CNN Prima News diskuze

diskuze

Výpis příspěvků ke štítku „diskuze“

Boj o medaile je tu. Hokejistka Lásková a krasobruslařka Březinová v Co Čech, to trenér!

10. května 2022 14:49
Aktualizováno

Češi si na MS ve Finsku zahrají o medaile. V cestě do finále ale stojí Kanada, která skvělým obratem v závěru poslala domů Švédy. Má výběr trenéra Jalonena šanci přivézt po 10 letech domů medaili? Je tu opět pořad Co Čech, to trenér!, do kterého tentokrát dorazí krasobruslařka Eliška Březinová, snowboardistka Vendula Hopjáková a hokejistka Dominika Lásková. Sledovat ho můžete od 13:25 na CNN Prima NEWS.

Rvačka v ukrajinské televizi. Novinář napadl proruského poslance, ten se mu nakonec vysmál

23. února 2022 12:57

V pořádnou melu se zvrhla debata v ukrajinské televizi. Diskuzi o možné ruské invazi rázně utnul novinář Jurij Butusov, kterého dopálila slova poslance Nestora Šufryče a svého oponenta vyfackoval ze židle. Oba dva se následně pustili do souboje, ve kterém nechyběly chvaty a pěsti. Rvačce ve studiu přihlížel i expremiér Arsenij Jaceňuk nebo bývalý prezident Petro Porošenko.

Vakcína není repelent, Ištvanův rekord a Valdice znám osobně. Co zaznělo v Partii?

24. ledna 2022 07:00

Nikdo nesmí brát víc než prezident. Valdice znám osobně. Vakcína není repelent. To jsou některé výroky, které zazněly v nedělní Partii na CNN Prima NEWS. V diskuzním pořadu debatovali mimo jiné ministr spravedlnosti Pavel Blažek (ODS), jeho předchůdkyně ve funkci Marie Benešová (ANO), poslankyně Karla Maříková (SPD) či hejtman Martin Kuba (ODS). Vybrali jsme pro vás nejlepší hlášky, které v pořadu zazněly.

Ne očkování proti covidu. Českem se šíří petice, kterou podepsalo téměř tisíc lékařů

3. prosince 2021 00:27

Téměř tisícovka českých lékařů podepsala petici proti povinnému plošnému očkování a vakcinaci dětí. Vadí jim, že kdokoliv s odlišným názorem okamžitě obdrží nálepku dezinformátora a přejí si svobodnou diskusi. Vedle praktických lékařů jsou mezi signatáři také například zubaři, veterináři nebo odborníci, kteří mají blízko k alternativní medicíně, například homeopatii. Iniciativu ostře odmítl mj. šéf lékařů Milan Kubek.

Sledujte ŽIVĚ Partii: Velká politická debata se zástupci hnutí ANO, Pirátů nebo komunistů

17. září 2021 04:22

Na co máme peníze a na co už ne? Tím se v první části pořadu Partie Terezie Tománkové zabývaly ministryně práce a sociálních věcí z ČSSD Jana Maláčová, předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová a předseda hnutí SPD Tomio Okamura. Ve druhé polovině sledujte velkou politickou diskusi například se zástupci hnutí ANO, Pirátů nebo komunistů. Nedělní Partie od 11 hodin na CNN Prima NEWS nebo přímo v tomto článku.

Že má Šmucler na svědomí mrtvé, jsem přehnal, uznal Flegr. Najde si jiného zubaře?

2. září 2021 20:17

Od začátku pandemie se biolog Jaroslav Flegr s prezidentem České stomatologické komory Romanem Šmuclerem mnohdy neshodl. Názorový střet vyústil v obvinění Šmuclera, který měl podle Flegra „na rukou krev 30 tisíc mrtvých“. V pořadu Co Čech, to politik! však biolog přiznal, že jednal emotivně. „Když jsem zjistil, co mi vzkazoval pan doktor, byl jsem naštvaný. Normálně lidem netykám, přehnal jsem to,“ uznal.

Sledujte ŽIVĚ Co Čech, to politik!: Jak hodnotí kampaně Roman Prymula a Janek Ledecký?

31. srpna 2021 17:10

Podzimní volby do Poslanecké sněmovny se rychle blíží. Jak si jednotlivé politické subjekty stojí v kampaních? A rozumí lidé jejich cílům? V pořadu Co Čech, to politik! se neformálně o politice ze všech stran pobaví hosté Roman Prymula, Jakub Horák, Janek Ledecký a Michal Horáček. Debatu můžete sledovat na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Sledujte 50 dní do voleb: Topolánek i Kalousek hodnotí velkou politickou diskusi

19. srpna 2021 15:49

Zpravodajská multiplatforma CNN Prima NEWS pokračuje ve svém předvolebním vysílání další speciální diskusí. Ve čtvrtek 19. srpna od 20:00 se pořadu „50 dní do voleb“ zúčastní osm zástupců vybraných politických subjektů, kteří se utkají o přízeň voličů v letošních říjnových sněmovních volbách. Tříhodinový pořad bude rozdělen do tří částí, debatu se současnými politiky povede Michal Půr a v závěrečné hodině, ve které vystoupí v roli komentátorů například i bývalí předsedové vlád, bude moderátorkou Markéta Fialová.