reklama
CNN Prima News diskuze

diskuze

Výpis příspěvků ke štítku „diskuze“

Sledujte ŽIVĚ Partii: Velká politická debata se zástupci hnutí ANO, Pirátů nebo komunistů

17. září 2021 04:22

Na co máme peníze a na co už ne? Tím se v první části pořadu Partie Terezie Tománkové zabývaly ministryně práce a sociálních věcí z ČSSD Jana Maláčová, předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová a předseda hnutí SPD Tomio Okamura. Ve druhé polovině sledujte velkou politickou diskusi například se zástupci hnutí ANO, Pirátů nebo komunistů. Nedělní Partie od 11 hodin na CNN Prima NEWS nebo přímo v tomto článku.

Že má Šmucler na svědomí mrtvé, jsem přehnal, uznal Flegr. Najde si jiného zubaře?

2. září 2021 20:17

Od začátku pandemie se biolog Jaroslav Flegr s prezidentem České stomatologické komory Romanem Šmuclerem mnohdy neshodl. Názorový střet vyústil v obvinění Šmuclera, který měl podle Flegra „na rukou krev 30 tisíc mrtvých“. V pořadu Co Čech, to politik! však biolog přiznal, že jednal emotivně. „Když jsem zjistil, co mi vzkazoval pan doktor, byl jsem naštvaný. Normálně lidem netykám, přehnal jsem to,“ uznal.

Sledujte ŽIVĚ Co Čech, to politik!: Jak hodnotí kampaně Roman Prymula a Janek Ledecký?

31. srpna 2021 17:10

Podzimní volby do Poslanecké sněmovny se rychle blíží. Jak si jednotlivé politické subjekty stojí v kampaních? A rozumí lidé jejich cílům? V pořadu Co Čech, to politik! se neformálně o politice ze všech stran pobaví hosté Roman Prymula, Jakub Horák, Janek Ledecký a Michal Horáček. Debatu můžete sledovat na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Sledujte 50 dní do voleb: Topolánek i Kalousek hodnotí velkou politickou diskusi

19. srpna 2021 15:49

Zpravodajská multiplatforma CNN Prima NEWS pokračuje ve svém předvolebním vysílání další speciální diskusí. Ve čtvrtek 19. srpna od 20:00 se pořadu „50 dní do voleb“ zúčastní osm zástupců vybraných politických subjektů, kteří se utkají o přízeň voličů v letošních říjnových sněmovních volbách. Tříhodinový pořad bude rozdělen do tří částí, debatu se současnými politiky povede Michal Půr a v závěrečné hodině, ve které vystoupí v roli komentátorů například i bývalí předsedové vlád, bude moderátorkou Markéta Fialová.

Předvolební vysílání na CNN Prima NEWS startuje 1. července velkou politickou diskusí

23. června 2021 15:34

Zpravodajská multiplatforma CNN Prima NEWS zahájí své předvolební vysílání ve čtvrtek 1. července speciální diskusí s představiteli vybraných politických subjektů, které se utkají o přízeň voličů v letošních sněmovních volbách. Pořad s názvem „100 dní do voleb“ odvysílá zpravodajská stanice o prvním prázdninovém dni od 20:00 večer. CNN Prima NEWS tím odstartuje komplexní zpravodajský servis, který postupně představí všechny důležité předvolební souvislosti, praktické informace pro voliče i aktuality říjnových voleb a navazujícího povolebního dění.

Sledujte ŽIVĚ Partii s Vystrčilem z ODS: Umí si představit vládu s ANO?

23. června 2021 13:11

Mimořádná Partie Terezie Tománkové se třemi nejvyššími ústavními činiteli v Česku. V první hodině se představí prezident Miloš Zeman. Ve druhé premiér Andrej Babiš z hnutí ANO a ve třetí pak předseda Senátu Miloš Vystrčil z ODS. Sledujte speciální díl pořadu v neděli v 11:00 na Primě, CNN Prima NEWS nebo přímo v tomto článku.

Unikátní snímky sovětských okupantů Československa kolují na ruských veteránských fórech

13. června 2021 09:22

Sovětská okupace Československa začala 21. srpna 1968 a skončila 21. června 1991 odchodem posledního ruského vojáka. Ruští veteráni ale i po dalších třiceti letech vzpomínají se slzou v oku na vojnu v Olomouci, Mladé Boleslavi nebo Milovicích a vyměňují si staré fotografie na společných fórech. „Připomíná mi to někdejší fórum Spolužáci.cz, akorát místo na školu vzpomínají na zemi, kterou okupovali,“ říká historik Zdeněk Horák. Prohlédněte si unikátní snímky, když spoušť v Československu mačkali sovětští vojáci.

reklama