reklama
CNN Prima News diskuze

diskuze

Výpis příspěvků ke štítku „diskuze“

Předvolební vysílání na CNN Prima NEWS startuje 1. července velkou politickou diskusí

Zpravodajská multiplatforma CNN Prima NEWS zahájí své předvolební vysílání ve čtvrtek 1. července speciální diskusí s představiteli vybraných politických subjektů, které se utkají o přízeň voličů v letošních sněmovních volbách. Pořad s názvem „100 dní do voleb“ odvysílá zpravodajská stanice o prvním prázdninovém dni od 20:00 večer. CNN Prima NEWS tím odstartuje komplexní zpravodajský servis, který postupně představí všechny důležité předvolební souvislosti, praktické informace pro voliče i aktuality říjnových voleb a navazujícího povolebního dění.

Unikátní snímky sovětských okupantů Československa kolují na ruských veteránských fórech

Sovětská okupace Československa začala 21. srpna 1968 a skončila 21. června 1991 odchodem posledního ruského vojáka. Ruští veteráni ale i po dalších třiceti letech vzpomínají se slzou v oku na vojnu v Olomouci, Mladé Boleslavi nebo Milovicích a vyměňují si staré fotografie na společných fórech. „Připomíná mi to někdejší fórum Spolužáci.cz, akorát místo na školu vzpomínají na zemi, kterou okupovali,“ říká historik Zdeněk Horák. Prohlédněte si unikátní snímky, když spoušť v Československu mačkali sovětští vojáci.

Vrbětice rozpoutaly střet o Rusko. Češi se na sociálních sítích o kauze dohadují

Sobotní informace o spojitosti Ruska s výbuchem muničních skladů ve Vrběticích z roku 2014 rozpoutala diskuze na sociálních sítích a Češi se názorově dělí do několika skupin. Mnozí se přiklánějí k možnosti, že Rusko stále „natahuje své pařáty“, další však o ruské aktivitě silně pohybují a poukazují na možné odvádění pozornosti premiéra Andreje Babiše (ANO) či vlády.

reklama