CNN Prima News Dwayne Johnson

Dwayne Johnson

Výpis příspěvků ke štítku „Dwayne Johnson“

Módní průšvih na Oscarech: Grandeová připomínala bonbón. Zazářila Stoneová či Hudgensová

Při slavnostním udílení Oscarů v Los Angeles na sebe řada hvězd upoutala pozornost volbou módní kreace. Vynikla například herečka Vanessa Hudgensová, která vynesla úchvatné šaty od Very Wangové. Zároveň oznámila, že brzy na svět přivede svého prvního potomka. Některé diváky zklamaly například zpěvačky Ariana Grandeová či Billie Eilishová.

Pokračování Odvážné Vaiany zamíří do kin ještě letos. Místo seriálu, překvapilo Disney

Společnost Disney nadchla fanoušky animovaných snímků poté, co oznámila, že představí na filmových plátnech pokračování oblíbené pohádky Moana, v Česku známé jako Odvážná Vaiana. Pro diváky je to ohromné překvapení, protože Moana se měla dočkat vlastního seriálu, ovšem záběry byly natolik dobré, že se studio rozhodlo vytvořit film. Diváci se dočkají pokračování dřív, než by kdokoliv čekal. Moana 2 totiž podle zveřejněného teaseru do kin zamíří ještě letos.

Róby v barvě šampusu i lososový satén. V čem zářily celebrity na Oscarech a kdo sáhl vedle?

Decentní půvab, střídmé barvy a elegantní siluety dominovaly 95. ročníku udílení filmových Oscarů. Proslulý červený koberec měl letos v rozporu s tradicí barvu šampaňského, což zjevně inspirovalo řadu hereček, které přišly do Dolby Theatre v Los Angeles v róbách světlejších tónů. Stejný trend ovlivnil i muže, u nichž se častěji než obvykle objevovaly obleky či saka smokingů v jemnějších barvách.

Khabib brečel a oznámil konec. Zápasil po zlomenině, poklonil se mu i rival McGregor

Jeho bilance je neuvěřitelná. V MMA vyhrál všech 29 zápasů, do kterých nastoupil. Z toho hned 13 bylo v nejlepší organizaci světa UFC. V sobotu večer Khabib Nurmagomedov fantastickým výkonem zvítězil nad Justinem Gaethjem a pokud dostojí svým slovům, zůstane navždy neporažen. Matce totiž slíbil, že se sportem, ve kterém se stal fenoménem, už nebude pokračovat. Co na jeho odchod do fighterského důchodu říká svět?

10 nejbohatších celebrit: Vede Kylie Jenner, ostatní příčky ovládli sportovci

Nejvíce vydělávající „veřejnou“ celebritou za posledních dvanáct měsíců nebyl ani jeden z trojlístku hvězdných fotbalistů Messi, Neymar, Ronaldo, ani tenisový gentleman Roger Federer, či basketbalová superstar LeBron James. V přepočtu přes 14 miliard korun vydělala jediná žena v žebříčku. Ovšem vítězka. Kylie Jenner, americká modelka, návrhářka, podnikatelka a hvězda, kterou proslavila reality show Keeping Up with the Kardashians.