reklama

Ford

Výpis příspěvků ke štítku „Ford“

Nový Ford Mondeo bude mít možná přece jenom klasickou podobu

13. listopadu 2021 23:58

Ford zastaví výrobu současného Mondea ve Valencii už v březnu příštího roku. Není se čemu divit, prodeje jsou nicotné. O modelu, který by ho zastoupil, však nejsou žádné spolehlivé informace. Nyní to vypadá, že se možná dočkáme překvapení v podobě klasicky tvarovaného modelu namísto uvažovaného SUV.

Nejluxusnější obytný vůz ze 70. let je na prodej. Ukrývá i garáž se sněžnými skútry

27. srpna 2021 08:58

Obliba obytných automobilů v posledních letech výrazně vzrostla. Velkou zásluhu na tom má pochopitelně také pandemie koronaviru, která značně omezila možnosti cestovaní. Domy na kolech tak byly nejjednodušším a mnohdy i jediným způsobem, jak vyrazit na dovolenou. Ostatní ubytovací zařízení totiž byla převážně zavřená. Obytné vozy se však brzy staly nedostatkovým zbožím, což platí dodnes. Přesto je možné na internetu někdy najít zajímavé inzeráty.

Tohle jsou nejspolehlivější auta podle britských motoristů. Dařilo se i Škodovce

18. srpna 2021 14:32

Kupovat ojetý vůz je často jako kupovat zajíce v pytli. Mnohdy ani pořádně nevíte, jak je vámi vybraný model spolehlivý, a zda se jeho koupě vůbec vyplatí. Na internetu sice najdete spousty odborných recenzí, ale nikdo nedokáže daný vůz ohodnotit tak, jako jeho majitel. Proto se britský časopis Autoexpress každoročně dotazuje tisíců vlastníků, aby zjistil, jaký ojetý vůz je tedy doopravdy nejspolehlivější.

Jízdní dojmy: Mustang Mach-E je pro Ford ostrou premiérou v nové autogalaxii

26. května 2021 09:00

Na ryzí elektromobily postupně přezbrojují všechny automobilky. Není už otázkou zda vůbec, ale jen kdy. Ford svůj Rubikon pojmenoval Mustang Mach-E s odkazem na jeden z nejlegendárnějších modelů firmy a machistický symbol. Můžeme o tom pochybovat, může se nám to nelíbit, ale to je asi tak všechno, co s tím můžeme dělat. K velkým změnám ostatně velká gesta patří.

Fordy budou skenovat billboardy a zobrazovat reklamu na displeji v autě

25. května 2021 18:01

Automobilka Ford si nechala patentovat systém skenování billboardů kolem silnic. Ten bude umět „číst“ reklamu kolem silnic, nahrát ji na platformu palubního infotainmentu a v případě potřeby ji posádce promítat ve vybraných aplikacích. Společnost zatím nespecifikovala, na co chce nahrávání reklam vlastně využívat. Zatím prý není jisté, zda se systém v sériových autech vůbec objeví.

reklama