Brzobohatý si odstěhoval věci od Kuchařové. Do bytu se vrátil pro těžkou pivní pípu

Ondřej Brzobohatý stěhuje i pípu

Fotoreportéři deníku Blesk zastihli muzikanta Ondřeje Gregora Brzobohatého při stěhování od Miss World Taťány Kuchařové. Ze smíchovského bytu si mimo jiné odvezl i pivní pípu, kterou si nejspíš nastěhoval do nového bydlení. To má podle média sdílet s novou partnerkou Danielou Písařovicovou.

Kuchařová během stěhování Brzobohatého pravděpodobně nebyla doma. Před domem nedaleko od Janáčkova nábřeží totiž na muzikanta podle deníku Blesk čekala bruneta kolem třiceti let. V jejím doprovodu zašel dovnitř a s ní také po dvaceti minutách odcházel. Jestli mu brunetka šla byt otevřít, nebo s ní Brzobohatý něco řešil, není jasné.

Těžkou pípu muzikant dovlekl v doprovodu ženy do svého luxusního SUV a odjel. A co na to Ondřejova bývalá manželka? „Co bych měla komentovat k pípě? Snad jen, ať funguje,“ sdělila Kuchařová.

Venku z toxického vztahu

Zkraje dubna se objevila informace, že Brzobohatý má po boku televizní moderátorku Danielu Písařovicovou. I přesto, že se ani jeden z nich k přiznání nové lásky nemá, Kuchařová má jasno.

„Dozvěděla jsem se to nedávno. I to, že jejich vztah trvá už kolem půl roku a začal ještě za našeho manželství. Co k tomu říct... Opět to jen potvrzuje vše, co jsem už řekla, a nepřekvapuje mě to. Jsem ráda, že jsem z tohoto toxického vztahu venku a nechci další věci okolo bývalého manžela komentovat,“ sdělila CNN Prima NEWS Kuchařová.

Tagy: