reklama
CNN Prima News kolony

kolony

Výpis příspěvků ke štítku „kolony“

Dopravní peklo v Praze jen tak neskončí. Podle náměstka je kapacita silnic o pětinu nižší

3. listopadu 2021 05:43

Ucpané a rozkopané silnice, hodinové popojíždění a naštvaní řidiči. Zlepšení dopravní situace se Pražané zřejmě jen tak nedočkají. Podle pražského náměstka pro dopravu Adama Scheinherra (Praha sobě) silnice v hlavním městě nemohou všechna auta pojmout, protože kapacita komunikací je až o pětinu nižší, než by bylo třeba. Uvedl to v rozhovoru pro CNN Prima NEWS. Dále mluvil o tom, kdy se musí obyvatelé Prahy připravit na komplikace spojené s opravou Barrandovského mostu.

Obyvatelce Prahy vadí kolony v hlavním městě. Hřibův poradce se jí vysmál a čelí kritice

5. září 2021 09:39

Rozkopaná Praha se sice stala terčem vtipů, samotný průjezd hlavním městem v posledních dnech už rozhodně legrační není. Množství rozkopaných silnic a uzavírek nutí řidiče vyrážet na cesty s velkým předstihem. A do zpěvu není ani vedení magistrátu. Naposledy to nejen od občanů schytal poradce primátora Zdeňka Hřiba a šéf Pirátů na Praze 8 Martin Štěrba.

Tříkilometrové kolony a hodinové zpoždění autobusů. Popraskaná D35 komplikuje dopravu

21. června 2021 10:26

Velké dopravní komplikace způsobuje od rána na Olomoucku a Přerovsku uzavřená dálnice D35 mezi Přáslavicemi a Velkým Újezdem, kde se v sobotu kvůli vysoké teplotě zvlnila vozovka. Před objízdnou trasou vedoucí po nedaleké silnici se tvoří několikakilometrové kolony. Doprava kolabuje také v Přerově, přes který se zřejmě hodně řidičů kvůli uzavřené dálnici rozhodlo jet, aby se vyhnuli kolonám u Přáslavic a Velkého Újezdu. Oprava poškozené vozovky D35 začala v pondělí, úsek mezi Přáslavicemi a Velkým Újezdem by měl být zprovozněn ve čtvrtek.

KOMENTÁŘ: Jak z nás rozkopané Česko dělá šílence

11. června 2021 14:03

Opravdu se snažíte. Opravdu. Nekonečné popojíždění zkracujete posloucháním rádia, čtením zpráv na mobilu. Nebo chvilku koukáte ven. Do blba. Pak do mobilu. Do rádia. Ven. Pak samozřejmě na sebe do zrcátka, uklidňujete se svou krásou. A zase. Do mobilu. Do rádia. Klid. Kliiid…

reklama