CNN Prima News koktejl

koktejl

Výpis příspěvků ke štítku „koktejl“

Dramatické záběry z Moskvy. Muž útočil na Putinovo sídlo molotovy

23. března 2022 18:45

Přes zeď moskevského Kremlu se neznámý muž pokusil hodit takzvaný Molotovův koktejl. Video, které zaznamenal jeden ze svědků, nyní koluje na sociálních sítích. U odpůrců ruského prezidenta Vladimira Putina sklízí úspěch. Improvizované zápalné zařízení vyrábějí lidé po celé Ukrajině, aby přispěli k obraně své vlasti.

Děti ruských zbohatlíků připravují Molotovovy koktejly. Sankcím vůči Rusku se vysmívají

16. března 2022 07:35

Děti ruských zbohatlíků si z války na Ukrajině hlavu příliš nelámou. Na sociálních sítích sdílí fotografie z pohádkových destinací a nadále se chlubí luxusem, který si mohou dopřát jen díky svým rodičům. Aby toho nebylo málo, z války i sankcí, které Západ uvalil na jejich rodnou zem, si dělají legraci. Obdobně jako Ukrajinci vyrábějí Molotovovy koktejly. Ty ovšem dělají z láhví za desítky tisíc korun.

Rusko dobylo Cherson, zemřelo 200 lidí. Výsadkáři v Charkově zaútočili na nemocnici

1. března 2022 05:35

Rusům se podařilo dobýt město Cherson, podle BBC při bojích zemřelo nejméně 200 lidí. Kyjev se daří ubránit, v Charkově provedli Rusové vzdušný výsadek. Prezident USA Joe Biden v Kongresu prohlásil, že je na čase říct Putinovi dost. Zástupci Evropské unie se dohodli, že odstřihnou od mezinárodního platebního systému SWIFT sedm ruských bank. Europoslanci vyzvali, aby se Ukrajina stala kandidátem vstupu do EU.

Ukrajinu zaplavily Molotovovy koktejly. Zápalné lahve vyrábí ve velkém i děti

28. února 2022 22:44

Obyvatelé po celé Ukrajině horlivě vyrábí jeden Molotovův koktejl za druhým, aby přispěli k obraně své vlasti před ruským agresorem. Reagují tím na páteční výzvu tamního ministerstva obrany. V sobotu se k občanům připojil pivovar Pravda ve Lvově. Ten amatérské zápalné zařízení začal distribuovat v lahvích, na jejichž etiketě uráží prezidenta Vladimira Putina. Z dostupných fotografií je patrné, že se do produkce ve velkém zapojují i děti.

Zájem o „koktejly“ protilátek rychle roste. Nemocnice je pacientům nestíhají podávat

10. listopadu 2021 21:50

Pandemie v Česku sílí a v nemocnicích přibývají covidoví pacienti. Podle lékařů výrazně roste zájem o takzvané koktejly proti koronaviru, tedy protilátky, které chrání rizikové pacienty před těžkým průběhem nemoci. Nemocnice na ně sestavují pořadníky, které jsou ale v posledních dnech naplněné. Zdravotníci nestíhají protilátky ani aplikovat.

Na Valentýna ubodal partnerku, sám si vzal smrtící koktejl drog. Případ policie odložila

9. listopadu 2021 19:02

Pražská mordparta odložila vyšetřování vraždy mladé ženy z letošního února. Policisté ji našli na Valentýna bez známek života v rodinném domě. Spolu s ní byl v domě i muž v bezvědomí, který později zemřel na předávkování drogami. Ženu podle vyšetřovatelů brutálně ubodal, a protože je po smrti, kriminálka nemá koho za vraždu stíhat.

Některé domácnosti čeká smrtící koktejl, říká k současné ekonomické situaci Nerudová

26. října 2021 17:52

Některé domácnosti budou pít smrtící koktejl, okomentovala současnou ekonomickou situaci rektorka Mendelovy univerzity a ekonomka Danuše Nerudová v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS. Podle ní byla dosavadní státní pomoc zčásti neefektivní a budoucí vláda se nachází v nezáviděníhodné situaci. O Nerudové se také často hovoří jako o možné kandidátce na prezidentku.

Životy nemůžeme přepočítávat na peníze, spílá Babiš ministerstvu zdravotnictví

28. března 2021 19:54

Premiér Andrej Babiš (ANO) v neděli sdílel na svém YouTube kanálu hned dvě videa, ve kterých občanům České republiky představil protilátkové koktejly bamlanivimab a Regeneron. V jeho řeči nechyběla ani kritika ministerstva zdravotnictví. „Doufám, že bude aktivnější a nebude indikace pacientů limitovat. Lidské životy mají velkou hodnotu a nemůžeme je přepočítávat na peníze,“ sdělil Babiš.

Deset let od exemplárních trestů pro žháře: Popálená Natálka má pořád v očích hrůzu

20. října 2020 16:48

Přelomový rozsudek padl ve středu 20. října 2010. Čtyři žháři, kteří zápalnými lahvemi zapálili dům obývaný romskou rodinou, odešli ze soudní síně s více než dvacetiletými tresty. Exemplární tresty tehdy zastavily sérii útoků molotovovými koktejly vůči Romům. Oběti ze slezského Vítkova je nyní třináct let, reportér CNN Prima NEWS kontaktoval její rodinu.