reklama

DÍL 19.: Pátráme po Dastym a Alfrédovi

Potřebujeme vaší pomoc! Hledá se psí dědeček Dasty.

reklama

Potřebujeme vaší pomoc! Hledá se psí dědeček Dasty.

Patnáctiletý psí dědula sibiřského husky, slyšící na jméno Dasty. Ztratil se 1.7.2019 okolo 11. hodiny dopoledne v obci Rybitví, Sokolovská ul. "odkráčel" nedovřenými vrátky, (které pravděpodobně někdo úmyslně "odjistil a otevřel") Bohužel po domácím koupání zůstal obojek doma, čipovaný ani tetovaný není. Je černobílé barvy, polodlouhé srstí, modré výrazné oči. Díky svému věku je již ale dost hluchý a hlavně již mu občas "upadne zadek" = problémy se zadními nohami. Díky těmto problémům si myslíme, že daleko nemůže dojít.

Je možné, že přes den v tomto teplu byl někde schovaný v chládku, kde se chladil. Majitelé mají však obavy, aby někde právě díky tomu teplu, svému věku a problémy s nohami, nepadl a nezůstal tam ležet bez vody.

Rodina moc prosí obyvatele z oblasti Rybitví a nejbližšího okolí: Bohdanče, Černé u Bohdanče, Živanic, Dědek, Srnojedy, Rosice popř. směr Pardubice od Semtína, popř. Hrádek , Pohránov - dívejte se kolem sebe, zda ho někde zahlédnete.

V případě, že Dastyho zahlédnete ihned volejte na: 737 040 492, 605 748 242

Ztratil se 1.7.2019 v ulici Sokolovská, obec Rybitví, Pardubice

Alfréd se ztratil dne 28.6.2019 Praze 4, Lhotka, ul. Otradovická. Je to kocour domácí, ven nikdy nechodil, rodině se ztratil při stěhování. Je kastrovaný, čip bohužel nemá. Stýská se po něm hlavně bráchovi Pippovi, který si teď na nové bydlení těžce zvyká. Alfréd miluje spánek a plnou misku, není to extra mazel, ale jeho páníčci po něm moc smutní, prosíme tak o jakoukoli informaci. 

Pokud ho uvidíte, prosím volejte na: 732 119 844

Ztratil se 28.6.2019 v Praze 4, Lhotka, ulice Otradovická

Tagy:
KOMENTÁŘ: Ruce vzhůru, kontrola. Jak buldozer Maláčová hraje předvolební divadlo
Názory

KOMENTÁŘ: Ruce vzhůru, kontrola. Jak buldozer Maláčová hraje předvolební divadlo

Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) je přesvědčena, že v tuzemských firmách panuje otrokářství, šikana a/nebo zastrašování. Vydala se proto do českých „bavlníkových“ továren na kontrolu, aby dala najevo, kdo je v téhle zemi pánem. Sice nic nevyřešila, ale média jí byla plná. A o to zřejmě dodýchávající sociální demokracii před volbami jde. Bude to však ke vstupu do Sněmovny stačit?

Nepatříš na olympiádu, četla Vondroušová, teď se postarala o senzaci. Co říká o zápase?

Český ženský tenis zažívá v posledních měsících pořádné žně. Roland Garros ovládla Barbora Krejčíková, ve Wimbledonu došla až do finále Karolína Plíšková. Hlavní olympijskou hvězdou je Markéta Vondroušová, která v úterý vyřadila domácí celebritu Naomi Ósakaovou. Pro rodačku ze Sokolova jde o obří satisfakci, protože před hrami v Tokiu narazila na početné hlasy fanoušků, kteří se podivovali nad tím, že zrovna ona dostala šanci hrát pod pěti kruhy.

Čeští lékaři už aplikovali přes 10 milionů dávek očkování proti covidu. Čísla klesají

Zdravotníci v Česku aplikovali od začátku očkování proti onemocnění COVID-19 přes deset milionů dávek vakcíny, k pondělnímu večeru jich ministerstvo zdravotnictví eviduje 10 064 380. V zemi se začalo očkovat na konci loňského prosince, ukončené očkování mělo k pondělku přes 4,6 milionu lidí. V pondělí v Česku přibylo 206 potvrzených případů koronaviru, zhruba o desítku méně než předchozí pondělí. Počty nově nakažených klesají v mezitýdenním srovnání devět dní po sobě.

reklama

Domácí zpravodajství

Kubek: Ještě je čas, očkujte se. Pokud se epidemie rozjede, budou umírat neočkovaní

„Pokud přijde na podzim další vlna epidemie koronaviru, budou zbytečně umírat ti, kteří se nenechali naočkovat,“ řekl ve vysílání CNN Prima NEWS prezident České lékařské komory Milan Kubek. Dodal, že když se do vakcinace nyní „šlápne“, mohla by Česká republika na podzim dosáhnout alespoň 70procentní proočkovanosti. Podle imunologa Zdeňka Hostomského navíc neexistuje logisticky snadný způsob, jak ve velkém měřit hladiny protilátek a míru imunity, které by třeba pomohly vyjmout některé lidi z pravidelného testování.

reklama