka si děti užijí spoustu zábavy a těšit se mohou i na sladké mlsání v podobě želatinových HARIBO bonbonů rozmanitých ovocných chutí.

Zábavu pro malé i velké a soutěže o spoustu skvělých cen přinese na DERMACOL LOVE DAY také Raiffeisen stavební spořitelna. Těšte se na malování pro děti nebo si přijďte zatočit hracím kolem a vyhrajte. Připraveny budou i stolní fotbal nebo speciální game zóna s originální hrou. Ve žlutém stanu Raiffeisen stavební spořitelny se zkrátka nudit nebudete.

Doplňte šťávu a vitamíny!

Nezapomeňte navštívit Fruitisimo ovocný bar a nechte si připravit přímo před vašima očima originální koktejly z ovoce a zeleniny od usměvavých barmanů. Pochutnat si můžete také na ručně vyráběné zmrzlině Fruitisimo z kvalitních a čerstvých surovin. V každém kousku zmrzliny si vychutnáte čerstvé ovoce, poctivou smetanu, křupavé oříšky nebo třeba pravou vanilku z Madagaskaru. Milujeme to, co děláme a to poznáte na první pohled!

Na DERMACOL LOVE DAY recyklujeme a pomáháme!

Milujete přírodu a naši planetu? Na DERMACOL LOVE DAY můžete přinést staré plastové misky jiných značek a vyměnit je za úplně nové misky Tupperware se slevou až 70 %! Staré nádoby budou poctivě zrecyklovány. Tupperware na akci nabídne kvalitní a zdravotně nezávadné výrobky do kuchyně, vzduchotěsné i vodotěsné nádoby, a to vše k opakovanému používání.

Stejně jako v loňském roce má akce také charitativní přesah. V průběhu dne si můžete zakoupit lístky do tomboly a vyhrát jednu z mnoha cen. Celý výtěžek z tomboly poté poputuje prostřednictvím projektu FTV Prima – Prima SVĚT Nadačnímu fondu Kolečko.

Vstup na DERMACOL LOVE DAY je pro všechny návštěvníky zdarma. Pokud si ale zakoupí tašku Dermacol, mohou se přednostně nechat nalíčit, nechat si nalakovat nehty, a navíc si odnést dárky v minimální hodnotě 500 Kč! Tašku můžete zakoupit na GoOut, Ticketportal nebo Slevomat, kde jsou společně s taškou k dispozici i další Prima LOVE balíčky.

Více informací o prvomájové akci také naFacebooku.

Tagy: