CNN Prima News koupaliště

koupaliště

Výpis příspěvků ke štítku „koupaliště“

Brutální poprava na koupališti. Zběsilí útočníci postříleli sedm lidí, mezi nimi i malé dítě

17. dubna 2023 09:08

Sedm lidí včetně malého dítěte usmrtila skupina útočníků během zběsilé střelby v mexickém městě Cortazar. Minimálně jedna další osoba je po sobotním masakru na tamním koupališti ve vážném stavu. Úřady se domnívají, že šlo o vyřizování účtů mezi drogovými kartely. Pachatelé z místa činu utekli. Informace o případu přinesla americká CNN.

Dražší vstupy do bazénů i saun. Odnesli by to návštěvníci, říkají provozovatelé ke zvýšení DPH

16. dubna 2023 13:25

Případná aplikace uniklého materiálu ministerstva financí na úpravy DPH by znamenala zdražení na mnoha frontách. Velké rozpaky vyvolává třeba u provozovatelů aquaparků, bazénů a saun. Právě toto odvětví již těžce doplatilo na covidovou pandemii i drahé energie. Klienti se sice postupně vrací, jenže hypotetické zvýšení DPH, které by ve finále znamenalo zdražení vstupného, by mohlo znamenat pro provozovatele katastrofu.

Skandál na vsetínském koupališti. Návštěvník obtěžoval dítě, případ řeší policie

21. července 2022 13:48

Návštěvník na vsetínském koupališti v úterý podle starosty Jiřího Růžičky (KDU-ČSL) obtěžoval dítě. Incidentem se zabývá policie. Město v reakci na to zpřísnilo pravidla pro návštěvu koupaliště. Radnice je připravena lidem, kteří nedodržují návštěvní řád, zakázat vstup na koupaliště na celou sezonu. Na koupaliště také nemohou vstoupit děti do 13 let bez dozoru dospělého, uvedl ve čtvrtečním prohlášení rozeslaném médiím Růžička. Věk účastníků incidentu nezveřejnil.

Drsná rvačka na koupališti. Chlapci měli obušky a pepřový sprej, zbili návštěvníky i ochranku

20. července 2022 18:37

Německá metropole se potýká s násilnostmi na koupališti. V úterý v podvečer byla ze zařízení Columbus ve čtvrti Neukölln vykázáno až 12 mladíků kvůli nevhodnému chování. O necelou hodinu později se vrátili, někteří přelezli plot. Pepřovým sprejem, obušky a pěstmi napadli ochranku, záchranáře i návštěvníky. Policie chystá tvrdá opatření.