CNN Prima News Kateřina Svitková

Kateřina Svitková

Výpis příspěvků ke štítku „Kateřina Svitková“

Ženský fotbal baví, Česko absolutně nestíhá. Jsme v začarovaném kruhu, zní z reprezentace

13. srpna 2022 06:43

Nejlepší reklama na ženský fotbal. Tak se mluví o nedávno skončeném mistrovství Evropy, které trhalo rekordy ve sledovanosti i návštěvnosti. Turnaj ovládnutý domácími Angličankami zároveň mohl posloužit jako výchovná facka pro české prostředí stále nezřídka razící názor, že „ženy kopající do míče nikoho nezajímají“. I o pokřiveném pohledu mluví v rozhovoru pro CNN Prima NEWS asistentka trenéra reprezentace Blanka Pěničková.

Fotbalistky vyprodaly gigantické Camp Nou. Tak už nás konečně přijměte, žádá Svitková

31. března 2022 14:50

Husí kůže, slzy v očích a blázinec. To všechno ve fotbalistkách Barcelony a Realu Madrid vyvolal zápas, jaký ještě nezažily. Jejich čtvrtfinále v Lize mistryň přilákalo na ochozy slavného stadionu Camp Nou přes 91 tisíc fanoušků, čímž padl divácký rekord ženského fotbalu. Nevídané kulisy historického zápasu dojaly i české reprezentantky.

Obrovská škoda. České fotbalistky přišly o historický postup na EURO v penaltách

13. dubna 2021 22:57

Velké drama s bolestivým koncem. České fotbalistky byly blizoučko historickému úspěchu a vůbec poprvé v historii mohly postoupit na mistrovství Evropy. Ve druhém zápase baráže se Švýcarskem po trefě Kateřiny Svitkové vedly, nakonec utkání v Thunu skončilo po 90 minutách stejným výsledkem jako před pár dny v Chomutově, 1:1. Duel dospěl až do penalt, ve kterých svěřenkyně trenéra Karla Rady neuspěly.