reklama
CNN Prima News koupaliště

koupaliště

Výpis příspěvků ke štítku „koupaliště“

Aquaparkový pedofil měl řádit po celé Moravě. Viní ho ze znásilnění a onanování před dětmi

6. října 2021 11:12

Dva roky měl nyní 51letý muž z Opavy obtěžovat nezletilé dívky na Vysočině a v Moravskoslezském kraji. Oslovoval je na koupalištích a v aquaparcích, obnažoval se před nimi, onanoval a nabádal je, aby na něj sahaly. Před jeho dopadením loni v říjnu měl podniknout třináct sexuálně motivovaných útoků, jedno dítě údajně znásilnil. Muži hrozí až dvanáct let za mřížemi.

Fotky à la Pobřežní hlídka trápí strážníky v Chodově. Zvědavci zbytečně spouští poplach

7. srpna 2021 17:18

Český a dost možná i evropský unikát. Na veřejném koupališti v Chodově na Sokolovsku hlídají návštěvníky dvě SOS stanice. Kromě lékárničky disponují také defibrilátorem, k záchraně tonoucích pak házecím lanem a plovákem známým z Pobřežní hlídky. Právě ten ale láká nenechavce, kteří se s ním fotí a nevědomky tak spouštějí poplach.

Koupaliště a bazény se připravují na tropický týden. Jaká je předpověď na celý měsíc?

14. června 2021 23:35

Česko by se tento týden poprvé mělo dočkat několika tropických dnů v řadě. Lidé tak pravděpodobně vezmou útokem vodní nádrže a koupaliště, které díky příznivým pandemickým okolnostem už mohou mít od začátku června otevřeno. Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) navíc zveřejnil předpověď počasí na celý měsíc.

Koupací sezona v plném proudu. Voda je bez sinic, ale pro lidi stále studená

9. června 2021 06:47

Koupací sezona je v plném proudu. Lidé v posledních teplých dnech začínají hojně navštěvovat kromě vnitřních bazénů i venkovní koupací místa. Voda v rybnících, jezírkách a přehradách má sice jen kolem 20 °C, zato je ale čistá a bez sinic. Ty se podle odborníků v přírodních vodách dají očekávat až v polovině července. Lidé si ale stěžují, že je voda moc studená.

reklama