reklama
CNN Prima News injekce

injekce

Výpis příspěvků ke štítku „injekce“

Motorem pro šíření chřipky jsou děti. Očkování můžeme provést i bez jehly, říká lékař

16. listopadu 2021 08:44

Motorem pro šíření chřipky bývají děti, protože jsou nakažlivější než zbytek populace. V pořadu Nový den na CNN Prima NEWS to řekl lékař z Centra očkování a cestovní medicíny Avenier Jan Dvořák. Ačkoliv má chřipka do onemocnění COVID-19 poměrně daleko, podle Dvořáka by se rozhodně neměla podceňovat. Očkování proti chřipce pak doporučuje zejména nejmenším dětem, tedy do pěti let věku.

Král Juan Carlos měl dostávat injekce ženských hormonů. Jeho libido bylo národní hrozbou

23. října 2021 10:32

Bývalý španělský král Juan Carlos dostával injekce ženských hormonů, které měly snížit jeho sexuální apetit. Královo obrovské libido se totiž pro Španělsko údajně stalo národní bezpečnostní hrozbou. Tvrdí to bývalý šéf španělských policistů, podle kterého podávali injekce monarchovi příslušníci španělské tajné služby.

Očkujte se, stihl vyzvat miliony fanoušků. Pak slavný youtuber covidu podlehl

17. září 2021 20:45

Proslavil se vytvořenými sériemi skriptových videí ze hry Minecraft, na Youtube ho sledovalo více než 1,5 milionu odběratelů. Americký 36letý youtuber Brandon Ashur však podlehl komplikacím spojeným s nemocí COVID-19. Své sledující o svém zdravotním stavu pravidelně informoval na sociálních sítích. „Doufám, že to přežiju,“ psal pod fotografie z nemocnice. Nakonec všechny žádal o jediné: „Prosím, očkujte se, tohle nechcete.“

Hamáček: S rozvolněním nepočítejte, opatření se hned tak nezmění

13. ledna 2021 12:00

Nedají se očekávat žádné zásadní změny z hlediska opatření, platí pátý stupeň v PES a ještě nějakou dobu platit bude, uvedl na tiskové konferenci Ústředního krizového štábu jeho šéf a ministr vnitra Jan Hamáček. Pokles nově nakažených se podle něj ještě nedá hodnotit jako obrat v pandemii, pořád probíhá komunitní šíření a stále platí, že situace je vážná a složitá.

reklama