reklama

Hledáme domovy třem bojovníkům: Snížkovi, Knedle a Balůovi

Všichni tři si prošli peklem a všichni tři si své místo na zemi vybojovali. Jsou to zachránění chlupáči, na které se usmálo štěstí díky organizacím, které zachraňují a neváhají pomoci zvířeti, nad kterým ostatní už zlomili hůl.

reklama

Knedlička hledá domov

Příběh Knedličky od nás znáte. Psali jsme o ní v souvislosti s operací, kterou provedli veterináři v Torontu. Tehdy o vytvoření plastického konečníku u kočky psal celý svět a přitom v Česku byla tato operace provedena daleko dříve a na daleko mladší kočičce. A tou hrdinkou je právě Knedlička. Dnes hledá domov.

Tato velmi kontaktní princezna hledá svůj domov. Nemá problém s kočkami, pejsky, dětmi ani jinými zvířaty. Knedle je naprosto úžasná, pohodová kočka, která sice zezačátku na nováčky syčí, ale jakmile se rozkouká, je to zase ten veselý knedlík, který se vlní při každém kroku, a člověk ji prostě musí pozlobit chycením za špíček, protože je tak roztomilá!

Knedlička musí v cca dvou letech podstoupit plastiku nosní přepážky, aby se jí lépe dýchalo. Tuto operaci bude mít kompletně hrazenou na klinice v Nuslích a její podstoupení je podmínkou adopce. Knedle je vhodná POUZE do bytu se zabezpečenými okny a balkónem či baráčku s bezpečnou voliérou.

V té samé organizaci se nachází i Snížek

Snížek je asi čtyř- až pětiletý kocourek. Přišel do organizace s nefunkčním střevem, prodělal velmi náročnou operaci. Teď už je v pořádku, potřebuje dostávat dietní granule a kvalitní kapsičky. Je to klidný kocour, kterému nevadí psi ani kočky, ale jejich přítomnost nevyhledává. Je vhodný do klidné domácnosti, nejlépe bytu se zabezpečeným balkónem nebo domečku bez přístupu ven či s voliérou.

Kontakt:

Destiny Pet

Tereza Peřinová

607 604 654

info@destinypet.cz

Máme i psího zástupce

Balů je dvouletý šarpej, ve štěněcím věku bohužel zanedbaný. Ze začátku si neuměl ani hrát. Přišel se spoustou zdravotních problémů. Kvůli alergii je nutné ho krmit jen určitým druhem masa. Vhodný k druhému pejskovi, nejlépe šarpeji. Majitel by měl znát tuto rasu. Je očkovaný, čipovaný a kastrovaný a těší se do nového domova. Momentálně se nachází u dočasné tety v Pardubicích.

Kontakt:

Šarpej v nouzi

Kristina Wurstová

604 252 399

sarpejvnouzi@seznam.cz

Soutěžte s námi a sponzorem pořadu, značkou krmiv Native, o skvělé ceny!

NA CO ČEKÁŠ?! JEŠTĚ SE TAM NĚCO VLEZE!! 🤤🤤🤤 Kvůli plné misce kvalitních dobrot dokážou naši psí parťáci nemožné na...

Posted by Prima Mazlíček on Saturday, September 4, 2021

Tagy:

Hlavní zprávy

Jak fungují vakcíny v době sílící pandemie? Čísla z nemocnic i ze světa mluví jasně
Koronavirus

Jak fungují vakcíny v době sílící pandemie? Čísla z nemocnic i ze světa mluví jasně

Pandemie nemoci COVID-19 je v České republice znovu na vzestupu. Data z nemocnic i ze světa však jasně ukazují, že se jedná především o epidemii neočkovaných, kteří tvoří drtivou většinu nových případů i hospitalizovaných. Na což ostatně upozornil i ministr zdravotnictví Vojtěch (za ANO). Britská studie navíc dokazuje, že pokud se očkovaný člověk nakazí, nešíří covid tolik jako neočkovaný jedinec.

Některé domácnosti čeká smrtící koktejl, říká k současné ekonomické situaci Nerudová

Některé domácnosti budou pít smrtící koktejl, okomentovala současnou ekonomickou situaci rektorka Mendelovy univerzity a ekonomka Danuše Nerudová v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS. Podle ní byla dosavadní státní pomoc zčásti neefektivní a budoucí vláda se nachází v nezáviděníhodné situaci. O Nerudové se také často hovoří jako o možné kandidátce na prezidentku.

Bělorusko má už 821 politických vězňů, k mučení patří i úmyslné nakažení covidem

Autokrat Alexandr Lukašenko utahuje šrouby. V zemi denně přibývají političtí vězni, kteří musí snášet fyzický i psychický nátlak vyšetřovatelů. Režim třeba uvězněné nechává záměrně nakazit covidem. „Zatímco loni na podzim mělo Bělorusko asi 50 politických vězňů, aktuálně k 26. říjnu už jich je 821. A o stovkách dalších pravděpodobně nevíme,“ říká Sjarhej Smatryčenka z Ambasády nezávislé běloruské kultury v Brně.

Laboratoře za úterý odhalily 6274 případů koronaviru. Nemocnice se rychle zaplňují

Aktualizováno

V úterý v Česku přibylo 6 274 potvrzených případů koronaviru, téměř dvakrát více než před týdnem. Poprvé od dubna tak denní počet nově nakažených překonal hranici šesti tisíc. Opět se zvýšil počet hospitalizovaných, s covidem je v nemocnicích 1 146 lidí. V těžkém stavu je 166 pacientů, podobně jako v pondělí. Na 100 tisíc obyvatel připadá v posledních sedmi dnech 246 nakažených, incidenční číslo se od úterý zvýšilo o 29.

Expertka: Lidé podléhají bludům, pak kamenují očkovací týmy. Neočkovaní se 100% nakazí

Podle náměstkyně ministra zdravotnictví pro zdravotní péči Martiny Koziar Vašákové jsou v Česku nadále lokality, které jsou minimálně proočkované. Důvodem je šíření dezinformací, které dospělo až tak daleko, že lidé házeli na mobilní očkovací tým v Moravskoslezském kraji kamení. „Je to smutné, ale jsou lokality, kde lidé podléhají dezinformacím a bludům, že je vakcína škodlivá,“ posteskla si v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

reklama

Domácí zpravodajství

Ovčáček začal v komunistických novinách, nyní cituje žalmy. Pokaždé se směju, glosuje Kocáb

Postavu Jiřího Ovčáčka, tiskového mluvčího prezidenta Miloše Zemana, považují hudebníci František Ringo Čech a Michael Kocáb za vtipnou. Druhý jmenovaný ve vysílání pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS dodal, že se směje téměř pokaždé, když hradní mluvčí promluví. Kocáb mimo jiné poukázal na to, že Ovčáček dříve působil jako prokomunistický novinář, ale dnes se zaštiťuje biblí.

reklama