CNN Prima News devadesátá léta

devadesátá léta

Výpis příspěvků ke štítku „devadesátá léta“

Záhadná a temná vražda romského kmotra devadesátek. Rozstřílel ho „kluk“, kterého objevil?

Antonín Běla. Prapůvodní vládce československého podsvětí po revoluci. Muž, který objevil Františka Mrázka, má neuvěřitelnou story. Na jejím konci je smrt, a za ní nejspíš právě „šikovný kluk“ Mrázek… Na fenomén kmotra Antonína Běly, nekompromisního gangstera, muže na černou práci, a nejslavnějšího romského mafiána československé kriminalistiky, se podíval další díl videopodcastu HLASY ZLOČINU.

Viktor Kožený byl nesnesitelný člověk. Kellner dokázal privatizace využít, vzpomíná Tříska

Kuponová privatizace stvořila podle jejího duchovního otce Dušana Třísky dva typy podnikatelů – prototypem toho prvního byl Petr Kellner, jakožto úspěšný podnikatel. A druhým Viktor Kožený, který naprosto selhal. „Jakmile se někdo chová jako Kožený, tak vás pochopitelně utlučou čepicemi,“ uvedl Tříska v pořadu Svět financí s Trinity Bank na CNN Prima NEWS.

Pořád jsem král a zas vydělám velké peníze. Co řekl Jonák v jednom z posledních rozhovorů

Symbol pražského podsvětí devadesátých let Ivan Jonák poskytl jeden z posledních velkých rozhovorů v květnu 2014 časopisu Týden, pár dní po propuštění z vězení a necelé dva roky před smrtí. Někdejší pornokrál Discolandu Sylvie měl těžce podlomené zdraví, někdy mluvil z cesty a často sprostě. A věřil, že jeho sláva se vrátí. Přinášíme celé interview, které s Jonákem vedl redaktor Jakub Kvasnička, jenž v současnosti působí v televizi CNN Prima NEWS.

Patnáct let od Krejčířova útěku. Odsouzený podnikatel by se rád vrátil do Česka

Je to patnáct let, co Radovan Krejčíř utekl policii ze své vily v Černošicích. Přes Seychely se následně dostal do Jihoafrické republiky, kde si nyní odpykává pětatřicetiletý trest vězení. Kvůli údajnému špatnému zacházení nyní žádá o vydání do Česka. Podle novináře Jaroslava Spurného, který kauzu sleduje řadu let, to ale jihoafrické ministerstvo spravedlnosti nepovolí.