CNN Prima News injekce

injekce

Výpis příspěvků ke štítku „injekce“

V Oklahomě popravili dvojnásobného vraha. Byl jsem zdrogovaný, nic si nepamatuju, hájil se

Prvním popraveným člověkem v americkém státě Oklahoma tento rok se stal 41letý Michael Dewayne Smith. Muž byl již v roce 2002 odsouzen za dvojnásobnou vraždu, ovšem jeho případ se ocitl opět před soudem poté, co byl ve státě před třemi lety obnoven trest smrti. Smith se při jednání o milosti hájil tím, že byl v době zabití muže a ženy pod vlivem drog a nepamatuje si ani zatýkání. Píše o tom web Daily Mail.

Trval na své nevině, přesto ho popravili. Vězně z USA se zastaly celebrity, z jeho slov mrazí

Ve státě Texas byl ve středu po více než 20 letech odkladů popraven Ivan Cantu. Případ vraha odsouzeného za usmrcení svého bratrance a jeho snoubenky v roce 2000 na sebe strhl pozornost široké veřejnosti nejen kvůli jeho neoblomnému přesvědčování justice, že je nevinen, ale také díky podpoře celebrit, které se mu dostávalo. Ivan Cantu na svoji stranu získal i taková jména, jako jsou podnikatelka a hvězda reality show Kim Kardashianová nebo Martin Sheen, otec slavného herce Charlieho Sheena. O své nevině trestanec hovořil i během své poslední řeči směřované k rodině obětí, z jeho slov mrazí. O případu píše americká CNN.

Zemřela hvězda Česko Slovensko má talent. Rapper dojal diváky silným životním příběhem

K tragické nehodě došlo během čtvrtečního večera v Bratislavě. Záchranné složky k ní vyjížděly okolo 23. hodiny na Zlaté Piesky, muž i přes rychlý zásah při převozu do nemocnice svým zraněním podlehl. Podle informací TV JOJ měl při havárii zahynout známý účastník soutěže Česko Slovensko má talent Enrico Miško, který diváky ohromil svým emotivně silným příběhem přetaveným do rapového vystoupení.

Motorem pro šíření chřipky jsou děti. Očkování můžeme provést i bez jehly, říká lékař

Motorem pro šíření chřipky bývají děti, protože jsou nakažlivější než zbytek populace. V pořadu Nový den na CNN Prima NEWS to řekl lékař z Centra očkování a cestovní medicíny Avenier Jan Dvořák. Ačkoliv má chřipka do onemocnění COVID-19 poměrně daleko, podle Dvořáka by se rozhodně neměla podceňovat. Očkování proti chřipce pak doporučuje zejména nejmenším dětem, tedy do pěti let věku.