reklama
CNN Prima News Ivo Vondrák

Ivo Vondrák

Výpis příspěvků ke štítku „Ivo Vondrák“

ANKETA: Muži mají ve Sněmovně drtivou převahu. Který je vám nejsympatičtější?

29. prosince 2021 14:42

Ve 200členné Poslanecké sněmovně usedlo pro další volební období 149 mužů. Jsou mezi nimi poslanci za ODS, TOP 09, KDU-ČSL, Pirátů, STAN, ANO i SPD. Jejich průměrný věk je 50 let. Nejstarším je sedmasedmdesátiletý bývalý pražský primátor Bohuslav Svoboda (ODS), nejmladším sedmadvacetiletý radní města Husinec Ondřej Babka (ANO). Redakce CNN Prima NEWS vybrala do ankety 20 poslanců, kteří získali v říjnových volbách nejvíce preferenčních hlasů. Kdo z nich je podle vás největším sympaťákem? Poslanci jsou řazeni podle abecedy.

Středoškoláci dobrovolničí v přetížených nemocnicích. Poprvé vidí pacienty i umírat

24. listopadu 2021 23:23

Nemocnice na severu Moravy a ve Slezsku jen stěží zvládají nápor pacientů s covidem. Leží jich tam přes 800 a zdravotníci jsou fyzicky i psychicky vyčerpaní. Někde jim už opět pomáhají studenti středních zdravotnických škol, mnozí se přihlásili dobrovolně. A řada z nich také poprvé zažívá kontakt s umírajícími pacienty.

Drsný vzkaz šéfa nemocnice: Až budete u televize nadávat, jiní budou na pokraji zhroucení

23. listopadu 2021 18:02

Milí neočkovaní, až budete u televize nadávat, že nesmíte do hospody, uvědomte si, že kvůli vám se zatím jiní na pokraji zhroucení pokoušejí zachránit život vašim souvěrcům. To vzkázal ředitel nemocnice ve Slaném Štěpán Votoček všem, kteří se mohou a nechtějí očkovat. Trpělivost dochází také krajským hejtmanům, kteří sdílejí údaje o pacientech hospitalizovaných s covidem.

Testováním koronavirus do kouta nezaženeme. Školy je lepší krátkodobě uzavřít, říká Vondrák

6. listopadu 2021 06:27

V Moravskoslezském kraji jsou největším zdrojem nákazy covidu děti, uvedl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS hejtman tohoto kraje Ivo Vondrák (ANO). Zpomalit šíření nákazy by podle něj proto mohlo krátkodobé uzavření škol. „Testováním nezaženeme koronavirus do kouta. Uzavřením škol na týden či dva však můžeme předejít tomu, že by se za pár měsíců uzavřely dlouhodobě,“ uvedl Vondrák.

Poslanci za ANO: Na vládě nebudeme trvat za každou cenu, chceme předsedu Sněmovny

12. října 2021 13:16

Hnutí ANO by se formálně mělo pokusit koalici Spolu (ODS, TOP 09, KDU-ČSL) nabídnout společnou vládu. Nemělo by na ní ale trvat za každou cenu a jednání prodlužovat, řekl novinářům v úterý ráno hejtman Moravskoslezského kraje a poslanec Ivo Vondrák (ANO), když mířil do Sněmovny. Chce však pro své hnutí získat post předsedy dolní parlamentní komory. Podobný názor mají i další poslanci.

VOLBY 2021: Babiš chce znovu vládnout. Pomoci mu mají jeho ministři i žokej Váňa

8. října 2021 01:50

Před čtyřmi lety hnutí ANO doslova opanovalo parlamentní volby. Andrej Babiš se svojí partají získal téměř 30 procent a hlavně mu jeho nejbližší pronásledovatelé byli na míle vzdálení. Nyní je situace podle průzkumů jiná, očekává se lítý souboj o čelo. Uspěje Babiš i tentokrát? Pomoci mu může i nasazení hned několika svých ministrů či kandidatura známého žokeje Josefa Váni.

Kdo by šel do vlády se Šlachtou? Podle Pirátů má předdomluvenou spolupráci s ANO

29. srpna 2021 13:04

Je nové hnutí Roberta Šlachty pro ostatní politické strany možným partnerem? Žádná ze stran to úplně nevylučuje, ale zatím je pro ně spíš nečitelný. Podle Piráta Mikuláše Ferjenčíka to vypadá, že má Přísaha už předdomluvenou spolupráci s hnutím ANO. To sám Šlachta odmítá s tím, že se uvidí po volbách. Hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák (ANO) se naopak nechal slyšet, že je rád, že Šlachtu poznal.

Sledujte ZÁZNAM Partie: Politická debata se Šlachtou, Ferjenčíkem, Výborným i Vondrákem

27. srpna 2021 10:49

Nedělní Partie Terezie Tománkové se tentokrát bude týkat koronaviru a také návratu lidí z prázdnin. Hosty CNN Prima NEWS tentokrát budou ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) společně se šéfem poslaneckého klubu TOP 09 a lékařem Vlastimilem Válkem. Ve druhé části pak vystoupí hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák (ANO), poslanec Mikuláš Ferjenčík (Piráti), poslanec Marek Výborný (KDU-ČSL) a předseda hnutí Přísaha Robert Šlachta.

reklama