CNN Prima News injekce

injekce

Výpis příspěvků ke štítku „injekce“

Noční kluby ve Francii obchází strach. Lidé se vracejí s vpichy od injekcí a mají závratě

6. května 2022 19:16

Ve Francii se v posledních měsících objevily desítky případů bodnutí nejspíš injekční stříkačkou na diskotékách, v nočních klubech nebo na koncertech. Napadení následně pociťovali nevolnost nebo závratě. V jejich tělech se ale nenašly žádné omamné látky, oznámila prokuratura v Bretani, kde byla hlášena většina těchto případů.

Motorem pro šíření chřipky jsou děti. Očkování můžeme provést i bez jehly, říká lékař

16. listopadu 2021 08:44

Motorem pro šíření chřipky bývají děti, protože jsou nakažlivější než zbytek populace. V pořadu Nový den na CNN Prima NEWS to řekl lékař z Centra očkování a cestovní medicíny Avenier Jan Dvořák. Ačkoliv má chřipka do onemocnění COVID-19 poměrně daleko, podle Dvořáka by se rozhodně neměla podceňovat. Očkování proti chřipce pak doporučuje zejména nejmenším dětem, tedy do pěti let věku.

Král Juan Carlos měl dostávat injekce ženských hormonů. Jeho libido bylo národní hrozbou

23. října 2021 10:32

Bývalý španělský král Juan Carlos dostával injekce ženských hormonů, které měly snížit jeho sexuální apetit. Královo obrovské libido se totiž pro Španělsko údajně stalo národní bezpečnostní hrozbou. Tvrdí to bývalý šéf španělských policistů, podle kterého podávali injekce monarchovi příslušníci španělské tajné služby.

Očkujte se, stihl vyzvat miliony fanoušků. Pak slavný youtuber covidu podlehl

17. září 2021 20:45

Proslavil se vytvořenými sériemi skriptových videí ze hry Minecraft, na Youtube ho sledovalo více než 1,5 milionu odběratelů. Americký 36letý youtuber Brandon Ashur však podlehl komplikacím spojeným s nemocí COVID-19. Své sledující o svém zdravotním stavu pravidelně informoval na sociálních sítích. „Doufám, že to přežiju,“ psal pod fotografie z nemocnice. Nakonec všechny žádal o jediné: „Prosím, očkujte se, tohle nechcete.“