reklama

Ford

Výpis příspěvků ke štítku „Ford“

Jízdní dojmy: Mustang Mach-E je pro Ford ostrou premiérou v nové autogalaxii

Na ryzí elektromobily postupně přezbrojují všechny automobilky. Není už otázkou zda vůbec, ale jen kdy. Ford svůj Rubikon pojmenoval Mustang Mach-E s odkazem na jeden z nejlegendárnějších modelů firmy a machistický symbol. Můžeme o tom pochybovat, může se nám to nelíbit, ale to je asi tak všechno, co s tím můžeme dělat. K velkým změnám ostatně velká gesta patří.

Fordy budou skenovat billboardy a zobrazovat reklamu na displeji v autě

Automobilka Ford si nechala patentovat systém skenování billboardů kolem silnic. Ten bude umět „číst“ reklamu kolem silnic, nahrát ji na platformu palubního infotainmentu a v případě potřeby ji posádce promítat ve vybraných aplikacích. Společnost zatím nespecifikovala, na co chce nahrávání reklam vlastně využívat. Zatím prý není jisté, zda se systém v sériových autech vůbec objeví.

Ford vs. Ferrari: Filmová fikce a realita závodu 24h Le Mans v roce 1966

Grand Prix, Le Mans, Rivalové... To je výčet nejslavnějších a po umělecké i realistické stránce nejlepších filmových snímků o prostředí automobilových závodů. V předminulém roce se mezi „petrolheadskou“ klasiku zařadil také film pojednávající o souboji značek Ford a Ferrari během 24hodinového závodu v Le Mans. Jak se ve skutečnosti odehrály dramatické děje popsané v Le Mans '66?

Akcie Tesly letí vzhůru. Za Muskovu automobilku už pořídíte čtyři koncerny Volkswagen

Jaký je rozdíl mezi Harvardským privatizačním fondem Viktora Koženého a automobilkou Tesla? Zatímco někdejší finanční žralok lidem desetinásobné zhodnocení jejich úspor pouze sliboval, investice do akcií Tesly vám jistotu desetinásobku skutečně mohla přinést. Takový pocit dnes zažívají burziáni, kteří se pro firmu z podnikatelského impéria Elona Muska rozhodli přibližně před rokem.

Neposlušný Trump roušku při návštěvě továrny odložil a řekl: Zemi už neuzavřu!

Americký prezident Donald Trump připustil možnost druhé vlny pandemie koronaviru, která může USA zasáhnout ještě letos. Vyloučil však, že by při ní uzavřel zemi. Trump to řekl během návštěvy továrny Fordu v Michiganu, kde zaměstnancům děkoval za výrobu tisíců plicních ventilátorů. Nařízení o nošení roušek nebral vážně a před vystoupením s novináři si ji sundal se slovy: „Neudělám vám potěšení, abyste (moji roušku) viděli.“

reklama