reklama
CNN Prima News Letná

Letná

Výpis příspěvků ke štítku „Letná“

Babiši, píchej si vakcínu do myší! Příznivci Volného bloku protestovali proti opatřením

28. srpna 2021 14:46

Na pražské Letné se v sobotu sešli příznivci strany Volný blok na akci nazvané Festival svobody, na níž vyjadřovali nesouhlas s vládními omezeními kvůli covidu a s očkováním proti této nemoci. Akce se podle policie účastnilo před 13:00 asi 600 lidí, pořadatelé ale opakovaně uváděli, že na místě jsou tisíce účastníků. Před 18. hodinou shromáždění skončilo, policejní mluvčí Jan Daněk sdělil, že policie za celou dobu nemusela řešit žádný problém.

Ve Zlíně to vře. Radnice chce stavět byty pro schizofreniky, místní podávají žalobu

19. července 2021 22:59

Ve zlínské čtvrti Letná to vře. Části obyvatel se nelíbí, že město chce v této hustě obydlené lokalitě na podzim začít stavět byty pro lidi trpící schizofrenií. Investici za několik desítek milionů korun nezastavila ani petice, a tak místní jako poslední krok zvolili žalobu, kterou chtějí zvrátit vydání stavebního povolení.

Ať je co nejmíň zrad a naše země může zrát. SPD rozjela kampaň hymnou od Koláře

15. července 2021 15:21

Hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) zahájilo na pražské Letné kampaň před podzimními sněmovními volbami. Kromě programu a svých cílů hnutí představilo i novou hymnu, kterou nazpíval Petr Kolář. Krajská města následně bude hnutí objíždět s jarmarkem s výhradně českými potravinami. Po menších městech bude jezdit kamion, který nazvali „SPĎÁK“.

Lidé chtějí jít pít a my jim v tom musíme zabránit, prohlásil Blatný. Mluvil o prů*eru

31. března 2021 19:31

Pokud se lidé o Velikonocích „utrhnou ze řetězu“ a nebudou dodržovat protiepidemická opatření, hrozí, že se školy otevřou 12. dubna jen na týden. Pak se epidemie covidu zase zhorší. Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) to řekl před poslanci v reakci na porušování protiepidemických opatření s příchodem slunečného počasí. Konkrétně mluvil o „velkém průseru“.

Lidé zůstali na náplavce i po zákazu vycházení. Popíjeli alkohol, zasahovala policie

31. března 2021 17:59
Aktualizováno

Na některých místech v Česku ukazovaly ve středu teploměry až 25 stupňů a sluníčko znovu lákalo lidi ven. Stovky se jich opět sešly na pražské náplavce nebo na Letné. Na nábřeží ale lidé zůstali i po zákazu vycházení. Neměli roušky, nedodržovali rozestupy a popíjeli alkohol. Zasahovala tam policie, která je vyzývala k odchodu.

Muž zodpovědný za miliony mrtvých. Před 68 lety zemřel Josif Stalin

5. března 2021 18:26

Před 68 lety zemřel Josif Stalin. Po smrti jednoho z nejsurovějších diktátorů všech dob se uskutečnil mocenský boj o jeho pomyslné křeslo. Výsledek zápasu o post generálního tajemníka SSSR výrazně ovlivnil ideologii celého tehdejšího východního bloku. Vedl například ke změně politických poměrů v Československu i k odpálení obrovského sousoší na Letné.

V Praze se pokusil znásilnit ženu, voněl parfémem od Diora. Pátrá po něm policie

29. ledna 2021 16:48

Pražští kriminalisté prověřují případ pokusu o znásilnění v Letenských sadech. Mladé ženě se naštěstí podařilo z místa utéct. Útočníka policii popsala a povedlo se vytvořit jeho podobiznu. Byl oblečen do černé bundy, černé mikiny s kapucí a tmavě modrých džínů a výrazně voněl parfémem od značky Dior. Kriminalisté po muži pátrají.

reklama