CNN Prima News koláž

koláž

Výpis příspěvků ke štítku „koláž“

Babiš lže, koláže politiků mu na mobil nepřišly, nevěří Kohajda. Havlíček odkazuje na humor

12. ledna 2023 23:25

Koláže členů vlády, kteří údajně podpoří Andreje Babiše (ANO) v prezidentské volbě, nepřišly samovolně šéfovi ANO na mobil. To je lež. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS to uvedl člen sněmovního rozpočtového výboru Michael Kohajda (za KDU-ČSL). Osobně se mu totiž nejvíce příčí právě vzkaz, který Babiš ke snímkům připsal: „Došlo Whatsappem.“ Bývalý ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (ANO) opáčil, že nikdo nemohl tyto koláže brát vážně a odkazoval na humor, který je Čechům vlastní. K autorství obrázků se ale nevyjádřil.

Bude mít Česko vlastní moře? Vtipálci rozjeli anexi Kaliningradu, žertují i politici

4. října 2022 16:35

Jaké by to bylo, kdyby Česko mělo moře? Tato otázka se zjevně zamlouvá řadě spoluobčanů a stejně tak i Poláků. Ti totiž z recese rozjeli diskusi o tom, že by Rusko mohlo přijít o svoji Kaliningradskou oblast na pobřeží Baltského moře právě ve prospěch Prahy, potažmo Varšavy. A satira očividně táhne, protože petici požadující anexi regionu podepsalo již několik tisíc lidí. Záležitost si nyní žije vlastním životem, kdy Češi i Poláci tvoří jednu vtipnou koláž za druhou a smějí se na úkor Ruska. To naopak o věci mluví zcela vážně a anexi Kaliningradské oblasti odmítá.

Flákanec jak od Volného i vzpomínky na Slunce, seno. Oscarová facka baví sociální sítě

28. března 2022 21:55

Nečekaná facka od amerického herce Willa Smithe překvapila i pobavila nejednoho diváka filmového galavečera. Skandál na letošních Oscarech se proto stal úrodnou půdou pro internetové vtipálky a tvůrce. Někteří si zavzpomínali na českou filmovou klasiku Slunce, seno a pár facek, jiní zase připomněli slavnou rvačku mezi někdejšími politiky Davidem Rathem (dříve ČSSD) a Miroslavem Mackem (ODS). Vybrali jsme několik povedených internetových vtipů.

Kapitán Ukrajina či komediant, z něhož se stal lídr. Jak internet vtipkuje o Zelenském

4. března 2022 00:02

Ještě před dvěma týdny by si na jméno ukrajinského prezidenta dokázal vzpomenout jen málokdo. To se ovšem radikálně změnilo poté, co na Ukrajinu zaútočil její východní soused, totiž Rusko. Volodymyr Zelenskyj se stal ze dne na den národním hrdinou, když nabídku Američanů na evakuaci z Ukrajiny odbyl slovy: „Potřebuji munici, ne odvoz.“

Krista Boha vám do pi*e! Nadávky slovenského komentátora baví internet, vznikají i písně

11. února 2022 20:21

Kontroverzní nahrávka slovenského moderátora Marcela Merčiaka baví nejen slovenský, ale i český internet. Někteří peprné výrazy sestříhali a vytvořili novou video parodii, jiní jeho slovníkem komentují výhru slovenské lyžařky Petry Vlhové. Komentátor se během olympijských her v Pekingu pustil do svých kolegů, kteří ho v živém vysílání nepodrželi.

Karetní mág Válek. Sociální sítě se baví ministrovou zálibou ve hře Solitaire

10. února 2022 21:12

Neuběhne týden, aby se čeští politici nestali vděčným materiálem pro memy, koláže a internetové vtipy. Tentokrát přišla řada na ministra zdravotnictví Vlastimila Válka (TOP 09), který si v Senátu krátil čas hraním karetní hry Solitaire na mobilu. Kreativci na sociálních sítích na sebe nenechali dlouho čekat a přišli se sérií humorných fotomontáží.

Padá to jako Zeman a influenceři na pracáku. Z problémů Facebooku si střílí i Češi

5. října 2021 09:11

Pondělní několikahodinový výpadek sociálních sítí Facebook a Instagram ochromil stovky milionů uživatelů. Ti nelenili a přešli na konkurenční platformu – Twitter, který z nárůstu příchozích velmi těžil. Stejně jako vtipálci, kteří se začali do Facebooku, Instagramu a služby WhatsApp humorně strefovat. Twitter se proto začal plnit nejrůznějšími kolážemi. A ani Češi nezaháleli. Redakce CNN Prima NEWS pro vás vybrala ty nejlepší.

Slovensko řeší ministrovy luxusní hodinky za milion. Jsou falešné, tvrdí politik

12. června 2021 11:00

Současná slovenská vláda i nadále trpí na skandály, malé i velké. Aktuálně se na tamní politické scéně řeší zejména kauza kolem hodinek. Ministr vnitra Roman Mikulec má mít totiž ve svém vlastnictví extrémně drahé luxusní hodinky za více než jeden milion korun. Člen vlády, který navíc aktuálně čelí hrozbě odvolání, tvrdí, že dané hodinky jsou falešné.