pár

Výpis příspěvků ke štítku „pár“

Hokejista Vrána se po tragické smrti ženy znovu zamiloval. Žije se známou atletkou

10. června 2022 15:12

Na začátku minulého roku musel vstřebávat událost, na kterou se nikdy nemohl připravit. Hokejista Ocelářů Třinec Petr Vrána se těsně před zápasem dozvěděl, že jeho manželka tragicky zemřela, když se pod ní propadl led na přehradě. Taková rána se do konce života nezahojí. Zkušený útočník se ale rozhodl nezůstat stát na místě. Nově tvoří pár s oštěpařkou Nikolou Ogrodníkovou.

Rozchod jednoho z nejslavnějších párů světa. Shakira už není s fotbalistou Piquém

4. června 2022 15:46

Kolumbijská zpěvačka Shakira a obránce fotbalové Barcelony Gérard Piqué oznámili, že se rozcházejí. S odvoláním na prohlášení Shakiry o tom informovala agentura AFP. Pětačtyřicetiletá zpěvačka, kterou proslavily hity jako Whenever, Wherever nebo Hips Don't Lie, byla ve vztahu s o deset let mladším fotbalistou necelých 12 let, mají spolu dva syny.

Plánovala rozchod celé měsíce? Bagárová koupila nový pozemek už v září, teď řekla proč

7. ledna 2022 10:19

Zdá se, že zpěvačka Monika Bagárová myslí na všechno. Už v září totiž podepsala kupní smlouvu na pozemek nedaleko Brna, jejího rodiště. Jak webu Extra prozradila, právě tam by chtěla postavit společné útočiště pro sebe a svou dceru Ruminku. Její expřítel a zápasník Makhmud Muradov prý o všem věděl od samotného začátku.

Společná kasa je minulostí. Téměř pětina Čechů má před partnerem tajemství ohledně peněz

27. listopadu 2021 08:42

Tajemství týkající se peněz má před partnerem nebo partnerkou 18 procent Čechů. Častěji jsou to muži než ženy, nejvíce ve věku 35 až 44 let se základním nebo středoškolským vzděláním a z menších obcí od 1 000 do 1 900 obyvatel. Vyplývá to z průzkumu, který agentura NMS Market Research uskutečnila pro Raiffeisenbank mezi více než tisícovkou respondentů.

Partner je pryč a chybí nám, řekla Bagárová. Co se stalo s jejím vztahem s Muradovem?

16. listopadu 2021 08:17

Zpěvačka Monika Bagárová je maminkou na plný úvazek. Svou dceru Ruminku bere s sebou skoro všude, její partner, zápasník Makhmud Muradov, totiž tráví většinu roku za hranicemi, a tak se jí nemůže plně věnovat. V Česku se už začalo šuškat i o krachu vztahu rodičů. Zpěvačka redakci CNN Prima NEWS prozradila, jak to mezi sebou opravdu mají.