reklama
CNN Prima News gayové

gayové

Výpis příspěvků ke štítku „gayové“

Láska nepochodil. Osvojování dětí homosexuálními páry v cizině Česko uznávat nebude

15. prosince 2021 19:30

Senátoři odmítli novelu, podle níž by české soudy měly uznávat rozhodnutí o osvojení dětí homosexuálními páry v cizině. Podle kritiků by novela o mezinárodním právu znamenala zásah do občanského zákoníku. Václav Láska (Senátor 21) jako autor novely proto ve středu slíbil, že do jara příštího roku předloží komplexní novelu českého práva.

Žena, kterou vychovaly lesby: Nic proti gayům, ale biologičtí rodiče jsou v zájmu dětí

20. září 2021 23:14

Američanku Katy Faustovou vychoval lesbický pár. Přestože svoji matku i její partnerku miluje, objíždí svět a brojí proti stejnopohlavním sňatkům. Faustová v pořadu 360° na CNN Prima NEWS prohlásila, že při výchově homosexuálními rodiči potomci tratí. Svými tvrzeními ale prý nebrojí proti gayům, jde jí hlavně o co nejlepší podmínky pro děti.

Babiš: Homosexuálům pomůžeme schválením našeho zákona, ne EU s výzvou proti Maďarsku

9. července 2021 09:33

Premiér Andrej Babiš (ANO) se nepřipojí k výzvě lídrů Evropské unie na podporu sexuálních menšin v Maďarsku. Podle něj jeho podpis homosexuálům a dalším takřka v ničem nepomůže. Řešení vidí ve schválení tuzemského zákona na podporu komunity, na kterém ovšem v Poslanecké sněmovně zatím nepanuje shoda. Babiš to řekl před svým odletem do Slovinska.

reklama