CNN Prima News guláš

guláš

Výpis příspěvků ke štítku „guláš“

Válka o cibuli: Supermarkety upřednostňují novozélandskou před českou. Ministr Nekula zuří

31. července 2022 22:51

Česká pole jsou plná cibule, regály v supermarketech jsou také plné cibule – ovšem té z Nového Zélandu. Na paradox upozornila Agrární komora. Ministr zemědělství Zdeněk Nekula (KDU-ČSL) na obchodní řetězce apeluje, aby zeleninu z druhého konce světa stáhly z prodeje. Supermarkety se brání, že čeští zemědělci chtějí za cibuli moc peněz.

Politická kampaň zblízka: PirSTAN nabízí muzeum vládních průšvihů. Nechybí ani guláš

30. září 2021 10:41

V rámci předvolebního seriálu, ve kterém vám CNN Prima NEWS podle abecedního pořadí představuje kampaně politických stran, se štáby vypravily za Piráty a Starosty do Ostravy. Na svých kampaních voliče lákají třeba na autobus, kterým poukazují na chyby vlády nebo na divadelní představení parodující ministry. Přiznávají, že řešit musejí i kritiku.

Rutta český guláš, Černák segedín. Stanley Cup se dříve kromě talíře proměnil i v toaletu

8. září 2021 00:13

Minulý týden dostal na jeden den do své moci cennou kopii hokejového grálu Stanley Cup člen mistrovského kádru Tampy Bay Lightning Jan Rutta. V pražském restauračním zařízení do něj načepoval pivo, pak z něj snědl guláš s knedlíkem. Leckoho toto pohoršilo, ale nešlo o žádný rebelský a nevídaný čin. Jen o pár dní dříve si z něj jiný šampion NHL Erik Černák vychutnal segedín a celkově v minulosti slavný pohár posloužil jako luxusní miska nebo talíř na mnoho pokrmů.