DÍL 19.: Pátráme po Dastym a Alfrédovi

Prima Mazlíček 17.7.2019

Potřebujeme vaší pomoc! Hledá se psí dědeček Dasty.

Potřebujeme vaší pomoc! Hledá se psí dědeček Dasty.

Patnáctiletý psí dědula sibiřského husky, slyšící na jméno Dasty. Ztratil se 1.7.2019 okolo 11. hodiny dopoledne v obci Rybitví, Sokolovská ul. "odkráčel" nedovřenými vrátky, (které pravděpodobně někdo úmyslně "odjistil a otevřel") Bohužel po domácím koupání zůstal obojek doma, čipovaný ani tetovaný není. Je černobílé barvy, polodlouhé srstí, modré výrazné oči. Díky svému věku je již ale dost hluchý a hlavně již mu občas "upadne zadek" = problémy se zadními nohami. Díky těmto problémům si myslíme, že daleko nemůže dojít.

Je možné, že přes den v tomto teplu byl někde schovaný v chládku, kde se chladil. Majitelé mají však obavy, aby někde právě díky tomu teplu, svému věku a problémy s nohami, nepadl a nezůstal tam ležet bez vody.

Rodina moc prosí obyvatele z oblasti Rybitví a nejbližšího okolí: Bohdanče, Černé u Bohdanče, Živanic, Dědek, Srnojedy, Rosice popř. směr Pardubice od Semtína, popř. Hrádek , Pohránov - dívejte se kolem sebe, zda ho někde zahlédnete.

V případě, že Dastyho zahlédnete ihned volejte na: 737 040 492, 605 748 242

Ztratil se 1.7.2019 v ulici Sokolovská, obec Rybitví, Pardubice

Alfréd se ztratil dne 28.6.2019 Praze 4, Lhotka, ul. Otradovická. Je to kocour domácí, ven nikdy nechodil, rodině se ztratil při stěhování. Je kastrovaný, čip bohužel nemá. Stýská se po něm hlavně bráchovi Pippovi, který si teď na nové bydlení těžce zvyká. Alfréd miluje spánek a plnou misku, není to extra mazel, ale jeho páníčci po něm moc smutní, prosíme tak o jakoukoli informaci. 

Pokud ho uvidíte, prosím volejte na: 732 119 844

Ztratil se 28.6.2019 v Praze 4, Lhotka, ulice Otradovická

Tagy: