Ford

Výpis příspěvků ke štítku „Ford“

Ford Mustang Mach-E GT: Navodí stav beztíže, vrcholná verze obstála na eco-rally

Ford Mustang patří k tomu nejlepšímu, co si lze aktuálně na trhu elektroaut vybrat. Kdo by ještě před pár lety řekl, že podobná věta může vůbec kdy být reálná? Jistě, jedná se o model Mach-E, který navíc spadá do kategorie SUV, takže s tradičním automobilovým hřebcem je společný tak možná název a určité designové prvky, ale je dobře, že když už se Ford do podobného rizika pustil, vyrobil dobré elektroauto. A ve verzi GT i nadpozemsky rychlé.

Labutí píseň úspěšné generace Fordu Ranger: Vyzkoušeli jsem poslední akční edice

Čím více odumírá třída klasických terénních off-roadů na úkor změkčilých SUV, tím větší popularitě se těší dříve ryze pracovní pick-upy, které díky stále civilizovanějšímu naturelu dokáží suplovat i rodinná auta. S avizovaným příchodem nové generace v zádech jsme naposledy vyzkoušeli kouzlo končícího modelu v okolí maďarské metropole a blízkého Hungaroringu.

Nový Ford Mondeo bude mít možná přece jenom klasickou podobu

Ford zastaví výrobu současného Mondea ve Valencii už v březnu příštího roku. Není se čemu divit, prodeje jsou nicotné. O modelu, který by ho zastoupil, však nejsou žádné spolehlivé informace. Nyní to vypadá, že se možná dočkáme překvapení v podobě klasicky tvarovaného modelu namísto uvažovaného SUV.

Nejluxusnější obytný vůz ze 70. let je na prodej. Ukrývá i garáž se sněžnými skútry

Obliba obytných automobilů v posledních letech výrazně vzrostla. Velkou zásluhu na tom má pochopitelně také pandemie koronaviru, která značně omezila možnosti cestovaní. Domy na kolech tak byly nejjednodušším a mnohdy i jediným způsobem, jak vyrazit na dovolenou. Ostatní ubytovací zařízení totiž byla převážně zavřená. Obytné vozy se však brzy staly nedostatkovým zbožím, což platí dodnes. Přesto je možné na internetu někdy najít zajímavé inzeráty.