CNN Prima News Jaroslav Faltýnek

Jaroslav Faltýnek

Výpis příspěvků ke štítku „Jaroslav Faltýnek“

Mafio-chobotnice, Bogota z 80. let a kokain v konečníku. Jaké hlášky padly v Partii?

20. června 2022 05:17

Nedělní diskuze v pořadu Partie Terezie Tománkové se točila kolem jedné z největších pražských kauz posledních let. O ostrou výměnu názorů mezi hosty nebyla nouze – došlo na kritiku zástupců hnutí STAN, připomenutí závažných kauz expremiéra Andreje Babiše i hnutí ANO či srovnání Prahy s Palermem. V úvodním bloku pořadu diskutoval premiér Petr Fiala (ODS), v další části pak primátor Zdeněk Hřib (Piráti) a poslanci Jan Jakob (TOP 09), Karel Havlíček (ANO) a Radim Fiala (SPD).

Hnutí ANO hledá Babišova nástupce: Jde o přežití. Ukáže se, jak jsme bez předsedy silní

14. května 2022 07:48

Hnutí ANO oslavilo deset let a ocitá se na prahu velkých změn. Ať už se bude Andrej Babiš ucházet o prezidentské křeslo, nebo ne, je jasné, že za dva roky nebude znovu kandidovat na předsedu strany. Sám tak vyzval straníky, ať začnou hledat jeho nástupce. Podle informací CNN Prima NEWS jsou dvěma nejžhavějšími kandidáty bývalý dvojitý ministr Karel Havlíček a hejtman Moravskoslezského kraje a poslanec Ivo Vondrák.

Andrej Babiš obhájil post předsedy hnutí ANO. Prvním místopředsedou se stal Havlíček

12. února 2022 13:09

Bývalý premiér Andrej Babiš (ANO) obhájil na sněmu ANO post předsedy hnutí. V souboji však neměl žádného protikandidáta. Z 95 delegátů jej volilo 76 přítomných. Jako hlavní prioritu do dalších let vidí Babiš především kontakt s občany, kterým je nutné vysvětlovat zásadní věci. Prvním místopředsedou se stal exministr průmyslu a dopravy Karel Havlíček.

Karetní mág Válek. Sociální sítě se baví ministrovou zálibou ve hře Solitaire

10. února 2022 21:12

Neuběhne týden, aby se čeští politici nestali vděčným materiálem pro memy, koláže a internetové vtipy. Tentokrát přišla řada na ministra zdravotnictví Vlastimila Válka (TOP 09), který si v Senátu krátil čas hraním karetní hry Solitaire na mobilu. Kreativci na sociálních sítích na sebe nenechali dlouho čekat a přišli se sérií humorných fotomontáží.

Vondráček může zůstat ve vedení Sněmovny. ANO ho za návštěvu Zemana nepotrestalo

19. října 2021 19:39

Poslanecký klub ANO nevyloučil, že by šéf Sněmovny Radek Vondráček (ANO) mohl zůstat ve vedení dolní komory Parlamentu. Budoucí vládní koalice Spolu a PirSTAN hnutí nabídly dvě křesla místopředsedů. Jedním z nich by mohl být právě Vondráček, pokud pro něj budu poslanci ANO hlasovat, uvedla současná ministryně financí Alena Schillerová. Za šéfem Sněmovny poslanecký klub stojí a trest mu za návštěvu prezidenta Miloše Zemana neudělil.