CNN Prima News Kevin Dahlgren

Kevin Dahlgren

Výpis příspěvků ke štítku „Kevin Dahlgren“

Janotka o hrůze v Klánovicích: Zažil jsem Dahlgrena, ale tohle ne. Promluvil také o indiciích

Nic podobného, jako je páteční vražda dvaatřicetiletého muže a dvouměsíční dívky, reportér Krimi zpráv Michal Janotka nepamatuje. Čin se podle něj vymyká všemu, a to i přes to, že se Janotka zabýval případy jako kauzou Kuřim nebo brutálním vyvražděním rodiny, které má na svědomí Američan Kevin Dahlgren. Podle něj se policisté v úterý do Klánovického lesa vrátili, protože mohli mít indicie o zásadním důkazu či podezření, že je pachatel stále na místě.

Seděl nenápadně v letadle. Cestující netušili, že Američan zavraždil čtyři lidi v Brně

Jen si to představte: Sedíte v zaoceánském letu na trase Vídeň–Washington. Váš soused vypadá nenápadně. Přitom tenhle chlápek má za sebou vraždu čtyř lidí v Brně a zběsilý útěk z republiky. Poslední svobodné minuty Kevina Dahlgrena, amerického vraha svých českých příbuzných, byly napínavé a nevyzpytatelné. Policisté se báli, co ve vzduchu udělá… Co je vlastně zač? Hluboko do hlav nejhorších českých vrahů a zločinců nahlížejí novináři CNN Prima NEWS Václav Janata a Jakub Kvasnička v novém videopodcastovém projektu HLASY ZLOČINU. A to i za využití obsáhlého archivu Krimi zpráv.

Kevin Dahlgren brutálně vyvraždil brněnskou rodinu. Z Ameriky si přijel vyčistit hlavu

Kevin Dahlgren. Jméno, ze kterého lidem z klidné brněnské čtvrti Ivanovice stále běhá mráz po zádech. Jako student tam přicestoval za svými příbuznými, kteří mu nabídli otevřenou náruč. On je ale chladnokrevně zavraždil. K vraždě čtyřčlenné rodiny použil nože, sekery i kámen. Jeho běsnění nikdo nepřežil. Zpět do Ameriky se vracel jako čtyřnásobný vrah s policií v patách.