Vztah Harryho a Meghan v troskách? Princ prozřel, manželka mu vymyla mozek, říká expert

Harry údajně setrvává ve vztahu s Meghan pouze proto, aby viděl vyrůstat svého syna a dceru. Již několik týdnů se objevují zprávy o tom, že jejich manželství prochází krizí. Podle bývalého královského komorníka však princ konečně pochopil, jaká jeho žena doopravdy je. O možném rozkolu královského páru informovala americká a britská média.

Harry zůstává v manželství jen proto, aby mohl sledovat, jak Archie a Lilibet vyrůstají, uvedl podle webu New York Post Paul Burrell, který byl komorníkem princezny Diany až do její smrti v roce 1997.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Schovává se Harry před Meghan? Podle deníku utíká od manželky do hotelu, mluvčí to vyvrací

„Jsem jediný člověk ve Spojeném království, který si říká, zda se Harry konečně probudil a poznal pravdu? Prozřel snad a konečně přišel na to, co jeho žena dělá, že mu vymyla mozek a zhypnotizovala ho svou krásou? Protože my všichni to už víme,“ řekl Burrell pro GB News.

Následně zopakoval nedávnou předpověď bývalého komorníka krále Karla III. Granta Harrolda. Ten prohlásil, že se vévoda ze Sussexu brzy nadobro vrátí domů, do britské královské rodiny. Burrell zároveň předpokládá, že ho jak otec Karel III., tak bratr princ William přivítají s otevřenou náručí, napsal New York Post.

Vyrůstal v rozvrácené rodině

Sám Harry má v osobním životě hodně zkušeností s rozvrácenou rodinou, je pro něj proto velmi důležité vyhnout se rozvodu. „Osobně Harryho znám a myslím, že vždycky chtěl být otcem, vždycky chtěl mít děti,“ sdělil Burrell. Kdyby od manželky odešel, je dost možné, že by o Archieho a Lilibet přišel. Podle bývalého královského komorníka by si je Meghan nechala v Americe, a Harry by je tak neviděl.

„Kvůli tomu všemu si myslím, že se Harry bude snažit v rodině zůstat tak dlouho, jak jen to bude možné,“ pokračoval s tím, že si rozhodně nepřeje vidět Harryho nešťastného, ale má pochybnosti o tom, jak moc je jeho svazek s Meghan silný.

Ve vztahu vévodů ze Sussexu dále předpověděl, že nepochybně přijdou trhliny, a to kvůli tlaku ze strany veřejnosti. „S médii, velkou kritikou a světovou slávou přichází i velká zátěž, kterou tento pár ponese na svých bedrech,“ dodal.

Princ Harry, jeho manželka Meghan a její matka se údajně stali účastníky „téměř katastrofální automobilové honičky“ s fotografy:

Tagy: