CNN Prima News diskuze

diskuze

Výpis příspěvků ke štítku „diskuze“

Co ukázala sobotní demonstrace v Praze? Sledujte velkou politickou debatu v Partii

11. března 2023 21:35

Lze dění ve Sněmovně ještě označit za obstrukce, nebo už jde o sněmovní válku koalice s opozicí? Nejen na toto téma budou v nedělní Partii Terezie Tománkové diskutovat předseda poslaneckého klubu ODS Marek Benda a bývalý předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček (ANO). Následovat bude velká politická diskuze s Jiřím Pospíšilem (TOP 09), Janem Lacinou (STAN), Janou Mračkovou Vildumetzovou (ANO) a Radkem Rozvoralem (SPD).

Velké zuby, peřiny ve Sněmovně nebo krájení salámu. Jaké hlášky padly v Partii?

27. února 2023 05:12

Tradiční nedělní Partie Terezie Tománkové byla bohatá na nejrůznější hlášky politiků. Největší emoce vyvolala důchodová reforma nebo valorizace penzí. Nechyběly ale ani osobní útoky. Do studia na CNN Prima NEWS přišli diskutovat v první části ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) a místopředsedkyně zdravotnického výboru Karla Maříková (SPD). Ve druhé části se střetli Olga Richterová (Piráti), Marek Výborný (KDU-ČSL), Robert Králíček (ANO) a Kateřina Konečná (KSČM.

Čunek varuje před změnami v důchodech: Nebude to příznivé. Vláda musí nést odpovědnost

7. února 2023 14:57

Dosud se každá vláda bála o jasné podobě důchodové reformy referovat. Nemůže to být příznivá zpráva, něco se však stát musí. V pořadu K věci na CNN Prima NEWS to uvedl senátor Jiří Čunek (KDU-ČSL). Doplnil, že základní věci, které se v poslední době kolem důchodů projednávají, jdou správným směrem. Na co by se podle něj vláda měla zaměřit?

Boj o medaile je tu. Hokejistka Lásková a krasobruslařka Březinová v Co Čech, to trenér!

10. května 2022 14:49
Aktualizováno

Češi si na MS ve Finsku zahrají o medaile. V cestě do finále ale stojí Kanada, která skvělým obratem v závěru poslala domů Švédy. Má výběr trenéra Jalonena šanci přivézt po 10 letech domů medaili? Je tu opět pořad Co Čech, to trenér!, do kterého tentokrát dorazí krasobruslařka Eliška Březinová, snowboardistka Vendula Hopjáková a hokejistka Dominika Lásková. Sledovat ho můžete od 13:25 na CNN Prima NEWS.

Rvačka v ukrajinské televizi. Novinář napadl proruského poslance, ten se mu nakonec vysmál

23. února 2022 12:57

V pořádnou melu se zvrhla debata v ukrajinské televizi. Diskuzi o možné ruské invazi rázně utnul novinář Jurij Butusov, kterého dopálila slova poslance Nestora Šufryče a svého oponenta vyfackoval ze židle. Oba dva se následně pustili do souboje, ve kterém nechyběly chvaty a pěsti. Rvačce ve studiu přihlížel i expremiér Arsenij Jaceňuk nebo bývalý prezident Petro Porošenko.

Vakcína není repelent, Ištvanův rekord a Valdice znám osobně. Co zaznělo v Partii?

24. ledna 2022 07:00

Nikdo nesmí brát víc než prezident. Valdice znám osobně. Vakcína není repelent. To jsou některé výroky, které zazněly v nedělní Partii na CNN Prima NEWS. V diskuzním pořadu debatovali mimo jiné ministr spravedlnosti Pavel Blažek (ODS), jeho předchůdkyně ve funkci Marie Benešová (ANO), poslankyně Karla Maříková (SPD) či hejtman Martin Kuba (ODS). Vybrali jsme pro vás nejlepší hlášky, které v pořadu zazněly.

Ne očkování proti covidu. Českem se šíří petice, kterou podepsalo téměř tisíc lékařů

3. prosince 2021 00:27

Téměř tisícovka českých lékařů podepsala petici proti povinnému plošnému očkování a vakcinaci dětí. Vadí jim, že kdokoliv s odlišným názorem okamžitě obdrží nálepku dezinformátora a přejí si svobodnou diskusi. Vedle praktických lékařů jsou mezi signatáři také například zubaři, veterináři nebo odborníci, kteří mají blízko k alternativní medicíně, například homeopatii. Iniciativu ostře odmítl mj. šéf lékařů Milan Kubek.

Sledujte ŽIVĚ Partii: Velká politická debata se zástupci hnutí ANO, Pirátů nebo komunistů

17. září 2021 04:22

Na co máme peníze a na co už ne? Tím se v první části pořadu Partie Terezie Tománkové zabývaly ministryně práce a sociálních věcí z ČSSD Jana Maláčová, předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová a předseda hnutí SPD Tomio Okamura. Ve druhé polovině sledujte velkou politickou diskusi například se zástupci hnutí ANO, Pirátů nebo komunistů. Nedělní Partie od 11 hodin na CNN Prima NEWS nebo přímo v tomto článku.

Že má Šmucler na svědomí mrtvé, jsem přehnal, uznal Flegr. Najde si jiného zubaře?

2. září 2021 20:17

Od začátku pandemie se biolog Jaroslav Flegr s prezidentem České stomatologické komory Romanem Šmuclerem mnohdy neshodl. Názorový střet vyústil v obvinění Šmuclera, který měl podle Flegra „na rukou krev 30 tisíc mrtvých“. V pořadu Co Čech, to politik! však biolog přiznal, že jednal emotivně. „Když jsem zjistil, co mi vzkazoval pan doktor, byl jsem naštvaný. Normálně lidem netykám, přehnal jsem to,“ uznal.