reklama
CNN Prima News League of Legends

League of Legends

Výpis příspěvků ke štítku „League of Legends“

Český esportový šampionát zná další mistry. Titul získal liberecký tým SINNERS

17. listopadu 2021 12:01

Letošní esportové finále v počítačové hře League of Legends ovládli hráči z libereckého týmu SINNERS. Po čtyřech letech tak ukončili nadvládu elitní organizace eSuba a odnesli si z turnaje Guseppe mistrovství ČR v počítačových hrách zlatou medaili. Vrcholem českého šampionátu bude klání ve střílečce Counter-Strike: Global Offensive, které se odehraje živě v Brně. Hlavní zápasy budou k vidění na Twitch kanále PLAYzoneCZ, facebookovém profilu Prima COOL a na HbbTV televizních stanic Primy.

Startuje Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách. Ve kterých titulech se bude soutěžit?

3. listopadu 2021 23:33

Listopad bude ve znamení esportu. Již tento víkend začíná tradiční vyvrcholení letošní sezóny v podobě Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách. V jeho rámci se uskuteční turnaje ve hrách Counter-Strike: Global Offensive, PUBG, League of Legends a Hearthstone. A právě posledně jmenovaný titul pozná svého šampiona již tento víkend. Grandfinále mohou diváci sledovat na Twitch kanálu PLAYzoneCZ.

Herní mistrovství finišuje. O postup na šampionát zabojuje i tým českého miliardáře

19. října 2021 11:52

Turnajová šňůra Guseppe MČR Tour míří do finále. Utkají se v něm nejlepší české esportové celky v online hře League of Legends, mezi nimiž nechybí ani třeba Dynamo Eclot – tým miliardáře a většinového vlastníka pardubického hokejového klubu Petra Dědka. Finále mohou diváci sledovat na Twitch kanále organizátora PLAYzone.cz, a to už v úterý od 17:00.

MČR v mobilních hrách vyhrajeme, věří si kapitán týmu Connecting Esports

17. října 2021 19:05

Poslední esportový turnaj tohoto roku před Samsung MČR v mobilních hrách je za námi. Pět týmů se utkalo o poslední dvě volná místa, a diváci tak měli možnost zažít dva dny plné kvalitního Wild Riftu. Kapitán vítězného týmu Connecting Esports vystupující pod přezdívkou Unlucky v rozhovoru pro PLAYzone.cz mimo jiné prozradil, jak se mu během Last Callu hrálo.

Aby se jen nehrbili u PC. Vrcholová sportovkyně chce srovnat hráče do latě

25. července 2021 23:45

Hráči počítačových her nejsou většinou spojováni s aktivním pohybem. To se pokouší změnit osminásobná mistryně světa v racketlonu a fitness trenérka Zuzana Kubáňová v rámci iniciativy Zdravý hráč. Hned na začátek dostala za úkol rozpohybovat dvojici českých profesionálních hráčů z esportového týmu Inside Games, který se řadí mezi nejlepší tuzemské skupiny v populární on-line hře League of Legends.

Vodafone MČR v počítačových hrách se rozšiřuje o titul League of Legends

4. června 2021 07:32

Vodafone Mistrovství České republiky v počítačových hrách přidává další herní titul. Svého šampiona letos kromě CS:GO poznají i fanoušci oblíbené MOBA hry League of Legends. Titulárním partnerem se stává značka pizzy Guseppe. Do listopadového finále Guseppe MČR v League of Legends 2021 se probojuje osm nejlepších týmů z Česka a Slovenska, které si rozdělí finanční odměnu ve výši 100 tisíc korun. Prvního účastníka hlavní fáze budou diváci znát už 13. června.

McDonald’s nabízí v Koreji limitované esport menu a sběratelské karty hráčů

10. dubna 2021 08:26

Esport už dávno není pouze záležitostí herních společností a výrobců hardware vybavení. Spolupráci s profesionálními hráči, organizacemi či pořadateli turnajů navazují firmy, jejichž odvětví s hraním počítačových her nemá nic společného. Právě takovým případem je i spolupráce fastfoodového giganta McDonald’s a světoznámé korejské League of Legends ligy LCK.

Hráči videoher můžou vydělávat miliony dolarů. Na psychiku mají speciální trenéry

26. srpna 2020 14:04

Dříve zábava pro malé děti a nadšence. Dnes mají známé multiplayerové videohry svá mistrovství světa a profesionální hráči si v nich vydělávají miliony dolarů. Takzvaný esport (soutěžní klání hráčů počítačových her) tím pádem stejně jako sport přináší stále více kontroverze. Hráči jsou často obviňování ze sexuálního obtěžování, nenávistných výroků nebo trpí psychickými problémy.

reklama