CNN Prima News koktejl

koktejl

Výpis příspěvků ke štítku „koktejl“

KOMENTÁŘ: Fialův koktejl na hubnutí aneb Byl to kongres, nebo školení prodejců?

Kongres ODS je za námi. Ale nenechte se mýlit. Vlastně to nebyl tak docela kongres. Bylo to spíš školení distributorů nutričních produktů. Napřed motivační projev nejúspěšnějšího prodejce Petra Fialy, který dokola opakoval, že zrovna jeho koktejl na hubnutí je ten nej – zatímco konkurence nabízí sajrajt, po němž se dostaví jojo efekt, nevolnost a pocit hladu. O vedlejších účincích nebo stížnostech zákazníků žádná zmínka. Řadoví distributoři pak všemu nadšeně tleskali, i když zhruba 20 % z nich dalo svým hlasováním najevo, že s takovým vedením by se celá slavná pyramidová hra mohla lehce zřítit. O tom, jak pádu zabránit, ale nepadlo ani slovo...

Při jeho show létají vzduchem lahve i sklenice. Matěj Nováček je mistrem flair bartendingu

V 19 letech už nasbíral Matěj Nováček soutěžní ocenění po celé Evropě a patří mu i titul Barman roku 2022 v kategorii Junior Fair. Vystudoval střední Hotelovou školu ve Velkém Meziříčí. Už čtyři roky pracuje jako Flair Bartender. Při jeho barmanských show létají vzduchem lahve, sklenice i brčka. Lidé se baví a ještě si pochutnají na originálních drincích. Je součástí Stoli Flair Teamu a také vyvoleným projektu MAKRO ČR – NADĚJE ČESKÉ GASTRO SCÉNY.

Šmarda: Fialova vláda je pro naši zemi smrtící koktejl. Sociální demokracie není parta tlučhubů

Fialova vláda je pro naši zemi smrtící koktejl. Česká republika potřebuje návrat sociální demokracie, prohlásil na víkendovém sjezdu ČSSD v Plzni její předseda Michal Šmarda. Jeho partaj podle něj není parta tlučhubů, ale skupina lidí, kteří dokážou pomoci. Sjezd začal v sobotu po poledni a dosavadní lídr na něm k večeru obhájil svůj post. Strana také představila nové logo s nápisem SOCDEM a vrací se k variantě hesla z 90. let Lidskost proti sobectví.

Molotovovy koktejly a slzný plyn místo Mikuláše. Aténami začátkem prosince zmítají nepokoje

Zatímco českými ulicemi na začátku prosince procházejí skupinky Mikulášů, čertů a andělů, aby dětem nadělily cukroví, v hlavním městě Řecka již téměř dvacet let každoročně zuří nepokoje. Tamní anarchisté se při vyhrocených protestech pravidelně střetávají s policií. Na těžkooděnce létají Molotovy, kameny a lahve. Anarchistům se nazpátek vrací slzné a zábleskové granáty.

Děti ruských zbohatlíků připravují Molotovovy koktejly. Sankcím vůči Rusku se vysmívají

Děti ruských zbohatlíků si z války na Ukrajině hlavu příliš nelámou. Na sociálních sítích sdílí fotografie z pohádkových destinací a nadále se chlubí luxusem, který si mohou dopřát jen díky svým rodičům. Aby toho nebylo málo, z války i sankcí, které Západ uvalil na jejich rodnou zem, si dělají legraci. Obdobně jako Ukrajinci vyrábějí Molotovovy koktejly. Ty ovšem dělají z láhví za desítky tisíc korun.

Rusko dobylo Cherson, zemřelo 200 lidí. Výsadkáři v Charkově zaútočili na nemocnici

Rusům se podařilo dobýt město Cherson, podle BBC při bojích zemřelo nejméně 200 lidí. Kyjev se daří ubránit, v Charkově provedli Rusové vzdušný výsadek. Prezident USA Joe Biden v Kongresu prohlásil, že je na čase říct Putinovi dost. Zástupci Evropské unie se dohodli, že odstřihnou od mezinárodního platebního systému SWIFT sedm ruských bank. Europoslanci vyzvali, aby se Ukrajina stala kandidátem vstupu do EU.

Ukrajinu zaplavily Molotovovy koktejly. Zápalné lahve vyrábí ve velkém i děti

Obyvatelé po celé Ukrajině horlivě vyrábí jeden Molotovův koktejl za druhým, aby přispěli k obraně své vlasti před ruským agresorem. Reagují tím na páteční výzvu tamního ministerstva obrany. V sobotu se k občanům připojil pivovar Pravda ve Lvově. Ten amatérské zápalné zařízení začal distribuovat v lahvích, na jejichž etiketě uráží prezidenta Vladimira Putina. Z dostupných fotografií je patrné, že se do produkce ve velkém zapojují i děti.