CNN Prima News diesel

diesel

Výpis příspěvků ke štítku „diesel“

PŘEHLEDNĚ: Chcete natankovat lacino? Podívejte se, kde najdete nejlevnější benzínky

25. srpna 2022 20:11

Česko v posledních měsících kromě dalších problémů trápí také vysoké ceny pohonných hmot. Ty se v posledních týdnech začínají mírně snižovat, ale i tak jsou stále vyšší, než bývaly před zahájením ruské invaze na Ukrajinu. Kde v tuzemsku naleznete ty nejlevnější pumpy, kde si můžete za co nejméně peněz natankovat? Podívejte se na přehledný článek CNN Prima NEWS.

Benzin pod 47 korun, nafta jen o málo dražší. Češi natankují levněji než minulý týden

21. července 2022 08:40

Pohonné hmoty v Česku od minulého týdne opět zlevnily, průměrná cena nejprodávanějšího benzinu Natural 95 klesla pod 47 korun. Litr Naturalu 95 se nyní prodává u čerpacích stanic v průměru za 46,91 Kč. Před týdnem byl o 69 haléřů dražší. O 63 haléřů na litru zlevnila také nafta, za litr teď řidiči dají průměrně 47,14 Kč. Vyplývá to z údajů společnosti CCS, která ceny sleduje.

Kosmický Hyundai Staria strčí Mercedes V i VW Multivan do kapsy. Má jen jednu chybu

26. května 2022 18:40

Poprvé jsme měli možnost na vlastní kůži okusit velkoprostorovou novinku od značky Hyundai. Staria je po všech stránkách autem, které se svými vlastnostmi přinejmenším rovná konkurenčním modelům Mercedesu a Volkswagenu, je však o poznání levnější a nabízí poctivý naftový pohon. Trápí jej však nemožnost běžným způsobem demontovat sedadla.

Benzin rekordně zlevnil, poprvé od války klesla i cena nafty. Pumpaři musí hlásit marže

15. března 2022 09:57

Průměrná cena nafty v Česku poprvé od začátku ruské invaze klesla. V pondělí stála 49,22 koruny za litr, o 35 haléřů méně než v neděli. Vyplývá to z údajů společnosti CCS, která ceny sleduje. Třetím dnem v řadě zlevňuje benzin. V pondělí jeho průměrná cena klesla o 54 haléřů na 46,54 koruny. To představuje nejvýraznější mezidenní pokles za více než 11 let, uvedl hlavní ekonom Trinity Bank Lukáš Kovanda.

Litr benzinu za 96 korun. MOL hledá zákazníky, kteří za nehoráznou cenu natankovali

11. března 2022 17:02

Společnost MOL Česká republika, která provozuje síť benzinových pump, ve čtvrtek krátce prodávala na některých čerpacích stanicích benzin Natural 95 za 95,80 koruny za litr a naftu za 104,60 Kč za litr. Podle firmy šlo o technické pochybení, za které se na svém webu omluvila. Poškození zákazníci mají firmu kontaktovat. MOL uvedl, že ceny byly kvůli technické chybě zvýšeny na dvojnásobnou hodnotu.

Mercedes-Benz C 220d v testu: Na tohle auto jsou argumenty elektromobilů krátké

7. prosince 2021 08:36

Ve všeobecném tlaku na zavádění elektromobility se čas od času objevují spalovací automobily, jejichž pozitiva nedokáže sebedražší elektromobil při vší snaze vyvážit. Třída C od Mercedesu nejjasněji ukazuje, proč se dvoulitrové diesely stále těší tak velké oblibě bez ohledu na zelenou lobby. Nebo snad znáte nějaký sériový vůz, který na jedno nabití ujede 1 300 kilometrů?