reklama

Taťána Brzobohatá exkluzivně: Podám žádost o rozvod. O manželově milence nevěděla

Že je manželství Taťány a Ondřeje Brzobohatých definitivně u konce, potvrdila redakci Showtimu samotná modelka. Ta ve středu prozradila, že podá žádost o rozvod. Své rozhodnutí však učinila až poté, co se o novém vztahu svého manžela dozvěděla z médií.

reklama

Poté, co deník Blesk zveřejnil fotografie, na kterých je Ondřej Gregor Brzobohatý po boku tanečnice Zuzany Pilné, poslal redakci Showtime hudebník stručné vyjádření. „Máme už vlastní životy, od srpna víceméně žijeme každý sám,“ uvedl.

Redakce se s žádostí o vyjádření obrátila také na Taťánu, ta ale odmítla situaci komentovat. „Ať se k tomu vyjádří manžel,“ pronesla stručně. Následující den však otočila. Podle výpovědi, kterou Showtimu exkluzivně poskytla, o vztahu Ondřeje a tanečnice zřejmě neměla ani tušení.

„Jediné, co k tomu můžu říct, je, že náš vztah jsme teprve definitivně ukončili až včera a požádám o rozvod. To, co jsem se dozvěděla z médií, mě překvapilo a zaskočilo a je to pro mě pochopitelně veliké zklamání v člověku, kterému jsem věřila a plánovala s ním rozšířit rodinu a se kterým jsem 30. 6. 2021 obnovovala manželský slib, který pro mě manžel přichystal jako překvapení k našemu pátému výročí svatby,“ uvedla Brzobohatá, rozená Kuchařová.

Ke středečnímu večeru zareagoval Ondřej Gregor Brzobohatý na sociálních sítích, kde mluví za oba. „Naše cesty se rozešly. Prožili jsme krásná léta, za která jsme vděčni jeden druhému. Konkrétní důvody našeho rozchodu si necháme pro sebe, ale chtěli bychom zdůraznit, že se naše problémy netýkají vzájemné nevraživosti nebo neochoty či neschopnosti založit rodinu. Oba doufáme, že v dalším životě najdeme své štěstí,“ napsal na Instagramu.

Taťána na svém profilu sdílela stejný příspěvek, ke kterému ale na konec připsala: „Ondřej mě požádal, aby mohl jít svou cestou životem už beze mě a já to respektuji.“

Taťána jako Miss World a Ondřej jako sympatický hudebník byli vždy považování za ideální pár. Že se manželství ocitlo v problémech, bylo ale už delší dobu zřejmé i z jejich sociálních sítí. Poslední společné fotky měli naposledy z léta. Na akcích se pak objevovali každý zvlášť. Nyní je tak jasné, že je manželství definitivně u konce.

Tagy:

Hlavní zprávy

Respirátory se vrací do hry i během výuky. Školáky i učitele chrání před karanténami
Školství

Respirátory se vrací do hry i během výuky. Školáky i učitele chrání před karanténami

Školáci jdou z jedné karantény do druhé. A většinu času tak místo v lavicích tráví stejně na on-line výukách, přestože se tomu chtěla vláda vyhnout. Ve třídách se tak v praxi žáci střídají a učitelé musí balancovat mezi distanční a prezenční výukou. Školy se proto snaží společně s ministerstvem školství problémy vyřešit. A tak se vrací na scénu respirátory, díky kterým se lze karanténě vyhnout, pokud je mají děti i učitelé i během výuky.

Štastný: Lidi už opatření vůbec nechápou. Politici schválili protiepidemického parchanta

Pandemický zákon je „brutální politická chyba“. Politici pokračují ve vytváření protiepidemického parchanta, postěžoval si na vládní kroky bývalý poslanec za ODS a zdravotnický expert Boris Šťastný v pořadu 360°. Do studia CNN Prima NEWS si přinesl vytištěný soubor vládních opatření se slovy, že kdyby se pokusil vyzkoušet úředníka resortu zdravotnictví z platných restrikcí, nejspíše by se nedočkal správných odpovědí.

Vláda má diktátorské manýry. Omezuje práva lidí a jde proti ústavě, zlobí se Okamura

Pandemický zákon je jen nouzový stav pod novým názvem, porušuje ústavní práva. Současná vláda sáhla po totalitních manýrech, řekl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS šéf hnutí SPD Tomio Okamura. Pokud novela zákona projde dolní komorou, obrátí se podle svých slov na Ústavní soud. Poslanec a lékař Tom Philipp (KDU-ČSL) ale taková nařčení odmítl a upozornil, že není problém platnost pandemického zákona zkrátit, pokud se situace v ČR zlepší.

reklama

Domácí zpravodajství

Dolejš ze slavné kapely Šlapeto umíral o samotě. Před smrtí zanechal mrazivý vzkaz

Smrt kapelníka legendární skupiny Šlapeto Radana Dolejše zasáhla jeho blízké, kolegy a také příznivce. Tělo známého hudebníka nalezli v neděli hasiči v jeho bytě. Co bylo příčinou úmrtí, si nechává rodina pro sebe. Dolejš přitom až do poslední chvíle komunikoval se svými fanoušky na sociálních sítích. Několik dní před smrtí tam sdílel vzkaz, ze kterého mrazí.

V Česku se začíná šířit zmutovanější potomek omikronu. Odkud se nová varianta vzala?

Koronavirová varianta omikron v Česku bleskurychle vytlačila předchozí deltu, zhruba 95 procent všech pozitivních testů v zemi připadá právě na variantu, která se v listopadu rozšířila z Jihoafrické republiky. Jenže ve stejný měsíc se objevila i nová varianta BA.2, se kterou se trápí zejména v Dánsku a Británii a na kterou už narazili i experti v Česku.

reklama