CNN Prima News kolony

kolony

Výpis příspěvků ke štítku „kolony“

Kolaps dopravy v Praze. Cestující v ranní špičce uvěznily dlouhé kolony

22. listopadu 2022 07:46

Kvůli výpadku kamerového systému se v úterý ráno na několik hodin uzavřely Dejvický a Bubenečský tunel na pražském městském okruhu. Omezení zasáhlo do ranní dopravní špičky, v metropoli se tvořily dlouhé kolony. Vyplývá to z internetových stránek pražské Technické správy komunikací (TSK) a dopravního webu Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD).

Velké dopravní zácpy u Mošnova: Fronty aut mají několik kilometrů. Začínají Dny NATO

17. září 2022 09:08

Několikakilometrové kolony aut se tvoří v okolí ostravského letiště Mošnov, kde v sobotu začínají dvoudenní Dny NATO a Dny Vzdušných sil Armády ČR. Lidé v kolonách čekají desítky minut, sdělil operátor speciální policejní linky Michal Tichý. „Nejdelší kolona je aktuálně na silnici I/58 ve směru od Ostravy,“ řekl Tichý.

Kolaps kvůli opravě Barrandovského mostu se nekoná. Jezdí se naopak plynuleji

24. května 2022 20:10

Obávaná oprava nejvytíženější dopravní tepny v Česku probíhá už déle než týden, její vliv na průjezdnost Prahy je však zatím zanedbatelný. Černé scénáře děsící nejen motoristy se odkládají na neurčito, ze subjektivního pohledu řidiče denně využívajícího Barrandovský most se dokonce zdá, že místo je občas i méně vytížené než před zahájením prací.

Nájezd na Barrandovský most se bourá. Tvoří se kolony, situace však není dramatická

18. května 2022 11:34

Silničáři v Praze ve středu začali bourat nájezd na rekonstruovaný Barrandovský most ze Strakonické ulice, v místě je kvůli tomu zúžen průjezd. Na Strakonické ulici se ve středu ve směru do centra tvořila v ranní špičce kolona od chuchelského závodiště, která byla srovnatelná s kolonami v minulých dnech. CNN Prima NEWS sledovala situaci přímo na místě.

Na hraničním přechodu v Břeclavi je kolona kamionů. Viníky jsou demonstrující Slováci

15. února 2022 20:47

Dálnice D2 je ve směru na Slovensko uzavřená pro nákladní auta mezi exitem 48 Břeclav a hraničním přechodem Břeclav-Kúty. Od hranic se směrem do ČR vytvořila kolona kamionů, řekl jihomoravský policejní mluvčí Petr Vala. Důvodem je protest slovenských autodopravců, kteří blokují kamionům opětovný vjezd na dálnici z odstavného parkoviště, kam vozidla musejí zajíždět z důvodu pandemických opatření. Osobní vozidla místem projedou.