Ineos

Výpis příspěvků ke štítku „Ineos“

Bývalý špičkový vrchař König hodlá do Česka dovézt hvězdy a vítěze Tour de France

29. července 2021 18:29

Podíval se do mapy, sedl na kolo a vytyčil trasu cyklistického závodu Sazka Tour, který se pojede první srpnový týden ve čtyřech krajích. Leopold König, bývalý český reprezentant, excelentní vrchař, celkově sedmý na Tour de France a šestý na Giro d’Italia, se přesunul ze sedla do manažerského křesla a dělá ředitele.

Slovinský cyklista Roglič odolal tlaku Carapaze v horách a obhájí vítězství na Vueltě

7. listopadu 2020 18:17

Slovinský cyklista Primož Roglič s obtížemi uhájil v poslední horské 17. etapě Vuelty červený trikot lídra a obhájí loňské vítězství. Lídr týmu Jumbo-Visma má navzdory závěrečnému útoku Ekvádorce Richarda Carapaze v čele celkového pořadí náskok 24 sekund. Zkrácený závod ve Španělsku skončí nedělní rovinatou etapou s cílem v Madridu.

Překvapení před cyklistickou Tour de France. Tým Ineos nenominoval dva bývalé šampiony

19. srpna 2020 11:08

Profesionální cyklisty čeká v následujících týdnech pořádný kvapík. Pořadí největších závodů se kvůli koronavirové pandemii změnilo, a tak příznivce jako první čeká vůbec nejslavnější akce – Tour de France. Jednotlivé stáje postupně zveřejňují sestavy, ve kterých se zúčastní třítýdenního putování. O překvapení lze mluvit při pohledu na složení britského týmu Ineos, který nenominoval dva bývalé vítěze „Staré dámy“.