CNN Prima News hygienička

hygienička

Výpis příspěvků ke štítku „hygienička“

Hygienička Svrčinová se omluvila Romům. Příspěvek neměl znevážit menšinu, napsala

5. března 2021 23:33

Pavla Svrčinová, budoucí hlavní hygienička a současná ředitelka moravskoslezské krajské hygienické stanice, se omluvila za zveřejnění rasistického příspěvku na svém Facebooku. „Chtěla bych vás touto cestou ubezpečit, že umístění příspěvku na mém Facebooku nebylo záměrné a rozhodně nemělo znevážit romskou menšinu,“ napsala členům Rady vlády pro záležitosti romské menšiny. S informací přišel web Romea.cz.

Chodí to ve vlnách, bolí mě svaly, popsala Rážová boj s koronavirem

12. září 2020 13:44

Hlavní hygienička Jarmila Rážová, která je už více než týden v domácí karanténě, stále neví, kde se nakazila. Nejpravděpodobnější varianta je podle ní nákaza od novinářů ve chvíli, kdy ani ona sama neměla roušku. Uvedla to v rozhovoru pro Právo. Dále také popsala své zkušenosti s průběhem nemoci. Nejde podle ní jen o lehkou virózu, která rychle přejde.

S nočním klubem Techtle Mechtle souvisí už 109 nakažených koronavirem

23. července 2020 17:35
Aktualizováno

Hlavní město hlásí největší přírůstky počtu nakažených koronavirem od první půlky dubna. Ředitelka hygienické stanice hlavního města Prahy Zdeňka Jágrová CNN Prima NEWS řekla, že jediným původcem byla party v pražském klubu Techtle Mechtle. Jiná ohniska neexistují, a proto není třeba přijímat tvrdá opatření.

Krajská hygienická stanice ruší mimořádná opatření na Karvinsku

12. června 2020 15:28

Krajská hygienická stanice (KHS) v Ostravě zrušila mimořádná opatření zavedená kvůli šíření koronaviru na Karvinsku. Povolila akce nad 100 lidí i návštěvy ve zdravotnických a sociálních zařízeních. Města a obce v okrese Karviná už rovněž nemusí pravidelně provádět dezinfekci veřejných prostranství. Zrušení opatření dnes (KHS) oznámila na svých internetových stránkách.