Z Meghan si vystřelil šprýmař. Přesměroval její web na potravinovou banku a poslal vzkaz Kate

Neznámý šibal se pobavil na účet manželky prince Harryho – Meghan Markleové. Zneužil název její luxusní prodejní značky American Riviera Orchard a stejnojmennou internetovou stránku přesměroval na jistou britskou potravinovou banku. Neopomněl při té příležitosti vyjádřit podporu princezně Kate, která je Meghaninou švagrovou.

Před měsícem spustila Meghan Markleová ve Spojených státech webovou stránku propagující její novou luxusní lifestylovou značku American Riviera Orchard. Než si však stihla stejnojmennou webovou doménu zaregistrovat ve Velké Británii (tedy s koncovkou „.uk“, nikoli „.com“), udělal to kdosi neznámý za ni. Stránka však nepropaguje Meghaninu značku, ale britskou potravinovou banku The Trussell Trust, píše web deníku Independent.

ČTĚTE TAKÉ: Meghan opět dráždí královskou rodinu, vrací se na Instagram. Porušila dohodu, tvrdí expert

Na nově zřízené stránce anonym odkazuje na kampaň zmíněné charitativní společnosti. A vedle krátké charakteristiky organizace si neodpustil drobný žertík namířený vůči. „Ne Meghan. Doufám, že by to Meghan nevadilo. Mé myšlenky jsou s Catherine,“ vzkázal anonym. Vyjádřil tím podporu manželce prince Williama – princezně Kate, která bojuje s rakovinou.

Samotná potravinová banka pro Daily Mail potvrdila, že webovou stránku nezřídili, ani o ní nevěděla. „Organizace Trussell Trust není spojena s tímto webem. Jsme však vděční lidem, kteří vložili svůj čas a energii do podpory naší práce,“ uvedla její ředitelka Sophie Carreová pro Public Engagement. Od středy se pro organizaci podařilo vybrat přes 13 tisíc korun. Samotná  Markleová se zatím k celé věci nevyjádřila.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Diagnóza princezny Kate rozesmutnila svět. Zvládněte to, vzkázali rodině Harry s Meghan

Tagy:
Velká Británie Instagram charita Meghan Markle královská rodina Daily Mail Sussex Catherine, princezna z Walesu American Riviera Orchard The Trussell Trust Chris Wright