CNN Prima News lupič

lupič

Výpis příspěvků ke štítku „lupič“

Fotbalový mistr světa v šoku. Ozbrojení lupiči ho přepadli přímo v domě, měl tam i malé dcery

Argentinský fotbalový mistr světa Ángel Correa se stal obětí loupežného přepadení. Útočníka Atlética Madrid přepadli čtyři maskovaní a ozbrojení lupiči v jeho domě nedaleko španělského metropole v sobotu večer. V domě se podle médií nacházela i fotbalistova přítelkyně a jejich tři malé dcery. Correa musel odevzdat šperky a hotovost, nikdo nebyl zraněn. Po pachatelích policie pátrá.

Pumpař hrdinou: V Praze se postavil zakuklenci s pistolí. Strach šel stranou, popsal

Kriminalisté stále hledají maskovaného lupiče, který v úterý s pistolí v ruce přepadl čerpací stanici v Praze. Štábu Krimi zpráv se podařilo mluvit se statečným čerpadlářem, který ubránil tržbu. Podle jeho slov šel strach stranou. Policisté ale v podobných případech doporučují s lupičem raději spolupracovat. Nikdy totiž nevíte, kdo proti vám stojí a jestli nepoužije zbraň.

Dostane se Bronson na svobodu? Slavný násilník si odseděl 50 let. Teď prosí o milost

Britský zločinec Charles Bronson strávil ve vězení téměř půl století a nyní chce na svobodu. O milost prosí 70letý muž britskou veřejnost i média. Bronson, který si nyní říká Charles Salvador, nechvalně proslul jako lupič. Postrachem byl přitom nejen pro veřejnost, ale i pro spoluvězně, což způsobilo, že za mřížemi prožil většinu života.