reklama

IKEM

Výpis příspěvků ke štítku „IKEM“

Poslanec ANO psal Babišovi o zdraví prezidenta. Transplantaci jater prý nepotřebuje

16. října 2021 23:07

Jaterní onemocnění prezidenta Miloše Zemana není tak pokročilé, aby muselo dojít k transplantaci. Tuto informaci napsal poslanec hnutí ANO a přednosta kliniky hepatogastroenterologie pražského IKEMu Julius Špičák premiérovi a šéfovi hnutí ANO Andreji Babišovi. Předseda vlády popřel, že by si od Špičáka zprávu vyžádal. Informaci zveřejnila Televize Seznam.

Smejkal: Covid neskončil, čísla porostou. Delta je nakažlivější a neočkované si najde

11. října 2021 22:31

Pandemie koronaviru neskončila a čísla porostou. V pořadu Interview televize CNN Prima NEWS před tím varoval hlavní epidemiolog IKEM Petr Smejkal. Podle něj je varianta delta nakažlivější a neočkované si najde. Zároveň ale uvedl, že scénáře loňské zimy v nemocnicích nehrozí a opatření by nezpřísňoval. Naopak by vymáhal dodržování těch stávajících.

Pirk: S operováním skončím, až se mi začnou třást ruce. Schody stále vybíhám

19. srpna 2021 19:13

Před necelými dvěma měsíci skončil Jan Pirk po 25 letech v čele kardiocentra pražského IKEM. I když ho odvolání z funkce trochu zaskočilo, s novou situací už se vyrovnal. V 73 letech tak stále operuje, na klinice mu zůstala stejná kancelář i sekretářka. V pořadu Interview na CNN Prima NEWS prozradil, že stále zvládá kolem 200 operací ročně. Skončí údajně, až se mu začnou třást ruce.

reklama