Příběh jako z pohádky: Jak si kotě z pařezu našlo přítele v psím obrovi

Příběh, jak se tohle kotě se objevilo v Paxtonově rodině, je jako z pohádky. Maličká Polly zůstala osamělá v pařezu. Její maminka odešla a už se k mláděti nevrátila. Naštěstí ji našel majitel farmy Morgan.

Morgan pracoval, když vtom najednou uslyšel nějaké kníkání. Jakmile si uvědomil, že jde o mňoukání kotěte, vydal se ho hledat. Ale nebylo to jako hledat kotě na louce za domem. Farmy jsou zarostlé a Polly byla schovaná opravdu důmyslně. S hledáním mu pomáhala i jedna ze stálých kočičích rezidentek.

Morgan nemohl mláďátko volající o pomoc najít několik hodin. Zbytek rodiny už začínal být nervózní a báli se, že se Morganovi něco stalo. Pak se ale podařilo. Polly byla stočená ve vykotlaném pařezu.

„Divil jsem se, že bylo kotě v pořádku - kolem farmy běhá spoustu lišek a mohli ho zabít,” vysvětluje Morgan. Jakmile Polly přinesl, celá rodina se do ní zamilovala a maličké koťátko se okamžitě stalo nejoblíbenějším členem rodiny. Jeden člen pro ni měl ale větší slabost než ostatní - obří kříženec Paxton. Začal se s Polly hned mazlit a už s tím nepřestal.

Kotě bylo na začátku ze všeho vyděšené, ale k psovi okamžitě přilnulo. Kdykoliv se dělo něco, z čeho mělo strach, hned se k němu běželo schovat do bezpečí. Jako každé takto nalezené mláďátko byla Polly zablešená a plná parazitů. Což není nic, co by rodina nevyřešila. Když bylo hotovo, mohla se s Paxtonem mazlit, co hrdlo ráčí.

Na začátku ji musela rodina i přikrmovat, protože ji maminka opustila skutečně maličkou. Ale dneska už je z Polly sebevědomá a hravá kočičí slečna, kterou váže silné pouto k jednomu laskavému obrovi. To opět dokazuje, jak jsou zvířata velkorysá, a že když se mají potkat dvě spřízněné duše, je jedno, v jaké schránce to bude. „Jsme tak rádi, že se našli, mají úžasný vztah,” doplňuje nálezce.

Tagy: