reklama
CNN Prima News League of Legends

League of Legends

Výpis příspěvků ke štítku „League of Legends“

Aby se jen nehrbili u PC. Vrcholová sportovkyně chce srovnat hráče do latě

25. července 2021 23:45

Hráči počítačových her nejsou většinou spojováni s aktivním pohybem. To se pokouší změnit osminásobná mistryně světa v racketlonu a fitness trenérka Zuzana Kubáňová v rámci iniciativy Zdravý hráč. Hned na začátek dostala za úkol rozpohybovat dvojici českých profesionálních hráčů z esportového týmu Inside Games, který se řadí mezi nejlepší tuzemské skupiny v populární on-line hře League of Legends.

Vodafone MČR v počítačových hrách se rozšiřuje o titul League of Legends

4. června 2021 07:32

Vodafone Mistrovství České republiky v počítačových hrách přidává další herní titul. Svého šampiona letos kromě CS:GO poznají i fanoušci oblíbené MOBA hry League of Legends. Titulárním partnerem se stává značka pizzy Guseppe. Do listopadového finále Guseppe MČR v League of Legends 2021 se probojuje osm nejlepších týmů z Česka a Slovenska, které si rozdělí finanční odměnu ve výši 100 tisíc korun. Prvního účastníka hlavní fáze budou diváci znát už 13. června.

McDonald’s nabízí v Koreji limitované esport menu a sběratelské karty hráčů

10. dubna 2021 08:26

Esport už dávno není pouze záležitostí herních společností a výrobců hardware vybavení. Spolupráci s profesionálními hráči, organizacemi či pořadateli turnajů navazují firmy, jejichž odvětví s hraním počítačových her nemá nic společného. Právě takovým případem je i spolupráce fastfoodového giganta McDonald’s a světoznámé korejské League of Legends ligy LCK.

Hráči videoher můžou vydělávat miliony dolarů. Na psychiku mají speciální trenéry

26. srpna 2020 14:04

Dříve zábava pro malé děti a nadšence. Dnes mají známé multiplayerové videohry svá mistrovství světa a profesionální hráči si v nich vydělávají miliony dolarů. Takzvaný esport (soutěžní klání hráčů počítačových her) tím pádem stejně jako sport přináší stále více kontroverze. Hráči jsou často obviňování ze sexuálního obtěžování, nenávistných výroků nebo trpí psychickými problémy.

reklama