reklama

Facky, kopance i focení genitálií. Dívka, kterou opili, zbili a vysvlékli, promluvila

Slovenskem otřásá hrůzný případ. Teprve 11letou dívku tam měli její vlastní kamarádi násilím opít, bít ji, a dokonce vysvléct do naha. To vše si skupinka mladistvých natáčela na telefony. Videa pak sdíleli na sociálních sítích.

reklama

Ohavný incident se stal v neděli v areálu bývalého družstva v Miloslavově. Podle informací deníku Nový čas si 11letá školačka ten den vyrazila ven s nejlepší kamarádkou. V sedm večer už měla být doma, avšak ve stanovený čas se nevrátila. „Pamatuji si, že jsem vylila kofolu. Pak do mě začali lít alkohol,“ popsala začátek hrůzného večera dívka.

Jelikož sama pít nechtěla, začali ho do ní lít násilím. „Popadli ji a nalili jí to do krku. Ostatní ji drželi hlavu, dokud to nepolkla,“ popsala matka 11leté dívky.

Incidentu se měli zúčastnit 14letí, 15letí a 16letí teenageři. „Na začátku jí dávali facky, pak i kopance,“ popsala jedna z dívek, která u napadení byla. Školačku měli dokonce vysvléct do naha a fotografovat. „Když jí fotili vaginu, měla tam ruku,“ doplnila svědkyně.

Podle prvotních informací měla za vším stát skupinka chlapců, nyní se však ukazuje, že hlavní agresorkou byla jedna z dívek. „Říkala nám, že z toho nebudeme mít žádné problémy, protože její máma je policistka,“ řekla slovenskému webu TV novinky svědkyně.

Když jedenáctiletá dívka přestala reagovat, skupina teenagerů se rozhodla zavolat sanitku. Záchranářům a policii se však rozhodli sdělit jinou verzi toho, co se skutečně odehrálo. Tvrdili totiž, že dívku v takovém stavu už našli.

Policie jim ale neuvěřila. „Vyšetřovatelé v Senci se zabývají okolnostmi napadení nezletilé dívky, ke kterému mělo dojít v neděli v Miloslavově. Vzhledem k citlivosti případu bližší informace nebudeme zveřejňovat,“ řekl mluvčí bratislavského policejního sboru Michal Szeiff.

Tagy:

Hlavní zprávy

Analytik: Ukrajinští radikálové prezidentovi vyčítají mírnost k Rusům i židovský původ
360°

Analytik: Ukrajinští radikálové prezidentovi vyčítají mírnost k Rusům i židovský původ

Pokud by došlo k válce mezi Ruskem a Ukrajinou, pro Moskvu by bylo lepší zaútočit hned, než bude druhá největší země Evropy lépe vyzbrojená. Uvedl to v pořadu 360° analytik Lukáš Visinger, který poukázal i na kritiku ze strany radikální pravice vůči ukrajinskému prezidentovi. Podle předsedy sněmovního výboru pro bezpečnost Pavla Žáčka (ODS) musíme být kvůli vypjatým vztahům připraveni na jakýkoli scénář a být dostatečně vybaveni k tomu, abychom pomohli Ukrajině. Zatím je však podle něj modernizace naší armády nedostatečná.

Předváděl opici, nezahraje si 30 zápasů. Český hokejista má v zámoří stop za rasismus
Hokej

Předváděl opici, nezahraje si 30 zápasů. Český hokejista má v zámoří stop za rasismus

Český útočník Kryštof Hrabík dostal v nižší zámořské hokejové soutěži AHL zákaz startu ve 30 zápasech za rasistické gesto k protihráči. Dvaadvacetiletý kladenský odchovanec se ho dopustil minulý týden v utkání farmářského týmu San Jose Barracuda proti Tucson Roadrunners vůči útočníkovi tmavé pleti Boku Imamovi. Podle zámořských médií Hrabík pohybem předstíral opici.

To si Štrasburk za rámeček nedá. Právníci a politici cupují verdikt v kauze Michalákové

Verdikt Evropského soudu pro lidská práva v kauze Evy Michalákové vyvolal vlnu překvapení, rozhořčení i mrzení. Politici například zmiňují, že se evropská justice nezabývala klíčovými poznatky, které hrály ve prospěch české matky. Podobně se vyjádřili i někteří právníci. Česká Kancelář vládního zmocněnce ve svém stanovisku naopak uvedla, že Michaláková neměla podat stížnost za své děti, protože s nimi byla ve střetu zájmů.

Hrozí další covidový let? Vyloučit to nelze, je to ruleta, tvrdí Český olympijský výbor

V nejhorší možné situaci, pokud jde o šíření koronaviru v Česku, budou sportovci příští týden vyrážet na zimní olympiádu v Pekingu. Český olympijský výbor (ČOV) věří, že udělal maximum v přípravách bezpečnostních opatření, přesto se nedají vyloučit případy pozitivních výsledků testů, ať už před odletem či po příletu do dějiště her.

reklama

Domácí zpravodajství

Pět let od smrti herce Pavlaty: Obermaierová ho podváděla, pro Vetchého byl jako táta

Známého dabéra a herce Michala Pavlatu, který před pěti lety zemřel ve věku jednasedmdesáti let, na sklonku života sužovaly velké zdravotní problémy. Prodělal urologickou operaci, léčil se s chronickou obstrukční plicní nemocí, a nakonec onemocněl rakovinou. O tom, s čím se potýká, neměli jeho kolegové tušení. Nesvěřil se ani své lásce z mládí, herečce Jaroslavě Obermaierové.

reklama