Taťána Brzobohatá exkluzivně: Podám žádost o rozvod. O manželově milence nevěděla

Táňa Brzobohatá exkluzivně k rozvodu

Že je manželství Taťány a Ondřeje Brzobohatých definitivně u konce, potvrdila redakci Showtimu samotná modelka. Ta ve středu prozradila, že podá žádost o rozvod. Své rozhodnutí však učinila až poté, co se o novém vztahu svého manžela dozvěděla z médií.

Poté, co deník Blesk zveřejnil fotografie, na kterých je Ondřej Gregor Brzobohatý po boku tanečnice Zuzany Pilné, poslal redakci Showtime hudebník stručné vyjádření. „Máme už vlastní životy, od srpna víceméně žijeme každý sám,“ uvedl.

Redakce se s žádostí o vyjádření obrátila také na Taťánu, ta ale odmítla situaci komentovat. „Ať se k tomu vyjádří manžel,“ pronesla stručně. Následující den však otočila. Podle výpovědi, kterou Showtimu exkluzivně poskytla, o vztahu Ondřeje a tanečnice zřejmě neměla ani tušení.

„Jediné, co k tomu můžu říct, je, že náš vztah jsme teprve definitivně ukončili až včera a požádám o rozvod. To, co jsem se dozvěděla z médií, mě překvapilo a zaskočilo a je to pro mě pochopitelně veliké zklamání v člověku, kterému jsem věřila a plánovala s ním rozšířit rodinu a se kterým jsem 30. 6. 2021 obnovovala manželský slib, který pro mě manžel přichystal jako překvapení k našemu pátému výročí svatby,“ uvedla Brzobohatá, rozená Kuchařová.

Ke středečnímu večeru zareagoval Ondřej Gregor Brzobohatý na sociálních sítích, kde mluví za oba. „Naše cesty se rozešly. Prožili jsme krásná léta, za která jsme vděčni jeden druhému. Konkrétní důvody našeho rozchodu si necháme pro sebe, ale chtěli bychom zdůraznit, že se naše problémy netýkají vzájemné nevraživosti nebo neochoty či neschopnosti založit rodinu. Oba doufáme, že v dalším životě najdeme své štěstí,“ napsal na Instagramu.

Taťána na svém profilu sdílela stejný příspěvek, ke kterému ale na konec připsala: „Ondřej mě požádal, aby mohl jít svou cestou životem už beze mě a já to respektuji.“

Taťána jako Miss World a Ondřej jako sympatický hudebník byli vždy považování za ideální pár. Že se manželství ocitlo v problémech, bylo ale už delší dobu zřejmé i z jejich sociálních sítí. Poslední společné fotky měli naposledy z léta. Na akcích se pak objevovali každý zvlášť. Nyní je tak jasné, že je manželství definitivně u konce.

Tagy: