reklama
CNN Prima News koupaliště

koupaliště

Výpis příspěvků ke štítku „koupaliště“

Koupací sezona v plném proudu. Voda je bez sinic, ale pro lidi stále studená

Koupací sezona je v plném proudu. Lidé v posledních teplých dnech začínají hojně navštěvovat kromě vnitřních bazénů i venkovní koupací místa. Voda v rybnících, jezírkách a přehradách má sice jen kolem 20 °C, zato je ale čistá a bez sinic. Ty se podle odborníků v přírodních vodách dají očekávat až v polovině července. Lidé si ale stěžují, že je voda moc studená.

Svrčinová: Venkovní bazény a koupaliště by se mohly otevřít ke konci května

Venkovní bazény a přírodní koupaliště by se podle pověřené hlavní hygieničky Pavly Svrčinové mohly otevřít v pondělí 31. května. Vnitřní bazény a wellness 14. června, pokud se epidemická situace nezhorší. Řekla to na čtvrtečním jednání sněmovního výboru pro zdravotnictví. Kolektivní sporty mají naději, že se 24. května vrátí do hal. Vláda totiž v pondělí projedná návrh, aby se limit pro sportování uvnitř zvýšil na třicet lidí.

Napadení mladíka na koupališti v Dubí: Dva muži jdou za mříže. Další dostali podmínku

Teplický okresní soud rozhodl, že Jiří Demeter a Roman Dunka půjdou za úmyslné ublížení na zdraví ve spolupachatelství a výtržnictví na rok do vězení s ostrahou. Obžalovaní v roce 2018 napadli na koupališti v Dubí na Teplicku mladíka, který se snažil zasáhnout u sporu dvou žen. Muž utrpěl středně těžké zranění. Rozsudek není pravomocný, Demeter a Dunka se odvolali.

reklama