reklama
CNN Prima News Jablonecko

Jablonecko

Výpis příspěvků ke štítku „Jablonecko“

Silnice smrti na Jablonecku. Motorkáři tu hazardují se životy, místní nemají klid

7. srpna 2021 16:08

Obyvatelé obcí na Jablonecku jsou zoufalí. Motorkáři si kolem jejich domů udělali ze silnice závodní dráhu. Trápí je hluk a kromě toho se bojí jezdit v zatáčkách, kde se na ně může ve zlomku vteřiny vyřítit v protisměru motorka. Hazardéři tu jezdí až dvousetkilometrovou rychlostí. Na úseku u Železného Brodu přezdívaném „silnice smrti“ jen půl hodiny po odjezdu štábu CNN Prima NEWS havaroval další motorkář.

Dozorci na Jablonecku měli verbálně i fyzicky trestat vězně. GIBS stíhá 15 lidí

21. května 2021 13:32

Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) podezírá 15 dozorců z věznice Rýnovice na Jablonecku z toho, že nejméně od února 2020 do ledna 2021 při své službě na uzavřeném oddílu verbálně a fyzicky trestali odsouzené. S podezřelými inspekce zahájila trestní stíhání kvůli zneužití pravomoci úřední osoby a porušení povinnosti dozorčí nebo jiné služby.

Šokující manévr řidiče na Jablonecku. Přes koleje se vydal navzdory padajícím závorám

17. srpna 2020 19:44

Naprosto nepochopitelný manévr řidiče na železničním přejezdu řeší jablonečtí policisté. Kamera zachytila muže za volantem, který se zřejmě rozhodl, že nebude čekat a přestože před ním už tři auta zastavila před rozblikaným přejezdem, on náhle vybočil, kolonu předjel a přejezd přejel tři sekundy předtím, než spadly závory. Teď s největší pravděpodobností přijde o řidičák.

reklama