CNN Prima News hygienička

hygienička

Výpis příspěvků ke štítku „hygienička“

Skandál českého lékaře v Koreji: Me too v zemi rezonuje a soudy jsou přísné, říká koreanista

Obtěžování hygieničky v Soulu ze strany člena vládní delegace je ostuda, která by se neměla stávat, má jasno koreanista Tomáš Horák. Pro CNN Prima NEWS uvedl, že na problematiku obtěžování jsou Korejci velmi citliví a podobné činy v zemi trestají přísněji než dřív. Promluvil i o případech, kdy některé politiky nebo umělce nařčení z obtěžování naprosto zničilo.

Hygienička Svrčinová se omluvila Romům. Příspěvek neměl znevážit menšinu, napsala

Pavla Svrčinová, budoucí hlavní hygienička a současná ředitelka moravskoslezské krajské hygienické stanice, se omluvila za zveřejnění rasistického příspěvku na svém Facebooku. „Chtěla bych vás touto cestou ubezpečit, že umístění příspěvku na mém Facebooku nebylo záměrné a rozhodně nemělo znevážit romskou menšinu,“ napsala členům Rady vlády pro záležitosti romské menšiny. S informací přišel web Romea.cz.

Chodí to ve vlnách, bolí mě svaly, popsala Rážová boj s koronavirem

Hlavní hygienička Jarmila Rážová, která je už více než týden v domácí karanténě, stále neví, kde se nakazila. Nejpravděpodobnější varianta je podle ní nákaza od novinářů ve chvíli, kdy ani ona sama neměla roušku. Uvedla to v rozhovoru pro Právo. Dále také popsala své zkušenosti s průběhem nemoci. Nejde podle ní jen o lehkou virózu, která rychle přejde.

Krajská hygienická stanice ruší mimořádná opatření na Karvinsku

Krajská hygienická stanice (KHS) v Ostravě zrušila mimořádná opatření zavedená kvůli šíření koronaviru na Karvinsku. Povolila akce nad 100 lidí i návštěvy ve zdravotnických a sociálních zařízeních. Města a obce v okrese Karviná už rovněž nemusí pravidelně provádět dezinfekci veřejných prostranství. Zrušení opatření dnes (KHS) oznámila na svých internetových stránkách.