křik

Výpis příspěvků ke štítku „křik“

Padáme na hubu, křičeli stávkující zemědělci. Nechci vést souboj hlasivek, opáčil Výborný

Křik, pískot i nadávky si vyslechl ministr zemědělství Marek Výborný (KDU-ČSL) před budovou resortu, když odpovídal na dotazy rozhněvaných farmářů. Ti se i s těžkou technikou sjeli v pondělí do Prahy, aby vyjádřili nesouhlas se stavem zemědělství. Mezi výkřiky zazněly výčitky i zvolání, že farmáři „padají na hubu“. Lidovecký šéf reagoval na hluk slovy, že nehodlá vést souboj hlasivek. Atmosféra na místě byla napjatá.

Smrtelný útok nožem v Plzni: Ženu měl ubodat její druh, sousedé promluvili o křiku v bytě

Brutální útok nožem a následné úmrtí vyšetřují plzeňští kriminalisté. V jednom z bytů tam ve středu našli zhruba 50letou pobodanou ženu. Nález byl hlášen v panelovém domě na sídlišti v Bolevci. Útočit měl její druh. Násilníka hlídka krátce po činu zadržela. Záchranáři zraněnou ženu v kritickém stavu převezli do Fakultní nemocnice v Lochotíně, kde ale k večeru zemřela.

Místo výtěru stačí zařvat nebo zazpívat. Vynálezce představil nový test na covid

Novou metodu testování na koronavirus představil nizozemský vynálezce Peter van Wees. Místo nepříjemného výtěru z nosu či úst podle něj stačí, aby testovaní zakřičeli nebo zazpívali. Má k tomu sloužit vzduchotěsná kabina, v níž shromažďuje vydechované částice průmyslová čistička vzduchu. Cílem projektu je zajistit jednodušší a rychlejší testování, píše agentura Reuters.

Na senátora USA se vrhli naštvaní demonstranti. Zabijte se, řvali na Trumpovy hosty

Agresivita některých demonstrantů v rámci hnutí Black Lives Matter nebere konce. Jen krátce po ceremonii v Bílém domě čelili příznivec prezidenta Donalda Trumpa senátor Rand Paul a jeho žena útoku „rozezleného davu“. Nebyl to přitom jediný útok čtvrtečního večera ve Washingtonu, D.C. Výtržníci útočili i na ostatní účastníky prezidentova projevu. „Zabij se, ty tlustý zmr*e,“ barvivě pokřikovali na jiného podporovatele prezidenta. Před Bílým domem potom aktivisté umístili symbolickou gilotinu.

Nechte miminko občas trochu vyřvat. Prospěje mu to, zjistili vědci

Ponechání miminka, aby se v noci vyplakalo, mu může dopomoci k tomu, aby bylo časem naopak klidnější. Vědci zjistili, že děti, které jejich rodiče nechávají v prvních šesti měsících života vyplakat, jsou méně často nezdravě závislé na rodičích a postupem času pláčou kratší dobu. O nové studii informoval server Daily Mail.