reklama

Muž se zhroutil, když ho vykázali z letadla. Chtějí řídit můj život, křičel

„Vykopli mě z letadla, nazvali teroristou a chtějí řídit můj život,“ pokřikoval rozhořčeně statný muž na letišti v americkém městě Charlotte. Emotivní scénu natáčeli přihlížející cestující na mobil a ihned sdíleli na sociálních sítích. Video se rychle začalo sdílet a nabralo miliony zhlédnutí.

reklama

Video ukazuje rozrušeného muže na letišti v Severní Karolíně. „Miluji každého z vás, ale přesně tohle nám dělají!“ křičí na spolucestující v odletové hale. Mezi vzlyky pak pokračuje: „Přesně tohle, vykopli mě z letadla, nazvali teroristou a chtějí řídit můj život!“

Emotivní výbuch se pak pokouší zastavit žena v červeném kabátě, která se muže snaží uklidnit. Třeba i tím, že ji samotnou z letadla vyhodili už dříve, upozorňuje americký web New York Post. Podle autorky videa si muž nejspíš odmítl nasadit roušku, proto ho personál vykázal z paluby.

Někteří uživatelé sociálních sítí Twitter a TikTok, kde se záběry rychle rozšířily, ale poukázali na možnost, že muže nenechali odletět kvůli účasti na nepokojích v Kapitolu.

Autorka videa následně připustila, že šlo pouze o její domněnku. Avšak zdůraznila, že video nenatočila na letišti ve Washingtonu, ale právě v Charlotte. To poté potvrdil i zdroj z letecké společnosti.

K tématu

Tagy: muž letiště rouška cestující video letadlo TikTok USA

Další hlavní zprávy

360°

Lidé vydrží maximálně do Velikonoc, pak dojde k anarchii, varuje epidemiolog Smejkal

Lidé vydrží maximálně do Velikonoc, pak dojde k anarchii, varuje epidemiolog Smejkal

Lidé vydrží maximálně do Velikonoc, pak dojde k anarchii, míní epidemiolog IKEM a člen Rady vlády pro zdravotní rizika Petr Smejkal. Ve speciálu pořadu 360° Pavlíny Wolfové v televizi CNN Prima NEWS spolu s dalšími odborníky varoval před slabými opatřeními, kvůli kterým se za tři týdny rozvolňovat nebude. Například podle epidemiologa Rastislava Maďara je potřeba dostat se pod tisíc nakažených denně, aby se mohlo rozvolňovat. Odborníci volají po přísném lockdownu.

Koronavirus

Když nebudete testovat zaměstnance, můžeme vaši firmu zavřít, varuje Havlíček

Když nebudete testovat zaměstnance, můžeme vaši firmu zavřít, varuje Havlíček

Podniky, které nebudou testovat své zaměstnance minimálně jednou týdně, čekají velké pokuty a případně může dojít i k jejich zavření. V pořadu Nový den na CNN Prima NEWS o tom informoval ministr průmyslu a obchodu a také dopravy Karel Havlíček (za ANO). Vláda podle jeho slov nechce nikoho šikanovat, ale je třeba zajistit dodržovaní nastavených pravidel v boji proti koronaviru.

Jak dvě žáby na prameni. Jedna sedí na Hradě, druhá ve Strakovce, říká Pekarová
Doping v bývalé NDR: Byl jsem jako pokusný králík, říká zneužitý rekreační sportovec
Odešel z Ferrari a vyčistil garáž. Vettel prodal italské skvosty v hodnotě 120 milionů
reklama
reklama
Od best in covid až po Bergamo. Jak politici komentovali uplynulý rok s koronavirem

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Řítili jsme se do katastrofy, mohli jsme tomu zabránit. Babiš byl proti, uvedl Maďar
KB s Fidoo pomáhají firmám s digitalizací jejich financí
Ve středu se spouští povinné plošné testování v podnicích. Zavírat se nebudou
Další články
reklama
reklama